Podlahové lišty Balterio

Snažíme se svým klientům nabídnout zajímavé a neokoukané podlahové krytiny. V naší nabídce jsou nejen exkluzivní podlahy ve vyšší cenové hladině, ale také podlahy za rozumné ceny. Mezi takové můžeme zařadit plovoucí laminátové podlahy a podlahové lišty Balterio. Tyto podlahy na našem trhu nejsou na vrcholu žebříčků prodeje, a proto jejich dekory nejsou okoukané. Laminátové plovoucí podlahy Balterio jsou pro naše zákazníky příjemnou změnou mezi krytinami ve své kategorii.

Laminátové plovoucí podlahy Balterio jsou zajímavé svou širokou škálou dekorů v několika designových řadách. Kolekce těchto laminátových podlah jsou Magnitude, Tradition Sapphire, Tradition Elegant, Tradition Sculpture, Tradition Quattro, Quattro Vintage, Experience plus, Traffic, Autentic Style plus, Dolce, Senator, Grandeur, Infinity, Impressio, Stretto a Pure Stone. V těchto řadách najde zákazník dřevěné i kamenné dekory podlah. K těmto dekorům pomůžeme našim klientům vybrat vhodné podlahové lišty Balterio.

Podlahové lišty Balterio - video

Laminátová plovoucí podlaha a podlahové lišty Balterio vypadají jako skutečné dřevo

Použitím nejnovějších výrobních postupů se výrobci podlah Balterio podařilo přiblížit laminátovou podlahu přírodní struktuře kamene a dřeva. Povrchy plovoucích podlah a podlahové lišty Balterio jsou od skutečného originálu téměř nerozeznatelné. Vaše ruka se tak dotýká prohlubní a pórů, vystouplých let i zkosených hran. Provedení v matu i lesku se podobá oleji, vosku nebo laku, použitých na podlahách ze dřeva.

Laminátové plovoucí podlahy a podlahové lišty Balterio mají neopakující se vzory a strukturu. Skoro každá lamela je vyrobena v originálním dekoru. Tímto je zajímavá jejich kolekce Tradition Sculpture, která imituje povrch ručně opracovaného masivního dřeva s reliéfní strukturou a je tím jedinečná na trhu s laminátovými podlahami. Dekory lamel podlah jiných výrobců se dříve nebo později opakují.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Nedílnou součástí laminátových podlah tohoto výrobce jsou podlahové lišty Balterio a podlahové profily Balterio. Tyto doplňky se vyrábějí patentovaným systémem True Matching®.  Lišty a profily dokonale padnou k Vaší podlaze. Díky tomuto preciznímu provedení zákazník nepozná rozdíl mezi podlahou a příslušenstvím. Na podlahových lištách a přechodových profilech najde klient i suky a vykreslenou dřevěnou strukturu. Tyto lišty a profily jsou opatřeny patentovanou ochrannou vrstvou, která je odolnější proti poškrábání.

Podlahové lišty Balterio si může klient ke své podlaze vybrat v jednom dekoru hned v několika provedeních výšek a tvarů. Tato variabilita je pro mnohé ze zákazníků velmi příjemnou změnou proti obvyklé nabídce ostatních výrobců laminátových podlah. Základním provedením je Podlahová lišta 5 cm, která je díky svému jednoduchému profilu a rozměru 14x50x2400mm vhodná do každého interiéru. Výrobce podlah Balterio doporučuje použít při montáži upevňující klipsy Balterio

Stěnová lišta 8 cm, která se vyrábí v rozměrech 14x183x2400mm je vhodná pro interiéry s většími prostory jak ve staré zástavbě, tak v novostavbách. Tyto podlahové lišty Balterio, označené jako stěnové lišty 8 cm jsou v nabídce výrobce nejen v dřevěných dekorech, ale dodává se i v bílé barvě. Parquet lišta 7 cm je pevná lišta s rozměry 14,2x70x2400mm a dodá interiéru perfektní vzhled. Výrobce Balterio doporučuje při montáži použít upevňovací klipsy Balterio. 

Čtvrtoblouková podlahová lišta Balterio, ve spojení s laminátovou plovoucí podlahou Balterio, působí tradičním dojmem. Tato Zaoblená lišta v rozměru 19x19x2400 mm, dokáže zakrýt i velkou spáru. Lišta Scotia, která vypadá jako klasická dřevěná profilovaná podlahová lišta. Má rozměr 19x19x2400mm. Profil obou těchto lišt znají naši klienti spíše jako klasické dřevěné ukončení parketové podlahy. Tyto dokážou zakrýt dilatační spáru mezi stěnou a nově položenou podlahou a vypadají velmi autenticky. 

Systémové příslušenství k podlahovým lištám Balterio, kterými jsou klipsy, určené k upevnění podlahových lišt na zeď, rohy vnitřní nebo vnější, ve standardních dekorech dub, buk, javor třešeň, stříbro, zlato a koncovky pravé a levé ve stejných dekorech jako rohy, jsou tradiční součást nabídky příslušenství k podlahám Balterio. Díky svému zpracování jen potvrzují profesionalitu a precizní práci při výrobě podlahové lišty Balterio.

Podlahové profily a podlahové lišty Balterio jsou shodně dekorované

Podlahové profily jsou vyrobeny shodnou technologií True Matching® jako podlahové lišty Balterio. Můžeme od nich očekávat, že s povrchem laminátové plovoucí podlahy Balterio splynou. Koncový profil s rozměry 10x29,2x2400mm zakončuje podlahy u stěn a u vyšších dveřních prahů, dlaždic a vestavěného nábytku. Vyrovnávací profil se hodí pro spojení různě vysokých podlah. Jeho rozměry jsou 12x40x2400mm. Spojovací profil řeší spojení podlah ve stejné výšce. Má rozměr 11,1x44x2400mm. 

Sortiment laminátových podlah a doplňků, jako jsou podlahové lišty Balterio je velmi rozmanitý a nejlépe jej vystihne samostatný web balterio.cz na kterém si můžete prohlédnout dekory aktuálních kolekcí. Praktickou zajímavostí je zde program pro vizualizaci jednotlivých kolekcí a dekorů v obytném prostoru. Samozřejmostí je na tomto webu (Podlahy Praha) prezentace veškerých doplňků k laminátovým plovoucím podlahám Balterio.