Plovoucí podlahy - Vzorník

Egger PRO 2021+

Egger Classic 31

Zobrazit další dekory
Egger Classic 31
Zobrazit další dekory

Egger Classic 32

Zobrazit další dekory
Egger Classic 32
Zobrazit další dekory

Egger Classic 32 Aqua+

Zobrazit další dekory
Egger Classic 32 Aqua+
Zobrazit další dekory

Egger Kingsize 32

Zobrazit další dekory
Egger Kingsize 32
Zobrazit další dekory

Egger Large 32

Zobrazit další dekory
Egger Large 32
Zobrazit další dekory

Egger Eclic

Egger Eclic 31

Zobrazit další dekory
Egger Eclic 31
Zobrazit další dekory

Fatra Click

Fatra Click vzorník

Zobrazit další dekory
Fatra Click vzorník
Zobrazit další dekory

Fatra WELL-click

Fatra WELL-click

Zobrazit další dekory
Fatra WELL-click
Zobrazit další dekory

Fatra RS-click

Fatra RS-click

Zobrazit další dekory
Fatra RS-click
Zobrazit další dekory

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Plovoucí podlahy – jednička na trhu

Při výběru plovoucí podlahy by měl spíše než na módní trendy dát budoucí majitel především na svůj vkus. Dekory plovoucích podlah byste měli vybírat především podle vašeho vkusu a citu. Vzorník plovoucích podlah by vám mohl váš výběr usnadnit.

Plovoucí podlahy vzorník

Na této stránce naleznete obsáhlé vzorníky plovoucích podlah, které obsahují více než 1000 fotografií. Další vzorníky plovoucích podlah jsou v podobě PDF a jsou také obsáhlé. Zde se prohlédnete podlahy přímo položené v interiéru i samostatné dekory. Věříme, že si naší z široké nabídky vyberete.

Internetový vzorník plovoucích podlah slouží pouze k ilustraci, v případě vašeho zájmu vám rádi předvedeme skutečné vzory plovoucích podlah.

Nedílnou součástí našich služeb je poradenství, zaměření, zapůjčení vzorníku plovoucích podlah a je zcela zdarma. Vybrat si z rozsáhlé nabídky podlah není jednoduché, proto ke každému z vás přistupujeme vždy individuálně.

Kontaktujte nás, rádi vám přivezeme ukázat vzorník plovoucích podlah do místa realizace, vše s vámi zkonzultujeme, poradíme, zaměříme prostor a nezávazně zhotovíme cenovou kalkulaci.

Plovoucí podlahy od společnosti Podlahy Praha s.r.o. pro každého!

Potřebujete novou plovoucí podlahu? Chcete podlahu s hladkým nebo plastickým dekorem, odstíny hnědé, šedé či pastelově okrové? Bude vaše plovoucí podlaha ve vysokém lesku či matná? Záleží pouze na vašem vkusu. Vyberte si z naší široké nabídky plovoucích podlah!  Ve vzorníku plovoucích podlah vám nabízíme standardní i designové plovoucí podlahy (laminátové, vinylové, dřevěné i korkové).

Plovoucí podlahy dodávané firmou Podlahy Praha s.r.o. splní veškeré vaše požadavky. Všechny řady plovoucích podlah jsou variabilní. Nabízíme mnoho dekorů, takže se vybrané plovoucí podlahy plně přizpůsobí vašemu interiéru. Námi dodávané plovoucí podlahy vyhoví všem vašim potřebám.

Kvalitní služby v oboru podlahářství vám nabízíme již mnoho let. Prodáváme a pokládáme značkové a kvalitní podlahy českých i zahraničních výrobců. Nabízíme také kompletní přípravu podkladů pro pokládku podlahy. Pomůžeme vám odbornou radu a vypracujeme návrh realizace, provedeme montáž a poradíme jakým způsobem nejlépe o podlahu pečovat.

Proč plovoucí podlahy právě od nás?

 • nabízíme široký sortiment plovoucích podlah
 • zaručujeme kvalitní servis
 • nabízíme odborné poradenství ZDARMA
 • záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí
 • z reálného vzorníku plovoucích podlah si můžete vybrat podlahu přímo na místě realizace

Plovoucí podlahy jsou v současnosti nejmodernější formou podlahové krytiny. Velkou roli hraje jejich cenová dostupnost a vysoká praktičnosti. Plovoucí podlahy se snadno a rychle pokládají a v případě stěhování je lze také bez problémů rozebrat. Rychlá práce a úspora nákladů, které jednoduchá pokládka přináší, jsou přednosti, proč plovoucí podlahy dostávají přednost jinými podlahami.

Plovoucí podlahy jsou vyráběny v mnoha variantách, jsou moderní a snadno udržovatelné. Lze je umístit téměř kamkoli. Díky jejich vlastnostem mohou být použity v prostorách, které se vyznačují častými změnami teplot nebo vyšší mírou vlhkosti. Plovoucí podlahy lze položit i do méně vytápěné chodby, koupelny, či kuchyně. Nepoškodí je vrypy od podpatků bot ani drápků domácích mazlíčků.

Plovoucí podlahy - výhody:

 • rychlá a jednoduchá pokládka podlah
 • snadná demontáž a výměna poškozených dílců
 • nízké pořizovací náklady
 • odolnost a pevnost povrchu
 • široká škála vzorů a barev
 • snadná údržba
 • vhodné pro podlahové vytápění
 • zdravotní nezávadnost a bezprašnost

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na email: prodejna@podlahypraha.cz nebo na tel. +420 734 338 530

Neváhejte a využijte skvělé nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Vybrali jsme pro vás nabídku plovoucích podlah prověřených značek, které naše podlahářství pokládají u zákazníků již řadu let a mají s nimi tedy ty nejlepší zkušenosti.

Poskytujeme komplexní služby od prodeje až po pokládku podlahových krytin. Pomůžeme Vám s výběrem té nejvhodnější podlahové krytiny pro váš dům, byt, obchod nebo kancelář. Samozřejmostí je i příslušenství pro podlahy od prověřených firem.

Nabízíme plovoucí podlahy laminátové, vinylové, korkové a dřevěné ve střední a vyšší zátěžové třídě. Každý zákazník si může v naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7 vybrat ze širokého sortimentu podlahových krytin, které se stanou harmonickým prvkem místnosti. Vzorník plovoucích podlah, který nabízíme zákazníkům, obsahuje množství vkusných podlah mnoha barev a dekorů do bytů i vysoce zatížených komerčních objektů.

Máte-li zájem o bližší informace, obraťte se s důvěrou na pracovníky společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Nabízíme kompletní sortiment plovoucích podlah renomovaných firem:

 • EGGER
 • FATRA

V naší vzorkové prodejně, na vás čekají ochotní profesionálové, kteří podlahám rozumí a dokážou vám odborně poradit a upozornit na úskalí při koupi plovoucích podlah. Současně si v prodejně můžete prohlédnout vzorky všech druhů námi dodávaných podlahových krytin.

Naše společnost vám může nabídnout dodávku i pokládku plovoucích podlah tzv. na „klíč“ – vše za vás zrealizuje náš dobře sehraný tým. S našimi pracovníky proběhne rychle a vy budete bez starostí. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Nabízíme dodávku plovoucích podlah všech běžných typů: 

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!