PVC podlahy

POZOR: PVC není linoleum, linoleum je přírodní krytina

PVC podlahy - krytina jen do paneláků?

Vybíráte právě podlahovou krytinu a stále nejste rozhodnuti, která je ta pravá? Na trhu jsou k dostání kromě koberce, laminátové a dřevěné podlahy, také PVC podlahy. Podlahy PVC se stále častěji s oblibou vracejí do našich interiérů. Jde vlastně o linoleum, od kterého se však nové podlahy PVC velmi liší.

PVC podlaha je tradiční podlahová krytina s  vysokou odolností a dlouhou životností vyrobená polyvinylchloridu. Během let prošly velkou změnou. Jedna z nejvíce viditelných změn, je velké množství dekorů a barevných kombinací. V nabídce jsou v různých šířkách a tloušťkách, s přísadou křemičitého písku nebo protiskluzovou úpravou.

Nová technologie výroby umožňuje vyrábět takové povrchové úpravy, které jsou takřka nerozeznatelné od jiných „přírodních“ podlahových krytin. Podlahy PVC jsou díky svým unikátním vlastnostem a novému designu stále využívanější. Při výběru správného druhu je třeba kromě vzhledu zvážit i to, kde bude podlaha instalována a jakou funkci musí splňovat.

Podlahy PVC - levný oblíbenec!

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

PVC podlahy - výhody

  • široká škála dekorů a barev
  • nízké pořizovací náklady
  • nízký kročejový hluk
  • vysoká mechanická odolnost
  • voděodolnost
  • snadná údržba PVC
  • vysoká tvarová stálost
  • výborné pro alergiky
  • vyrobeno z pružného materiálu
  • rozmanitost v šířkách a tloušťkách
  • má dobrý teplotní vjem
  • je vhodné pro podlahové vytápění
  • hodí se do všech bytových části
  • vhodné i pro podlahové vytápění
PVC podlahy
PVC podlahy
PVC podlahy
 
 

Ekonomická výhodnost

  • v současné době je na trhu s podlahovinami široká škála cenově dostupných PVC podlah, které jsou určeny pro běžné použití v domácnostech.

Rozmanitost v šířkách a tloušťkách

  • vyrábí se v různých šířkách od 2 m do 4 m a tloušťkách od 2 do 4 mm. To umožňuje rychlou pokládku bez nastavování pásů, jako se dělalo dřív.

Dobrý teplotní vjem, nízký kročejový hluk

  • jsou velice příjemné na došlap a oproti laminátovým podlahám jsou výrazně teplejší a tišší. Mají minimální kročejový i přenášený hluk. Tlumí zvuk nejvíce ze všech typů podlahových krytin, takže váš byt bude příjemně tichý.

Atraktivní vzhled a vzájemná kombinovatelnost designů

  • vyspělá technologie výroby umožňuje vyrobit naprosto špičkové designy. Často vůbec nepoznáte, že nepoznáte, že jde pouze o dokonalou imitaci různých druhů prken, parket, dlažeb, laminátových podlah, korku, bambusu, kamenů, apod.

Vhodnost pro všechny interiéry

  • jsou vhodné pro všechny bytové části – od předsíně, jídelny, dětského pokoje přes, chodby, sklepy nebo schody až po vlhké prostory kuchyně a koupelny. Nepřitahují prach, jsou vhodné pro alergiky.
  • tvrzené podlahy PVC jsou vhodné do silně až extrémně namáhaných prostor, jako jsou školy, úřady, nemocnice aj.

Voděodolnost a  vysoká odolnost vůči opotřebení

  • nevadí jim rozlitá voda a poradí si lehce i s haváriemi typu prasklé topení, přeteklá vana či rozbitá pračka. Mají vysokou odolnost vůči oděru a mechanickému poškození, lze využít i do komerčních prostor s vysokou náročností na zátěž.

Snadná údržba PVC

  • velice lehce se udržují a čistí. Stačí pouze běžná údržba podlahy zametením nebo vysátím vysavačem, případně setřením vlhkým mopem.

Nehořlavost

  • některé PVC podlahy jsou vyráběny s přidáním těžce zápalných nebo nehořlavých látek, a jsou klasifikovány jako samo hasící.

PVC podlahy - rozdělení

V současnosti vyráběné podlahy PVC jsou kombinovány s různými izolačními, tlumícími a nosnými vrstvami. U moderních podlah je jejich povrch opatřen nášlapnou vrstvou, která brání uklouznutí a také umožňuje snadné ošetřování.

PVC podlahy heterogenní

Skládají se z více vrstev a odlišují se od sebe složením, celkovou tloušťkou a tloušťkou nášlapné vrstvy. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Spektrum použití je velmi široké, od lehké bytové zátěže, až po průmyslové objekty.

PVC podlahy homogenní

Jsou v celé své tloušťce stejného složení a provedení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Vyrábějí se v různých rozměrech a tloušťkách. Splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou obchodní domy, výrobní haly, školy, nemocnice a jiné veřejné prostory.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí širokou kolekci podlah PVC v různých dekorech a šířích.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si všechny druhy dekorů podlah PVC můžete na vlastní oči prohlédnout a na každý dekor si můžete sáhnout. V naší prodejně naleznete samozřejmě i mnoho dalších podlahových krytin.

Naši odborně vyškolení prodavači vám podle plánku místností ochotně poradí při výběru potřebné šíře PVC tak, aby se minimalizoval případný odpad z prořezu. Spárořez materiálu při navrhování podlahy PVC do místnosti, uzpůsobíme tak, abychom minimalizovali odpad a v místnostech nevznikal spoj. Tím vznikne jednolitý povrch, který vypadá precizně.

Uvažujete-li o nové PVC podlaze zruční profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí podlahy PVC perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni. Pokládka PVC podlahy s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi podlahy PVC dokonale znají a umějí využít všechny vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

PVC podlahy Praha – nabízený sortiment

Tarkett

  • Exclusivní PVC podlahy s věrnou podobou dřeva pro bytové i komerční využití.

Novilon

  • Měkčený vinyl Novilon®/ Novilux® je vícevrstvá podlahová krytina nabízená v rolích o šíři 2,3 a 4m v kolekcí Nova, Viva, Prima a Novilux® structura a traffic. Podlahovina se celoplošně se lepí na vystěrkovaný podklad. Vyspělá technologie výroby zaručuje tu nejvyšší kvalitu a proto je na produkt poskytována záruka 20 let. Více zdMěkčená vícevrstvá podlahová krytina nabízená v rolích o šíři 2,3 a 4m. Podlaha se celoplošně lepí na vystěrkovaný podklad. Technologie výroby zaručuje tu nejvyšší kvalitu, má záruku 20 let

Fatra

  • Podlahová krytina českého výrobce Fatra, která zahrnuje širokou škálu vzorů v provedení homogenním a heterogenním. Má atraktivní vzhled, vysokou odolnost proti opotřebení, poskytuje záruku 10 let.

IVC Group

  • Podlahová krytina s kvalitní PVC pěnou a nádhernými dezény dokonale imitujícími přírodní podlahy. Výrobcem je belgická firma International Vinyl Company (IVC) s mnohaletými zkušenostmi.

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, které na našem webu najdete v sekci Naše služby.