Sortiment

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Podlahové krytiny Praha

Že výběr podlahové krytiny není zrovna tak jednoduchá záležitost, jak se může zdát, už jistě víte. Ale také je pravdou, že se správnými lidmi, kteří mají v tomto směru bohatou zkušenost a přehled o možnostech, se dá výběr podlahy učinit podstatně lehčeji. 

Proto jako firma Podlahy Praha s.r.o. působící na trhu již 19 let, máme bohatou zkušenost s pokládkou podlahové krytiny (a v případě potřeby demontáže staré) a jsme připraveni Vám pomoci s výběrem té Vaší podlahové krytiny do jakéhokoli, pro Vás konkrétního prostoru. Ať už se jedná o prostor vnitřní či venkovní i jakkoli atypický tvarem či vzhledem. Ochota je pro nás samozřejmostí!

Podlahové krytiny - výběr

Výběr podlahové krytiny přispívá nemálo k celkovému zútulnění prostoru a samotné podlahové krytiny jsou s Vámi v kontaktu více, než Vás může napadnout. Podlahové krytiny tvoří nedílnou součást domova či kanceláře ať stylem, vkusem, barevností, kompozicí, materiálem a jeho strukturou, hlučností či teplotními vlivy. Vše toto v nemalé míře zahrnuje a výsledek je téměř dílem alchymie.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem a společně se pobavíme o Vašich představách i možnostech, a to i v naší vzorkové prodejně, kde je možné si naše podlahové krytiny osobně prohlédnout.

Podlahové krytiny a naše služby

Vaše přání a představy jsou pro nás výzvou k jejich uskutečnění a realizaci. My, jako firma Podlahy Praha Vám nabízíme i naše další služby jako je například: pokládka podlah, renovace podlah, údržba podlah a broušení parket.

Jsme si dobře vědomi, že věci, které nás obklopují jsou důležité a spoluvytváří náš život. Chceme, aby naše podlahové krytiny byly u Vás doma nejen krásné, praktické a funkční, ale aby Vás těšili a byly součástí Vašeho života při jejich každodenním užívání.

To vše a mnohem více Vám nabízejí naše podlahové krytiny Praha.