Vinylové podlahy

Vinylové podlahy Praha - moderní technologie a nekonečno vzorů.

Vinylové podlahy dneška, to je nejen pestrá paleta barevných vzorů, jíž se podlahy z čistě přírodních materiálů nemohou přiblížit. Jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti i komerčních prostorách.  Vinylové podlahy porážejí jak plovoucí laminátové podlahy, tak dřevěné podlahy. Od obou si totiž vzaly to nejlepší - snadnou pokládku i údržbu, pružnost, odolnost i širokou škálu dekorů.

Vinylové podlahy zkušení dávno používají a laiky příjemně překvapí!

Koupí vinylové podlahy od společnosti Podlahy Praha s.r.o. získáte kvalitní podlahu za zlomek nákladů, které byste vynaložili za podlahu z čistě přírodního materiálu. Za ušetřené peníze si pořiďte třeba podlahové vytápění a vinylovou podlahu na něj nechte položit. Získáte kvalitní podlahu, která se velmi snadno udržuje a zachová si své skvělé vlastnosti po dlouhá léta.

vinylové podlahy Praha 2
vinylové podlahy Praha
vinylové podlahy Praha 7
vinylové podlahy Praha 1
vinylové podlahy Praha 2
vinylové podlahy Praha 3
vinylové podlahy Praha 4
vinylové podlahy Praha 5
vinylové podlahy Praha 6
vinylové podlahy Praha 8
vinylové podlahy Praha 9
vinylové podlahy Praha 10
 

Vinylové podlahy - video

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Za pomoci vinylové podlahy proměníte běžný prostor v nadčasový designový interiér.  Spojte exkluzivní krásu a praktičnost výjimečných PVC materiálů. Vinylové podlahy si získávají stále větší oblibu hlavně pro své užitné vlastnosti.

Vinylové podlahy jsou vícevrstvé podlahové krytiny vyvinuté z PVC (poly-vinyl-chlorid). Spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort.  Vrchní vrstva polyuretanu (PUR), chrání vinylovou podlahu před poškrábáním a nečistotami. Díky tomu mají vinylové podlahy i protichůdné vlastnosti, jako je měkký došlap, odolnost proti nárazu, pružnost, houževnatost a tvrdost.

Vinylové podlahy díky vynikající zvukové a tepelné izolaci zvyšují komfort bydlení!

Vinylové podlahy jsou díky svým jedinečným vlastnostem "tiché", takže pobíhající děti nebo čtyřnozí mazlíčci neobtěžují vaše sousedy.

Vinylové podlahy – proč se pro ně rozhodnout

 • jedinečný design imitující dřevo, kámen nebo beton
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • jednoduchá a rychlá údržba vysáváním nebo setřením mopem
 • odolnost proti vlhku a vodě
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • extrémní stabilita díky vícevrstvé lisované konstrukci
 • rychlá, snadná a čistá pokládka
 • moderní a designový vzhled
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • měkká na dotek a příjemná na chůzi
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • vysoká životnost 30 – 50 let
 • odolnost proti oděru
 • vysoká protiskluznost
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)

Vinylové podlahy – kde lze použít

Pro použití vinylové podlahy neexistuje žádné technické omezení. Lze položit do domácností, i do prostor se zvýšenou vlhkostí, jako jsou například koupelny a kuchyně. Díky krásným dekorům v podobě přírodního dřeva jsou vinylové podlahy hodně využívané do obývacích pokojů, jídelen a vstupních hal.

Vinylové podlahy jsou ideální do domácností se čtyřnohými mazlíčky. Zvířatům nekloužou tlapky, drápky vinylovou plovoucí podlahu nepoškrábou a vás neobtěžuje hlasité klapání drápků.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. dodává vinylové podlahy, které jsou velice vhodné i do extrémně zatěžovaných prostor. Obrovskou výhodou je skvělý design, díky čemuž se výborně hodí do reprezentativních prostor, obchodních center, restaurací, showroomů firem, atd. Vinyl je velice odolný materiál, který je pružný a odolává pádu předmětů.

Dřevo se promáčkne, laminát se uštípne, vinylová podlaha je však stále jak nová!

Vinylová plovoucí podlaha - využití

 • domácnosti (pokoje, haly, kuchyně, předsíně, koupelny)
 • kancelářské prostory
 • reprezentativní prostory
 • obchodní centra
 • banky
 • nemocnice
 • školy
 • jídelny
 • sportovní haly a tělocvičny

Vinylové podlahy - údržba

Údržba vinylové podlahy je zcela jednoduchá. Nemusíte je natírat konzervačními prostředky, jako je tomu u dřevěných podlah. Stačí je čas od času zamést, vysát vysavačem s kartáčovým nástavcem a vytřít. Nic víc není potřeba.

Vinylové podlahy - pokládka

Pokládka vinylové podlahy je velmi rychlá - dílce podlahy se kladou těsně vedle sebe, nevzniká mezi nimi žádná spára. Je možné kombinovat i několik dekorů. Předpokladem dobře vypadající vinylové podlahy je zcela rovný a suchý podklad, na nějž se pásy a čtverce podlahy lepí speciálním lepidlem. Po zaschnutí lepidla (obvykle 2-3 hodiny) je možné podlahu začít ihned používat. 

Některé vinylové podlahy jsou opatřeny zámkovými spoji a jejich pokládka je ještě jednodušší, například vinylové podlahy fatraclick. Jednotlivé lamely se do sebe pouze zacvakají bez použití lepidla. 

Při případném mechanickém poškození se je možná výměna pouze jednoho dílu, nemusí se vyměňovat krytina v celé místnosti.

Vinylové podlahy od společnosti Podlahy Praha

Podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. pokládají vinylové podlahy všech druhů rychle, čistě a profesionálně.

S výběrem vinylové podlahy vám rádi pomůžeme!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Našim cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Přijďte si vybrat z velkého množství vinylových podlah a prokonzultovat výběr vaší vinylové podlahy osobně do naší prodejny a vzorkovny v ulici Komunardů 38, Praha 7. Zde vám ochotně vám odborně poradíme, upozorníme na případná úskalí při koupi i pokládce vinylových podlah. Podle charakteru místností a účelu používání vinylových podlah vám učíme ten správný typ vinylové podlahy.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. si všechny druhy námi dodávaných vinylových podlah můžete důkladně prohlédnout a vzít je do ruky. Naleznete zde také samozřejmě i mnoho dalších podlahových krytin.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Vinylové podlahy Praha – sortiment nabízený společností Podlahy Praha s.r.o.

Fatra click

 • Dodavatelem je jediný český výrobce vinylových podlah, firma Fatra a.s. Vinylové podlahy FatraFloor charakterizují moderní životní styl, zpříjemňují bydlení, dotvářejí zdravé a čisté prostředí, chrání před alergiemi a zahrnuje širokou škálu barev a vzorů při zachování velmi dobré cenové dostupnosti.

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, které na našem webu najdete v sekci Naše služby.