Vinylová podlaha lepená

Jedním z nejžádanějších druhů podlahových krytin posledních let pro byty i pro komerční prostory je praktická a elegantní vinylová podlaha lepená. Společnost Podlahy Praha s.r.o. vždy aktuálně reaguje na poptávku trhu v oblasti dodání a montáže těchto podlahových krytin. U nás, ve společnosti Podlahy Praha s.r.o., Vám umíme nabídnout aktuální dekory krytin, z nichž vinylové podlahy lepené zaujímají jedno z předních míst v nabídce.

 

Vinylová podlaha lepená - Dekory

Fatra Thermofix tl. 2,0 mm

Fatra Thermofix tl. 2,0 mm WOOD Všechny dekory
Fatra Thermofix tl. 2,0 mm WOOD
Fatra Thermofix tl. 2,0 mm STONE/TEXTILE Všechny dekory
Fatra Thermofix tl. 2,0 mm STONE/TEXTILE

Amtico First

Amtico First Wood Všechny dekory
Amtico First Wood
Amtico First Stone Všechny dekory
Amtico First Stone

Amtico Spacia

Amtico Spacia Wood Všechny dekory
Amtico Spacia Wood
Amtico Spacia Stone Všechny dekory
Amtico Spacia Stone
Amtico Spacia Abstract Všechny dekory
Amtico Spacia Abstract

Fatra Imperio

Fatra Imperio Všechny dekory
Fatra Imperio

Vinylová podlaha lepená je odolná a cenově přijatelná

Vinyl, použitý na podlahách, není v této oblasti žádnou novinkou. Tento materiál vždy byl, a stále je, nejčastěji dodáván jako PVC podlahové krytiny v rolích. V posledních letech se na náš trh rozšířil jako homogenní i heterogenní vinylová podlaha lepená v rolích i v dílcích nebo jako vinylová podlaha plovoucí na HDF nosné desce či v celovinylové provedení plovoucí podlahy. Vzhledem ke svým specifickým vlastnostem si tento materiál získal značnou oblibu a zájem ze strany zákazníků i architektů a designérů.

Lepený vinyl je stálobarevný a odolný materiál, který je vhodný i pro pokládku na teplovodní podlahové topení. Vinylové podlahy lepené jsou, díky technologii výroby a použitému materiálu, vhodné pro instalaci pro všechny typy interiérů. Zájemci o tento druh podlahy si mohou vybírat z nepřeberného množství kamenných, dřevěných i abstraktních vzorů. Jestliže je vinylová podlaha lepená instalována technologicky správně, jsou její dekory, při běžném pohledu, k nerozeznání od originálních přírodních materiálů.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vinylové podlahy lepené - video

Vinylová podlaha lepená, opatřená povrchovou úpravou PUR, má vysokou odolnost

Vinylová podlaha lepená může být charakterizována jako cenově dostupnější alternativa masivních dřevěných i kamenných podlah. Její předností je nejen její vyšší odolnost, nenáročnost na údržbu, ale také to, že je příjemná na dotek. Úklid a údržba vinylové podlahy jsou ve své podstatě velmi snadné a při dodržení doporučeného používání této podlahy se jedná o krytinu, která svému uživateli bude sloužit mnoho let.

Umělé vinylové lepené podlahy si získávají stále větší oblibu především díky svým užitným vlastnostem. Vysoká odolnost i v silně zatěžovaných místnostech, zajímavý vzhled a odolnost proti vlhkosti, to jsou jen jedny z mnoha priorit této podlahové krytiny. Vinylové podlahy lepené jsou praktické, odolné a nově zpracované do takové podoby, že si i přes svůj umělý charakter získávají stále více příznivců. Na dotek je teplejší než dlažba, laminátová podlaha nebo kámen. V oblasti odolnosti před mechanickým poškozením a vlhkostí nemá konkurenci. V nabídce dekorů jsou vinylové podlahy lepené zcela bezkonkurenční.

