Levné laminátové podlahy

Levné laminátové podlahy nabízí např. firma Egger. Podlahy Eclick jsou speciální řadou podlah, které nabízí vysokou kvalitu za skvělé ceny. Tyto produkty jsou velice oblíbené nejen pro jejich vzhled, ale také pro snadnou montáž.

Výhody laminátové podlahy:

  • rychlá montáž
  • reálný vzhled dřeva
  • odolnost proti poškrábání
  • možnost výměny jednotlivých lamel v případě nutnosti

Údržba laminátových podlah

Tyto podlahy se velice snadno udržují, stačí podlahu mít vodou nebo speciálními čistícími prostředky např. pomocí Bona spray mopu, který již má integrovanou nádržku s čistícím prostředkem. Mytí podlahy tímto mopem je velice rychlé a efektivní.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Levné laminátové podlahy od společnosti Podlahy Praha

 

Levné laminátové podlahy - Dekory

Egger PRO 2021+

Egger Classic 31 Všechny dekory
Egger Classic 31
Egger Classic 32 Všechny dekory
Egger Classic 32
Egger Classic 32 Aqua+ Všechny dekory
Egger Classic 32 Aqua+
Egger Kingsize 32 Všechny dekory
Egger Kingsize 32
Egger Large 32 Všechny dekory
Egger Large 32

Egger Eclic

Egger Eclic 31 Všechny dekory
Egger Eclic 31

Levné laminátové podlahy - Šetřit se nevyplácí!

Pokud si zařizujete například pouze dočasné bydlení, máte malé děti, nebo chováte domácí zvířata, pravděpodobně u vás při výběru podlahové krytiny zvítězí levné laminátové podlahy. A to nejen díky příznivé ceně, ale hlavně díky snadné pokládce a tomu, že jsou odolnější než dřevěné podlahy.

I levné laminátové podlahy jsou poměrně odolné proti oděru či skvrnám, snesou zatížení a snadno se udržují. Dnešní trh s podlahovinami nabízí velký výběr laminátových podlah s různou třídou odolnosti i designu. Pokud správně vyberete a budete o ni řádně pečovat, budete jistě spokojeni.

Vybírání laminátové podlahy však vyžaduje konzultaci s odborníky. Jak vybrat cenově příznivou a přitom poměrně kvalitní podlahu? Jak probíhá pokládka?  A jak si vybrat tu správnou? S důvěrou se obraťte na společnost Podlahy Praha s.r.o., která dodává a pokládá i levné laminátové podlahy a má s nimi bohaté zkušenosti.

Levné laminátové podlahy mohou být náhradou dřevěné podlahy z několika důvodů. V těchto dnech většina majitelů domů hledá různé způsoby, jak ušetřit. Tyto podlahy nabízejí kvalitu i cenovou dostupnost. Levná je i pokládka laminátové podlahy.

Proč si dát pozor na levné laminátové podlahy?

Laminátová podlaha u nás zůstává jedním z nejprodávanějších druhů podlahových krytin. Na trhu jsou často dostupné velmi levné laminátové podlahy. Nesrovnatelně levnější podlaha má však také nesrovnatelně horší vlastnosti oproti kvalitním výrobcům.  Velmi levné podlahy mohou mít několikanásobně nižší cenu, kvalitou se k o něco dražším podlahám ani nepřiblíží. Jejich koupě není ani zdaleka tak výhodná jak vypadá.

Kvalitní podlaha vydrží několik desítek let (takové jsou záruční doby kvalitních značek), velmi levná naopak vydrží nanejvýše pár let. Takovou podlahu určitě důvěrně znáte - už několik měsíců po pokládce jsou na ní zřetelné vady. Může jít mezery mezi lamelami, bobtnání nebo i milimetrové výškové rozdíly. Levné měkké lamely dlouho nevydrží a jejich volba se ve výsledku značně prodraží.

Levné a nekvalitně vyrobené laminátové podlahy se negativně projeví již během prvních měsíců užívání. Nízká cena většinou nedokáže vyvážit nedostatečnou kvalitu levných podlah. V praxi zjistíte, že levné laminátové podlahy mají menší odolnost na otěr, nohy či kolečka od nábytku, bývají v nich větší spáry, kterými proniká vlhkost, štípou se rožky, lámou perka atd.

Levné laminátové podlahy jsou brzy nepoužitelná a je nutno je vyměnit za nové. Náklady jsou nakonec mnohem větší, než při koupi opravdu kvalitní podlahy položené profesionálním podlahářem.

Při výběru doporučujeme upřednostnit kvalitu!

