Marmoleum ceník

Ceny jednotlivých produktů Marmoleum se liší v závislosti na vybraném druhu. Doporučujeme navštívit galerii dekorů zde.

Hledáte podlahovou krytinu vhodnou pro osoby trpící dýchacími nebo astmatickými potížemi? Řešením je moderní přírodní linoleum nové generace marmoleum, které je vyráběno ekologickým způsobem z obnovitelných surovin a spojuje příjemný vzhled s vhodnými vlastnostmi pro osoby trpící astmatickými obtížemi. Podlahová krytina marmoleum je vyrobena ze 100 % přírodních surovin a při její výrobě je použita technologie šetrná k životnímu prostředí. K jeho výrobě se používá lněný olej, vápenec, borovicová pryskyřice, dřevitá moučka a pigmenty. Nejen výroba marmolea, ale i jeho následná likvidace je ekologická.

Marmoleum je odolná krytina, na kterou výrobce standardně poskytuje třicetiletou záruku, a kterou by neměla poškodit ani hořící cigareta. Podlaha z marmolea má mnoho pozitivních vlastností. Nejoceňovanější je její nealergenní charakter, tím je vhodná pro alergiky i astmatiky. Je překvapivě teplá a příjemná na dotek, je antistatická a odolná vůči vlhkosti a vodě. Lze umístit i na podlahové topení. Hledáte-li praktickou podlahovou krytinu s dlouhou životností a snadnou údržbou, je marmoleum tím pravým řešením.

 

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí širokou kolekci marmolea v různých dekorech a šířích.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Marmoleum ceník

Jestliže se chystáte zakoupit si marmoleum, jistě byste chtěli dopředu zjistit ceny materiálů a prací spojených s jeho pokládkou. Žádný univerzální ceník  neexistuje, je potřeba vždy počítat s tím, že každá podlahářská firma má stanoven svůj vlastní ceník.

Ceny, které zde uvádíme v ceníku, nejsou konečné, vycházíme z nich při sestavování konkrétního rozpočtu objednané zakázky. Reálná cena je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Pokud chcete zpracovat předběžnou kalkulaci, zašlete nám specifikaci vaší zakázky.
Zdarma pro vás zpracujeme návrh a detailní položkový rozpočet

Pro marmoleum platí více než jinde, že kvalita je přímo úměrná ceně. Záleží na povrchové úpravě a způsobu zpracování krytiny. V ceníku naleznete aktuální ceny marmolea a doplňků (soklové lišty, přechodové lišty, tmely, lepidla, silikony)..

Zaujala Vás naše nabídka?
Chcete se poradit nebo poslat poptávku?
Kontaktujte nás na email:
obchod@podlahy-praha.cz nebo na tel. +420 702 013 119

Marmoleum nabízí jedinečnou příležitost dokreslit osobitý interiér Vašeho bytu dle Vašich představ.

I přesto, že je marmoleum přírodní produkt, nabízí pestrou barevnou škálu od zářivých přes jemné až po neutrální barevné odstíny. Poskytuje možnost barevných kombinací, kdy lze na podlaze vytvářet podlahové obrazce, intarzie nebo bordury, a tím se podlaha stává významným dekorativním prvkem interiéru.

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. dokážou marmoleum perfektně kombinovat a vytvářet nejrůznější ornamenty, vzory a obrazce. Svou tvárností tak může marmoleum dodat vašemu interiéru punc originality a jedinečnosti. V našem podlahovém studiu v ulici Komunardů 38, Praha 7 vám vyškolení prodejci marmoleum představí, ukážou vzorky jednotlivých dekorů a nabídnou kompletní služby od dodání zboží až po pokládku.

Marmoleum ceník - video

Marmoleum ceník - pomůžeme s výběrem

Neváhejte a přijďte si k nám vybrat vaší novou podlahu z marmolea.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Poradíme vám při výběru vhodné podlahy z marmolea, poskytneme vám příslušné vzorníky a seznámíme vás i se způsobem údržby vaší nové podlahy, aby vám vydržela dlouhá léta ve výborném stavu.

Pokud budete mít zájem, nabídneme vám prohlídku námi již realizovaných pokládek marmolea. Můžete se na vlastní oči přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme!

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Více informací se dočtete na stránce Podlahová krytina marmoleum, Marmoleum clickMarmoleum vzorník, Marmoleum vzorník ceník fotogalerie

Marmoleum ceník - také by vás mohlo zajímat:

Marmoleum vzorník
Podlahová krytina marmoleum
Marmoleum vzorník ceník fotogalerie
Linoleum vzorník
Linoleum
Marmoleum