Vinylové podlahy - Ceník

Ceny jednotlivých vinylových podlah najdete po rozkliknutí obrázku. Doporučujeme se podívat do galerie dekorů.

Pokud chcete vědět jaka je cena za pokládku vinylové podlahy, podívejte se do ceníku ->
pokládka vinylové podlahy ceník.

Pokud chcete vědět jaka je cena za renovovaci parket, tak koukněte na náš ceník ->
renovace parket ceník

Pokud chcete vědět jaka je cena za servis schodů, tak nahlédněte do ceníku ->
servis schodů ceník

Pokud chcete zjistit cenu za údržbu podlah, podivejte se do našeho ceníku ->
udržba podlah ceník

Pro zjištění ceny za rekonstrukci podlah koukněte na ceník - rekonstrukce podlah

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vinylové podlahy ceník - vinylové podlahy skrývají jednu výhodu za druhou

Mezi podlahové krytiny nové generace neodmyslitelně patří vinylové podlahy. Moderní vinylové podlahy se vyznačují vysokou odolností, širokou nabídkou atraktivních dekorů a příznivou cenou.

Vinylové podlahy se hodí všude, kam se vám bude líbit. Vinylové plovoucí podlahy jsou doporučené jak do komerčních prostor, tak do domácností. Vzhledem k vysoké odolnosti vinylových podlah je doporučujeme do chodeb i kuchyní, díky jejich krásným dekorům v podobě přírodního dřeva jsou vinylové podlahy hojně využívané i do obývacích pokojů, jídelen a hal.

Vinylové podlahy jsou příjemné k chůzi, na dotek jsou teplejší než laminátové podlahy, jsou odolné proti mechanickému poškození a mají nízkou hladinou kročejového hluku. Kromě toho vinylové podlahy odolávají vlhkosti, jednoduše se udržují a jsou vhodné i pro instalaci podlahového vytápění. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu.

Vinylové plovoucí podlahy jsou velmi odolné proti opotřebení a zároveň nenáročné na údržbu. Jsou pružné, protiskluzné, odolné proti oděru, mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, jsou opatřeny antistatickou úpravou vhodnou pro alergiky. Jsou určeny i pro pokládku s podlahovým topením.

 

Vinylové podlahy ceník - výhody:

 • vzájemná kombinovatelnost dekorů
 • odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
 • vysoká odolnost k opotřebení
 • vynikající rozměrová stálost
 • ekonomicky výhodné i pro členité prostory
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • dobrý teplotní vjem a snadná údržba
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • velmi nízká úroveň hluku
 • pokládání na pružný podklad
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)

Vinylové podlahy CENÍK

Pořizovací cena vinylové podlahy je sice o něco vyšší než u jiných podlah, ale daná kvalita a moderní vzhled, který zakoupením této podlahy dáte vašemu bydlení, za to stojí. Jejich cena je však výrazně nižší, než například u dřevěné podlahy.

 
 

vinylové podlahy Fatra Click dekor dřeva

bez DPH 781,- Kč/m2

s DPH 945,- Kč/m2

vinylové podlahy Fatra Click dekor kámen

soklové lišty k podlaze

bez DPH 781,- Kč/m2

bez DPH 140,- Kč/bm

s DPH 945,- Kč/m2

s DPH 169,- Kč/bm

pokládka podlahy Fara Click - běžná cena

bez DPH 240,- Kč/m2

s DPH 290,- Kč/m2

Vinylové podlahy ceník - složení a vzhled vinylových podlah

Spodní vrstva - je zvukotěsná a díky struktuře na spodní straně poskytuje optimální přilnavost k připravenému podkladu.

Folie se vzorem - požadovaný vzor je natištěn na speciální fólii.

Nášlapná vrstva - je transparentní (0,3 mm) a chrání fólii s natištěným vzorem, reliéfní povrch poskytuje přirozený vzhled.

Vrstva polyuretanu (PUR) - chrání podlahu před poškrábáním a nečistotami.

Vzhled vinylových podlah dokonale imituje přírodní strukturu dřeva, kamene nebo betonových dlaždic. Dekory jsou při běžném pohledu k nerozeznání od pravých přírodních materiálů. Vinylové podlahy se vyrábí v široké škále dekorů, z nichž si každý může vybrat podle svého vkusu.

Vinylové podlahy ceník - pokládka vinylové podlahy

Pokládka vinylové podlahy je čistá a rychlá, jednotlivé vinylové dílce se kladou jednoduše vedle sebe na suchý, rovný povrch. Podlahy se lepí lepidlem, které schne zhruba 2 až 3 hodiny, poté jsou podlahy ihned připraveny k užívání. Při případném mechanickém poškození je možná výměna pouze jednoho dílu, nemusí se vyměňovat krytina v celé místnosti. Hotové podlahy působí celistvým a kompaktním dojmem.

Některé vinylové plovoucí podlahy jsou opatřeny zámkovými spoji a jejich pokládka je ještě jednodušší. Jednotlivé lamel se nelepí - pouze se do sebe zacvakají na krátké a dlouhé straně. Podlaha nepotřebuje parotěsnou ani protihlukovou fólii.

Pokládka vinylové podlahy je oproti PVC krytinám v rolích efektivnější je možné kombinovat několik dekorů.

Naši profesionální podlaháři s vámi rádi zkonzultují vhodnost vinylové podlahy do vašeho interiéru.

Někdy je pro zákazníka těžké se zorientovat v jednotlivých nabídkách podlah. Přemýšlí, jestli se do jeho interiéru hodí ta či ta vinylová podlaha a jestli je to taky technicky zvládnutelné. Víte co máte od vinylové plovoucí podlahy požadovat?

Správný výběr podlahy je důležitý pro hladký chod celé domácnosti nebo firmy, proto byste si ještě předtím, než navštívíte prodejnu s podlahovinami, měli ujasnit to, co od podlahy očekáváte.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Poradíme vám při výběru vhodné vinylové podlahy, poskytneme vám příslušné vzorníky a seznámíme vás i se způsobem údržby vaší nové vinylové podlahy, aby vám vydržela dlouhá léta ve výborném stavu.

Pokud budete mít zájem, nabídneme vám prohlídku námi již realizovaných pokládek vinylových podlah. Můžete se na vlastní oči přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme!

Cílem společnosti Podlahy Praha s.r.o. je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

V naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7 si na vlastní oči můžete prohlédnout, osahat a s naší pomocí i poskládat vzorky všech druhů námi dodávaných vinylových podlah, ale i mnoho dalších podlahových krytin.

Náš dobře sehraný tým profesionálů vám zrealizuje dodávku i pokládku vinylové plovoucí podlahy tzv. na „klíč“. Zvládne vše rychle a ušetří vám zbytečné starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!