Sortiment

Podlahové krytiny Praha

Že výběr podlahové krytiny není zrovna tak jednoduchá záležitost, jak se může zdát, už jistě víte. Ale také je pravdou, že se správnými lidmi, kteří mají v tomto směru bohatou zkušenost a přehled o možnostech, se dá výběr podlahy učinit podstatně lehčeji. 

Proto jako firma Podlahy Praha s.r.o. působící na trhu již 19 let, máme bohatou zkušenost s pokládkou podlahové krytiny (a v případě potřeby demontáže staré) a jsme připraveni Vám pomoci s výběrem té Vaší podlahové krytiny do jakéhokoli, pro Vás konkrétního prostoru. Ať už se jedná o prostor vnitřní či venkovní i jakkoli atypický tvarem či vzhledem. Ochota je pro nás samozřejmostí!

Podlahové krytiny - výběr

Výběr podlahové krytiny přispívá nemálo k celkovému zútulnění prostoru a samotné podlahové krytiny jsou s Vámi v kontaktu více, než Vás může napadnout. Podlahové krytiny tvoří nedílnou součást domova či kanceláře ať stylem, vkusem, barevností, kompozicí, materiálem a jeho strukturou, hlučností či teplotními vlivy. Vše toto v nemalé míře zahrnuje a výsledek je téměř dílem alchymie.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem a společně se pobavíme o Vašich představách i možnostech, a to i v naší vzorkové prodejně, kde je možné si naše podlahové krytiny osobně prohlédnout.

Podlahové krytiny a naše služby

Vaše přání a představy jsou pro nás výzvou k jejich uskutečnění a realizaci. My, jako firma Podlahy Praha Vám nabízíme i naše další služby jako je například: pokládka podlah, renovace podlah, údržba podlah a broušení parket.

Jsme si dobře vědomi, že věci, které nás obklopují jsou důležité a spoluvytváří náš život. Chceme, aby naše podlahové krytiny byly u Vás doma nejen krásné, praktické a funkční, ale aby Vás těšili a byly součástí Vašeho života při jejich každodenním užívání.

To vše a mnohem více Vám nabízejí naše podlahové krytiny Praha.