Broušení Podlah

Každá dřevěná podlaha bohužel postupem času ztrácí na kráse i funkčnosti. Dochází k jejímu opotřebení, poškrábání, poškození nebo zastarání povrchové úpravy. Máte ve svém bytě nebo firmě na podlahách staré dřevěné podlahy a přemýšlíte o tom, jak jim vrátit její původní vzhled? Také byste si přáli, aby Vaše staré podlahy měly i po mnohaletém užívání opět vzhled nové podlahy? Broušení dřevěných podlah je jedním z nejlepších řešení, jak staré podlaze vrátit její krásný vzhled a současně jak prodloužit její životnost.

Potřebujete dodat vaší staré dřevěné podlaze nový šmrnc? Obraťte se na společnost Podlahy Praha! Náš dobře sehraný tým odborníků zvládne vše rychle a vám ušetří starosti. Na broušení dřevěných podlah jsme odborníci, disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou. Z vaší staré podlahy uděláme novou!

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Proč si broušení dřevěných podlah objednat u společnosti Podlahy Praha?

 • s broušením podlah máme dlouholeté zkušenosti
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • disponujeme týmem vlastních proškolených pracovníků
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu

Společnost Podlahy Praha provádí broušení dřevěných podlah profesionálně

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha dokážou zrealizovat potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám. Dokonale znají postupy broušení dřevěných podlah podle aktuálního stavu prken poznají, jak s podlahou naložit, aby byla opět plně funkční a krásná. Dokážou si poradit i s náročným a atypickým broušením podlah a v případě potřeby zvládnou udělat i kompletní renovace podlah .   

Při broušení podlah klade společnost Podlahy Praha důraz zejména na komplexní servis a spokojenost zákazníka.

Co zahrnuje broušení podlah u společnosti Podlahy Praha:

 • odborné posouzení náročnosti a vhodnosti zamýšleného broušení podlah u zákazníka, včetně přesného zaměření podlahy technikem a detailní kontroly stávajících podlah
 • vypracování reálné cenové nabídky broušení podlahy
 • uzavření smlouvy o dílo na plánované broušení podlahy
 • stanovení termínu realizace broušení podlah
 • případná nutná výměna nebo poškozených prken a oprava podkladu
 • broušení dřevěných podlah, jejich tmelení a dohodnutá povrchová úprava
 • olištování soklovými lištami a výměna prahů nebo přechodů
 • úklid renovovaných prostor a odvoz suti
 • předání zakázky
 • doporučení vhodné údržby dřevěné podlahy

Broušení podlahy - video

Broušení dřevěných podlah je finančně zajímavější než pořízení nové dřevěné podlahy.

Hodně zákazníků se na společnost Podlahy Praha obrací s dotazem, zda realizace broušení podlah, či případně kompletní renovace podlahy nebude tak drahá jako její výměna za novou podlahu. Broušení podlah je nejlepší způsob, při kterém dokážeme také odstranit různé povrchové nedokonalosti podlahy. 

Místo slibů si náš technik s domluví se zákazníkem schůzku, provede zaměření a obhlídku podlahy, určené pro broušení. Při této schůzce se s klientem domluví na tom, jaké má požadavky a představy. Technik majiteli sdělí, jaké jsou reálné možnosti broušení dřevěné podlahy a co všechno může společnost Podlahy Praha udělat. Ve většině případů jsou tyto krytiny renovovatelné, je pouze mizivé procento případů, kdy je nutno celou skladbu podlahy vyměnit.

Návštěvu technika na místě broušení podlah nabízí firma Podlahy Praha zdarma!

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. se broušením a renovacemi dřevěných podlah zabývá již mnoho let. Po dobu naší činnosti se neustále seznamujeme s novými postupy a materiály, a proto našim zákazníkům dokážeme nabídnout v této oblasti služby na vysoce profesionální úrovni.

Broušení podlah umožňuje změnit barevný vzhled staré dřevěné podlahy

Broušení dřevěných podlah zpravidla řešíme v rámci povrchu celé místnosti. Při broušení podlah používáme různé zrnitosti brusiva. Brusné papíry používáme od nejhrubších do nejjemnější. Mezi jednotlivými broušeními provádíme tmelení spár dřevěné podlahy. Tmel na spáry řešíme smícháním zakoupeného základového tmele s čistým brusem získaným ze dřeva podlahy. Takto docílíme shodné barvy tmele a dřeva podlahy.

Mořením pak můžeme vyřešit nejen nový barevný nádech celé podlahy, ale také např. rozdíl barevnosti dřeva původní podlahy a případných nově doložených částí. Barevně sjednocenou dřevěnou podlahu opatříme pochozí vrstvou oleje, laku nebo tvrdého voskového oleje.

Renovace podlahy je, při našem profesionálním provedení, zakončena výměnou nebo renovací soklových lišt a prahů nebo přechodových profilů.

Broušení dřevěných podlah je vhodné doplnit pravidelnou údržbou

Aby provedené broušení dřevěných podlah neztratilo smysl a renovovaná podlaha zůstala dlouhá léta v perfektním stavu, je potřebné o ní dobře pečovat. Rádi Vám s údržbou broušené podlahy poradíme a poskytneme všechny potřebné přípravky. Pokud dáte přednost odborné péči o zrenovovanou podlahu, naši vyškolení pracovníci se o to rádi postarají.

Všechny vhodné prostředky údržby si můžete prohlédnout, objednat a zakoupit v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha.

Společnost Podlahy Praha nabízí broušení podlah za příznivé ceny.

Detailní rozpočet broušení podlah Vám připravíme podle aktuálního stavu renovované podlahy. Cena renovačních prací je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Profesionálové společnosti Podlahy Praha s.r.o. zajišťují pro své klienty komplexní řešení jejich požadavků na podlahové krytiny pro různé typy interiérů.

Garantujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. Vážíme si každého klienta a naším cílem je jeho spokojenost.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. řeší kompletní služby pro Vaše podlahy.