PVC / LINO – Ceník

Ceník PVC/LINA se liší v závislosti na zvoleném materiálu. V naší galerii produktů najdete ceny vybraných materiálů.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Uvažujete o nové podlahové krytině? Nebojte se použít PVC lino!

PVC lino je vícevrstvá synteticky vyrobená podlahová krytina. Současné PVC lino hezky vypadá a dlouho vydrží.  PVC lino je vyrobeno z většinou 2 mm silné vrstvy, probarvené v celé tloušťce. Obvykle se vyrábí ve formě rolí nebo vinylových dílců. Trh nabízí mnoho variant designů, PVC lino se umí tvářit jako dlažba nebo kámen, keramika, dřevo či laminát. Imitace jsou dokonalé!

PVC lino se vyznačuje zejména vysokou odolností vůči opotřebení, izolací zvuku, velmi snadnou údržbou, antialergickými vlastnostmi, širokou škálou dekorů, barevnou stálostí a hlavně finanční dostupností.

PVC lino se vyrábí v různých šířkách a tloušťkách, s přísadou křemičitého písku nebo protiskluzovou úpravou. Měkkost, tlumení hluku a bezspárové provedení spolu s jednoduchou údržbou a líbivými dekory, to je moderní PVC lino podlaha. PVC lino najde uplatnění jak v bytové, tak i v komerční výstavbě.

Hledáte-li praktickou podlahovou krytinu s dlouhou životností a snadnou údržbou, je PVC lino tím pravým řešením.

Pokud chcete zpracovat předběžnou kalkulaci, zašlete nám specifikaci vaší zakázky.

Zdarma pro vás zpracujeme návrh. 

PVC lino ceník

Pro PVC lino platí více než jinde, že kvalita je přímo úměrná ceně. Záleží na povrchové úpravě a způsobu zpracování krytiny. Pozor na příliš laciné PVC lino, bývá velmi tenké, snadněji se opotřebuje a téměř nic nevydrží. V porovnání životnosti materiálu v závislosti na ceně pak vychází levněji podlaha s krytinou z kvalitního PVC lina.

V ceníku naleznete aktuální ceny PVC lina a doplňků (soklové lišty, přechodové lišty, tmely, lepidla, silikony).

 

Zaujala Vás naše nabídka?

 Chcete se poradit nebo poslat poptávku?

Kontaktujte nás na email: prodejna@podlahypraha.cz nebo na tel. +420 734 338 530

 

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí širokou kolekci PVC lina v různých dekorech a šířích.

Výběr a pokládka PVC lina sice není tak náročná jako u jiných podlahových krytin, avšak i tak je dobré mít při výběru PVC lina na zřeteli některé vlastnosti, které mohou ovlivnit jeho správnou funkci.

PVC lino - vlastnosti

 • vyrobeno ze syntetických materiálů                                                                              
 • základem PVC lina je skelné rouno. Jeho hustota ovlivňuje rozměrovou stálost krytiny.  
 • velmi nízký kročejový hluk        
 • je pružné, měkké                                                                                                          
 • mechanická pěna na rubu kvalitnějšího PVC lina izoluje teplo i zvuk a má tvarovou paměť. Po zmáčknutí se vrátí do své původní podoby, takže např. pod kolečkovou židlí nezůstane prohlubeň.
 • vhodné pro podlahové vytápění
 • odolnost proti opotřeben, dlouhá trvanlivost a odolnost proti otěru          
 • nášlapná vrstva odolává vodě, úroveň protiskluznosti se nesníží, ani když je povrch postříkaný vodou
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • snadná montáž i údržba
 • vhodné pro alergiky
 • cenová dostupnost
 • atraktivní vzhled, široká nabídka vzorů a barev
 • použitelné v bytě i kancelářích
 • pocitově teplejší než laminát
 • některé ideální pro sportovní podlahy
 • splňuje hygienické a bezpečnostní standardy
 • odolné proti poškození pádem předmětu

PVC lino - rozdělení

PVC lino homogenní

Je považováno za kvalitnější variantu, s kvalitou však rostou i pořizovací náklady. Homogenní PVC lino  obsahuje málo plnidel a díky tomu je jeho struktura velmi zahuštěná a je velmi odolné proti poškození a otěru. V celé tloušťce je stejného složení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Díky svým vlastnostem splňuje požadavky pro aplikace v objektech se silným provozem. Používá se v nemocnicích, školách, obchodních domech, veřejných prostorech, výrobních a sportovních halách.

PVC lino heterogenní

Heterogenní PVC lino je tvořena více vrstvami (základní, ochranou a potiskem), které jsou k sobě svařeny. Jednotlivé druhy se od sebe odlišují složením, celkovou tloušťkou a tloušťkou nášlapné vrstvy. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. U této krytiny je dobré zvolit tloušťku alespoň 1,5 mm, aby nedošlo k jejímu rychlému opotřebení prošlapáním

PVC lino patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete PVC lino prohlédnout, máme k dispozici kompletní sortiment vzorků všech námi dodávaných dekorů. Naleznete zde samozřejmě také široký výběr dalších podlahových krytin i veškeré příslušenství, které k podlahám patří. Naši odborně vyškolení prodavači vám zde ochotně poradí při výběru správného druhu PVC lina podle jeho budoucího použití a spočítají potřebnou šíři tak, aby byl minimalizován případný odpad z prořezu.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí odborné poradenství, dodávku i pokládku PVC lina tzv. na „klíč“ – u nás vše zrealizuje náš dobře sehraný tým. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Zruční profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí PVC lino perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni. Pokládka PVC lina s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Nabízíme vám také možnost prohlídky námi již realizovaných pokládek PVC lina. Tak si můžete udělat lepší představu o tom, jak kvalitní práci odvádíme.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi podlahy PVC dokonale znají a umějí využít všechny vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!