Vinylové podlahy - Pokládka

Při pokládce vinylové podlahy je důležité dbát na správný postup, který je vždy závislý na výběru materiálu. Naše firma se specializuje na pokládku všech těchto typů. Součástí pokládky je také případné vyrovnání podkladu, které jsme schopni také zrealizovat.
 

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

 

Pokládka vinylové podlahy je pro nás hračkou…

Šachovnicový vzor, tygří kůže nebo dřevěný dekor. Vinylová podlaha je odolná vůči opotřebení, nabízí širokou škálu dekorů včetně různých netradičních vzorů. Její poddajný povrch je odolný vůči poškrábání, příjemný k chůzi, s nízkou hladinou kročejového hluku. Kromě toho odolává vlhkosti, jednoduše se udržuje a je vhodná i pro instalaci podlahového topení.

A pokládka vinylové podlahy? Oproti PVC krytinám v rolích je efektivnější a je možné kombinovat několik různých dekorů. Při případném poškození vinylové podlahy je možná výměna pouze jednoho dílu, nemusí se vyměňovat krytina v celé místnosti.

Dopřejte vaší rodině jistotu odborně položené vinylové podlahy!

Mnoho prodejců podlahových krytin nabízí svoji podlahu s tím, že si ji snadno a rychle položíte sami, bez nutnosti odborné pokládky, a to při zachování kvality a užitných vlastností. Neupozorní vás ale na to, že pokud pokládka vinylové plovoucí podlahy proběhne neodborně, mění se záruční podmínky ve váš neprospěch.

Záruka se nevztahuje na vady vzniklé při neodborné pokládce !

Má-li být pokládka provedena kvalitně a se zárukou, je třeba si ji nechat provést u odborné firmy. Správnou funkci zajistí teprve odborná pokládka vinylové podlahy zkušenými podlaháři. Amatérskými pokusy se ne vždy lze dobrat očekávaného výsledku!

Profesionální pokládka vinylové podlahy - 5 výhod:

 1. pokládka je provedena komplexně vč. odborného zaměření, přípravy podkladu, atd.
 2. pokládka se zákonnou zárukou a zajištění pozáručního servisu
 3. pokládka nevyžaduje váš čas
 4. likvidace odpadu, případně i staré demontované podlahy
 5. záruka dlouhé životnosti vinylové podlahy

Společnost Podlahy Praha s.r.o. provede odbornou pokládku vinylové podlahy za vás!!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá pokládkou podlahových krytin a jejich prodejem již mnoho let. Pokládka vinylové plovoucí podlahy pro nás není žádný problém - můžeme vám nabídnout její profesionální provedení a záruku na práci. Společnost Podlahy Praha s.r.o. poskytuje komplexní služby všem našich zákazníkům bez rozdílu objemu zakázky.

Cílem společnosti Podlahy Praha s.r.o. je na prvním místě spokojenost zákazníka!

Naše společnost provádí pokládku na „klíč“ – s našimi pracovníky proběhne vše rychle a vy budete ušetřeni nepříjemných starostí. Poskytujeme veškeré spektrum činností, potřebných k pokládce vinylové podlahy, disponujeme veškerou potřebnou technikou a vlastními proškolenými podlaháři, vždy používáme moderní materiály a technologie.

Kromě samotné pokládky jsou u naší společnosti samozřejmostí doprovodné práce - odstranění nevyhovující staré krytiny, její odvoz a ekologická likvidace, penetrace podkladu, vyrovnání podkladu vyrovnávací hmotou a její přebroušení. Pokládka vinylové podlahy je u nás vždy zakončena provedením finálního úklidu.

Vinylové podlahy - pokládka - videa

Při pokládce klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle vašich představ. Nabízíme vám možnost prohlídnout si nám realizovaných pokládek plovoucích podlah, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Naši podlaháři mohou při pokládce vaší vinylové podlahy zabránit nesprávnému rozhodnutí a zbytečně investovaným prostředkům!

Firma Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Pokládka vinylové podlahy – běžný postup

Pokládka vinylové podlahy - vaše poptávka

na našich webových stránkách vyplníte jednoduchý a krátký poptávkový formulář, jehož vyplnění vám nezabere víc než 5 minut.

Pokládka vinylové podlahy - kontaktujeme vás

telefonicky nebo emailem vás bude kontaktovat náš pracovník, který s vámi dohodne termín návštěvy našeho technika u vás doma nebo v kanceláři.

Pokládka vinylové podlahy - naše návštěva

ve sjednaném termínu některý z našich techniků s vámi u vás doma projedná vaše požadavky, posoudí potřebný rozsah prací, pomůže vás s výběrem správné podlahy, provede zaměření prostor a přímo na místě připraví předběžnou kalkulaci a ponechá vám čas na rozhodnutí.

Pokládka vinylové podlahy - objednávka

bude-li vám nabídka vyhovovat, sepíše s vámi objednávku na pokládku vinylové podlahy. Materiál podlahy si můžete zajistit sami nebo si ho můžete výhodně objednat přímo u naší společnosti.

Pokládka vinylové podlahy - realizace

v dohodnutém termínu k vám přijedou podlaháři a provedou odbornou pokládku plovoucí podlahy sestávající z:

 • odstranění stávající krytiny
 • odškrábání a odbroušení zbytků lepidel po stávající krytině
 • aplikace penetrace dle typu podkladu
 • vyrovnání podkladu pomocí vyrovnávací hmoty.
 • přebroušení vyrovnávací hmoty
 • pokládka vinylové podlahy

Návštěvu technika, návrh realizace a cenovou kalkulaci nabízíme zdarma!

Celý proces realizace pokládky vinylové podlahy od rozhodnutí zákazníka po předání hotového díla může trvat třeba i necelé 3 dny. To vše rychle, levně a nenápadně.

Pokládka vinylové podlahy – dle typu podlahy:

 • lepené dílce – probíhá nalepením dílců přímo k podkladu speciálními podlahářskými lepidly.
 • zámkový typ – pokládá se stejně jako plovoucí podlaha. Jednotlivé dílce do sebe dokonale zapadají, a to díky zámkovým spojům na dlouhé i krátké straně dílu.

Pokládka vinylové podlahy krok za krokem

 • Pokládka vinylové podlahy probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu do domácnosti nebo firemního provozu.
 • musí být realizována na dokonale rovný, čistý a suchý podklad. Pokud je podklad nerovný, před tím, než proběhne pokládka vinylové podlahy, musíme podklad přebrousit a vyrovnat vhodnou nivelačním materiálem.
 • oproti PVC v roli je efektivnější. Nejenže vzniká méně odpadu, ale je také možné kombinovat několik různých dekorů. A v případě, že dojde k poškození, vymění se pouze vadný díl.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Vinylové podlahy jsou určeny jak k celoplošnému lepení, tak pro pokládku do zámkového systému. K lepení se používá speciální lepidlo určené k pokládce vinylových dílců. Jestli vás zajímá cena pokládky vinylové plovoucí podlahy, tak koukněte na naš ceník.
Pokládka vinylové podlahy ceník

Pokládka vinylové podlahy – ceník orientační - viz. obrázek