Při volbě podlahy je nezbytné přihlédnout k mnoha kritériím. Renomovaní prodejci laminátových podlah by vám měli poskytnout veškeré informace o jednotlivých parametrech podlah a veškerou dokumentaci. 

Čím dražší podlaha, tím bývá kvalitnější. Na některé podlahy lze dokonce získat celoživotní záruku, ta ale může podražit podlahu až o 100%.

Platí úměrnost, že cena zařízení, by měla odpovídat ceně podlah. Zařizujete-li nový byt, popřípadě renovujete starší byt, měla by být cena podlah úměrná s cenou kuchyňské linky, nebo nábytku.

Kvalitní laminátová podlaha vám bude sloužit celý život. Životnost kvalitních podlah je zhruba 20 – 50 let, dle volby tvrdosti a skutečného zatížení místnosti a údržby.

Mezi cenově přijatelnější varianty laminátových podlah patří lamely z přímých laminátů, tzv. melaminové. Na nosné desce krytiny je nanesen dekorační papír zalitý vrstvou melaminu. Tato krytina je určena do méně až středně zatěžovaných prostor, kde spolehlivě poslouží.

Cena laminátové podlahy by měla odpovídat tomu, co od ní očekáváte.

Laminátové podlahy – cena

Ceny nejlevnějších laminátových podlah se v současnosti pohybují kolem 350,-Kč/m2. Na opačné straně cenového rozpětí a kvality mohou stát kolem 900,-Kč/m2. Cena kvalitní podlahy se pohybuje přibližně od 450,-/m2 Kč.

Proč takové cenové rozpětí laminátových podlah? Vše souvisí s kvalitou a celkovým zpracováním. Nejdůležitější je kvalita lisování prostřední části lamely. Ta zaručuje odolnost vůči vlhkosti, stabilitu a sílu zámkového spoje a tím i stabilitu celé podlahy. Na ceně se v neposlední řadě podílí i kvalita provedení povrchové úpravy.

Snižujte cenu za podlahu rozumně

Za podlahu se jistě ušetřit dá, je ale třeba rozumně zvážit, jakým způsobem. Především je potřeba si uvědomit, do které místnosti si budete novou laminátovou podlahu pořizovat. Pokud půjde o část domácnosti, která je hodně frekventovaná – chodba, kuchyň atd., určitě se vyplatí připlatit si za odolný materiál. Počáteční investice se vám vrátí v dlouhé životnosti laminátové podlahy.

Laminátová podlaha od společnosti Podlahy Praha s.r.o. za rozumné ceny!

Levné laminátové podlahy - pozor na odolnost!

Laminátové podlahy nejnižších tříd se po­užívají do ložnic a dalších méně frekventovaných prostor, např. do pokojů pro hosty. Podlahy vyšších tříd jsou určeny pro komerční a veřejné prostory s nízkým, středním a silným zatížením.

V nejvíce namáhaných prostorách, tedy v předsíních a v kuchyních se vyplatí pořídit laminátovou podlahu ve vyšší zátěžové třídě.

Odolnost proti oděru odborníci posuzují stupnicí AC1 – AC5, odolnost vůči nárazu kategoriemi IC 1 až IC 3. Při certifikaci výrobek prochází též zkouškami odolnosti vůči cigaretovému žáru, skvrnám, pohybu nábytkových noh a koleček či testem stability ve vlhkém prostředí.

Levné laminátové podlahy - pokládka

Pokládka laminátové podlahy je poměrně rychlá, čistá a může zákazníka svádět k rozhodnutí, že pokládku laminátové podlahy zvládne hravě sám. Ve skutečnosti jde o vysoce odbornou práci. K zaručeně dobrému výsledku je potřeba řemeslná zručnost a mnoho zkušeností.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá pokládkou podlahových krytin a jejich prodejem již mnoho let. Pokládka laminátové podlahy není pro naše podlaháře žádný problém - můžeme vám nabídnout profesionální provedení a záruku na práci.  Zkušený tým podlahářů vám zaručí, že laminátová podlaha, kterou jste si vybrali, splní vaše očekávání. Našim cílem je na prvním místě spokojenost zákazníka!

U společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám se správným výběrem laminátové podlahy poradíme!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

V naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7, naleznete ochotné profesionály, kteří podlahám rozumí. Ochotně vám poradí a upozorní na různá úskalí při pořízení laminátové podlahy. V prodejně si můžete také prohlédnout vzorky všech druhů námi dodávaných laminátových podlah, ale i mnoho dalších podlahových krytin.

Naši profesionálové vám poradí se správným výběrem třídy kvality laminátové podlahy podle toho, do jakého prostoru laminátovou podlahu potřebujete, jak často a k čemu bude prostor využíván, vám odborně poradí profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.

Laminátová podlaha levně