Renovace podlah

Renovace podlah Praha

Potřebujete Vaší podlaze dodat nový šmrnc? Profesionální renovace podlah vrátí krásu i staré zašlé podlaze!

Máte doma staré parkety nebo poškozenou, poškrábanou či prošlapanou dřevěnou podlahu? Myslíte si, že Vaši starou podlahu již nelze zachránit? Rádi Vás přesvědčíme o opaku. Broušení podlah a celková renovace, dokáže vaší podlahu úplně změnit. Dnes lze renovovat jakoukoli podlahu. Revitalizace podlah je potřeba všude tam, kde není možné uvést starou podlahu do původního stavu prostým přebroušením. Naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. dokáže skoro všechno v oboru dřevěných podlah, ale renovace podlah korkových, dýhovaných a kamenných neprovádíme.

Díky moderním technologiím lze dosáhnout opět nového vzhledu za poměrně nízkou cenu oproti nové podlaze. Věřte, že i velmi zašlá podlaha, která bude zbroušena a násedně zrenovovaná, může znovu vypadat jako nová. Při každé renovaci podlah ubývá broušením vrstva v tloušťce pouze cca 1 mm a lze jí v případě potřeby opakovat i vícekrát. Dopřejte Vaší zastaralé nebo poničené dřevěné podlaze naši profesionální renovaci.

Broušení podlah vrátí Vaší staré podlaze původní lesk a pocit novosti.

renovace podlah
renovace podlah 1
renovace podlah 2
broušení podlah
renovace podlah 4
broušení podlah 1
renovace podlah 6
broušení podlah 2
renovace podlah 8

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Renovace podlah - video

Renovace podlah – naše nabídka

Společnost Podlahy Praha provádí odborné renovace podlah dřevěných masivních, plovoucích, prkenných, palubkových. Odborně posoudíme nutný rozsah práce, doporučíme Vám vhodný obsah všech renovačních prací a vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Jedná se o výborné řešení, jak prodloužit životnost podlahových krytin a oproti pořízení nové podlahy tak můžete ušetřit nemalé finance.

Renovace podlah provádí firma Podlahy Praha na klíč - od strhnutí starých podlah, odvozu odpadu, vyrovnání podkladu, výroby podkladových roštů, přes důkladnou renovaci krytin, moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu laky nebo oleji. Naši zkušení podlaháři, kteří provádí renovaci podlah, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně školeni pro užívání nových materiálů a postupů. I velmi zašlé staré podlahy budou po naší vysoce kvalitně provedené renovaci znovu vypadat jako nové.

Nabízíme prohlídku již realizovaných renovací podlah, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Renovace podlah - nejčastěji objednávané služby

 • Broušení dřevěných parket včetně retuší vrypů a povrchové úpravy - provádíme
 • Renovace dřevěných podlah a renovace parket- provádíme
 • kamenných podlah – neprovádíme, řeší kamenické firmy
 • plovoucích podlah – provádíme pro vrstvené dřevěné
 • korkových podlah - neprovádíme
 • prkenných podlah - provádíme
 • palubkové podlahy - provádíme
 • bez demontáže podlahy – provádíme
 • včetně podkladu (s demontáží podlahy) - provádíme

Až 95% starých dřevěných podlah je možno renovovat tak, jako by byly nově položeny.

Renovace podlah – posouzení stavu

Předtím, než se do renovace podlah pustíte, je důležité ujasnit si budoucí nároky, ale hlavně profesionálně posoudit aktuální stav podlahy a rozsah jejího poškození. Naši profesionálové s letitými zkušenostmi posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost renovace. Tím mohou zabránit nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě renovace podlah nabízí firma Podlahy Praha, s.r.o. na území Prahy zdarma. V ostatních lokalitách je cena za zaměření stanovena při sjednání schůzky.

Podle rozsahu poškození podlahy technik rozhodne, zda bude celková renovace podlahy provedena bez demontáže nebo s demontáží. Naše firma Vám před závaznou objednávkou a započetím prací připraví cenovou nabídku renovace podlah k posouzení a je na Vás, zda bude naše diagnostická práce završena Vaší objednávkou. Jsme schopni Vám kvalitně, podle ověřených postupů, zrenovovat staré zašlé podlahy, tak aby vypadaly jako nové.

Renovace podlah - postup

 • Odborné posouzení aktuálního stavu podlah a vhodnosti zamýšlené renovace podlah
 • Návrh na řešení
 • Vypracování postupu prací a cenové nabídky
 • Uzavření smlouvy o dílo 
 • Provedení renovace podlah
 • příprava podkladu
 • tmelení, opravy případně doplnění chybějících částí
 • broušení parket (používáme profesionální brusky s odsáváním prachu)
 • přetmelení, mezibroušení, finální jemné dobroušení
 • lakování, olejování nebo jiná povrchová úprava parket a dřevěné podlahy
 • připevnění lišt, případně prahů
 • Úklid renovovaných prostor a odvoz odpadu

Při renovaci a broušení podlah klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ. Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů je renovace podlah, která Vás příjemně překvapí!

Zvládneme i náročné a atypické renovace podlah. Žádná zakázka není pro naši společnost ani malá ani velká. Čím víc je renovace podlahy náročnější, tím víc nás baví. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha dokážou zrealizovat myšlenky a potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám.

Renovace podlah - údržba

Aby provedená renovace podlah neztratila smysl a renovovaná podlaha zůstala dlouhá léta v perfektním stavu, je potřebné o ni dobře pečovat. Rádi Vám s údržbou renovované podlahy poradíme, a nabídneme všechny potřebné přípravky. Pokud dáte přednost odborné péči o zrenovovanou podlahu, naši vyškolení pracovníci se o to rádi postarají.

Renovace podlah – cena

Firma Podlahy Praha, s.r.o. nabízí renovace podlah za příznivé ceny. Detailní rozpočet Vám připravíme podle aktuálního stavu renovované podlahy. Cena renovačních prací je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Broušení podlah – vyberte si nás

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru, jsou připraveni vám poradit při řešení Vašich požadavků a zaručují ty nejlepší služby. Neváhejte nám zavolat pro konzultaci a stanovení ceny renovace podlah!

Na renovace podlah jsme odborníci!! Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Broušení podlah - související stránky

Renovace podlah Praha - náš web specializovaný na renovace podlah
Renovace parket
Broušení parket
Olejování parket
Drátkování parket
Tmelení parket
Renovace schodů
Renovace dřevěných schodů
Údržba vinylové podlahy
Rekonstrukce podlah