Lepená vinylová podlaha - výhody

 • Cenově dostupná
 • Odolná proti vlhkosti
 • Možnost výběru dekoru z široké nabídky
 • Možnost volby z nabídky rozměrů podlahových dílců
 • Stanovení možnosti směru pokládky a kombinace lamel
 • Vhodná pro instalaci na teplovodní podlahové topení
 • Zdravotně nezávadná
 • Snadno se udržuje

Vinylová podlaha lepená - skladba lamel

 • PUR ochranná vrstva
 • Nášlapná vrstva
 • Dekorační vrstva
 • U některých výrobků skelné rouno
 • Podkladní vrstva
 • Spodní vrstva

Vinylové podlahy lepené – možnosti pokládky

Vinylové lepené podlahy vždy vyžadují montáž celoplošným lepením k pevnému, rovnému a suchému podkladu. Protože se jedná o pouze několik milimetrů silné podlahové krytiny, je technologicky správná příprava podkladu nezbytností. Vhodným podkladem jsou přebroušené samonivelační stěrky, nebo také pevný, rovný podklad z konstrukčních desek, jejichž spoje a přichycení vruty k podkladu jsou přetmelené a přebroušené. Vinylová podlaha lepená je vždy montována k podkladu speciálním lepidlem, určeným pro tyto podlahové dílce.

Vinylová podlaha lepená

 • je dodávána ve formátu lamel různých rozměrů
 • je cenově dostupnější než podlahy z přírodních materiálů
 • pokládá se lepením jedné lamely vedle druhé
 • je vhodná pro pokládku na teplovodní podlahové vytápění
 • je opatřena odolnou povrchovou úpravou PUR
 • je dodávána v široké škále dekorů prken, mozaiky, kamene nebo abstraktních vzorů
 • je snadno udržovatelná

Lepená vinylová podlaha od společnosti Podlahy Praha drží krok s trendy, ale zároveň ctí tradice

V nabídce společnosti Podlahy Praha, s.r.o. je lepená vinylová podlaha v dílcích od několika výrobců.

 • Tradiční, ryze česká, vinylová podlaha lepená, je u nás zastoupena řadou Thermofix, kterou nabízíme v provedení tloušťky lamel 2,0 mm pro bytové použití a 2,5 mm pro komerční prostory.
 • Dalšími variantami je lepená vinylová podlaha pro bytové prostory Amtico First a další. Pro komerční prostory dokážeme nabídnout např. Amtico Spacia
 • Vinylová podlaha lepená v rolích je další možností, kterou Vám dokážeme nabídnout.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. se zabývá prodejem a instalací většiny druhů podlahových krytin. Vinylové podlahy lepené i její plovoucí varianty jsou jen jednou oblastí naší činnosti. Dodáváme však také další podlahové krytiny, případně řešíme renovace stávajících podlah. Ke všem námi nabízeným podlahovým krytinám, i k těm renovovaným, dokážeme vybrat a navrhnout vhodné doplňky, jako jsou podlahové lišty obvodové, přechodové lišty, schodové hrany, podložky, atd.

Do naší nabídky patří také kompletní servis, které vinylové podlahy lepené vyžadují.

Zaměstnanci Podlahy Praha, s.r.o. se Vám v našem podlahovém studiu Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice budou věnovat s co největší péčí, vyslechnou Vaši poptávku, zhodnotí Vaše požadavky a pokusí se pro Vás nalézt co nejzajímavější variantu pro dodání a montáži Vaší nové podlahy, nebo pro požadavek na realizaci renovace Vaší stávající podlahy.

Samozřejmostí je pro nás to, že si vážíme každého zákazníka a naším cílem je Vaše spokojenost. Zaručujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň realizovaných prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Věříme, že Vám dokážeme zpříjemnit život takovou podlahou, kterou hledáte

Všechny námi nabízené vinylové podlahy naleznete na stránce Vinylové podlahy vzorník.