Laminátové podlahy - Ceník

Ceník jednotlivých laminátových podlah naleznete v vzorník laminátových podlah. Ceny za pokládku jsou uvedeny v ceník laminátových podlah.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Laminátové podlahy jsou jednou z nejpoužívanějších podlahových krytin nacházejících se na dnešním trhu u nás. Svou oblíbenost si u zákazníků získaly zejména díky své prakticky neomezené variabilitě a samozřejmě v neposlední řadě i cenové dostupnosti.

Přestože laminátové podlahy nepůsobí zdaleka tak teplým, přírodním a přirozeným dojmem jako dřevěné podlahy, jejich obliba již několik let značně stoupá. Laminátové podlahy najdou uplatnění v kterékoliv části domu. Ne každý typ laminátové podlahy je však vhodný do každého interiéru. Proto je třeba dobře zvážit, jaký typ laminátové podlahy zvolíme do daného místnosti. Mezi výhody laminátových podlah patří jednoduchá a rychlá pokládka, minimální prořez, možnost okamžitého použití, snadné ošetřování i údržba a příznivá cena.

Pokud chcete při výběru podlahové krytiny výrazně ušetřit peníze, kupte si laminátovou podlahu za poměrně nízkou cenu. Kromě nižších pořizovacích nákladů oproti dřevěným krytinám mají laminátové podlahy vyšší odolnosti, jsou antialergické a lze je instalovat na podlahové vytápění.

Laminátové podlahy - ceník

Jak vybrat kvalitní a odolnou laminátovou podlahu, případně jak nákupem laminátových podlah ušetřit?

Výslednou cenu laminátové podlahy ovlivňuje zejména tloušťka lamely související s celkovou skladbou vrstev, které ovlivňují izolační vlastnosti, odolnost a délku životnosti laminátové plovoucí podlahy (vysokotlaký laminát / melamin).

Cena laminátových podlah je pro mnoho lidí velmi důležité kritérium výběru. Cena kvalitní laminátové podlahy se pohybuje cca od 450,-. Obecně platí, že čím dražší je laminátová podlaha, tím měla být kvalitnější. Levné lamely mají zpravidla malou třídu zátěže, tím pádem se rychleji ochodí a poničí.

Cenová kalkulace laminátových podlah ZDARMA!

Pokud vás zajímají aktuální ceny laminátových podlah, nechte si od nás vyhotovit cenovou nabídku přesně pro rozměry místností a účelu, k jakému si laminové podlahy budete pořizovat.

Aktuální a přesné ceny laminátových podlah vám sdělíme na základě poptávky. Při neustálém vývoji cen a různých právě probíhajících akcích, nelze udržovat aktuální ceník. Ceny se také liší dle počtu odebraných metrů. Při pokládce podlahy naší firmou výrazné slevy. Kontaktujte nás prostřednictvím mailu nebo telefonu.

Orientační ceník laminátových podlah za metr čtvereční najdete zde:

Zde bude umístěn orientační ceník dodaný z firmy Podlahy Praha s.r.o.

Laminátové podlahy - jaké se nejlépe hodí pro váš účel?

Při koupi laminátové podlahy určuje třídu zátěže oblast použití, ve které bude podlaha použita. Čím vyšší provoz a zátěž bude na laminátové podlaze, tím vyšší je nutné zvolit odpovídající třídu. Následující tabulka ukazuje ideální použití pro různé oblasti.

 třída zátěže

 třída oděru

nejlepší pro

 23

AC3

ložnice, jídelny, dětské pokoje, domácí pracovny

 31

AC3

obývací pokoje, kuchyně, předsíně, ložnice, jídelny, dětské pokoje, pracovny

 32

AC4

hotelové pokoje, chodby, konferenční místnosti, obchody, kanceláře, obývací pokoje, kuchyně, předsíně

 33

AC5

hotelové haly a pokoje, chodby, konferenční místnosti a sály, obchody, kanceláře

Laminátové podlahy - výhody

 • Široký výběr dekorů věrně napodobujících dřevo
 • Rychlá, čistá a jednoduchá pokládka
 • Možnost pokládky na podlahové vytápění
 • Možnost výměny jednotlivých lamel při poškození
 • Snadná údržba a minimální špinivost
 • Šetrnost k alergikům a astmatikům
 • Odolnost proti poškrábání
 • Přijatelná cena 
 • Odolnost vůči mechanickému namáhání
 • Odolnost prosti vysokým teplotám a UV záření
 • Nehořlavost

Laminátové podlahy - pokládka

Pokládka laminátové podlahy je díky zámkovému systému jednoduchá, rychlá a čistá. Položenou podlahu je možné ihned zatěžovat. Aby laminátové podlahy správně plnily svou funkci, doporučujeme její položení přenechat specialistům - podlahářům. K zaručeně dobrému výsledku je potřeba řemeslná zručnost a mnoho zkušeností s plovoucími podlahami.

Odborníci z firmy Podlahy Praha s.r.o. provedou pokládku laminátové podlahy za vás!!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá pokládkou podlahových krytin již mnoho let. Pro naše zkušené podlaháře není pokládka laminátové podlahy žádný problém. U nás vám můžeme nabídnout profesionální provedení pokládky a záruku na práci. Zkušený tým našich podlahářů vám zaručí, že laminátová podlaha, kterou jste si vybrali, splní vaše očekávání. Našim cílem je na prvním místě spokojenost zákazníka!

Firma Podlahy Praha s.r.o. nabízí širokou kolekci laminátových podlah v různých provedeních

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete na vlastní oči prohlédnout všechny druhy námi dodávaných laminátových podlah a na každý dekor si můžete sáhnout. Naleznete zde samozřejmě i široký výběr dalších podlahových krytin i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Naši odborně vyškolení prodavači vám zde ochotně poradí při výběru správné laminátové podlahy. Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi laminátové podlahy dokonale znají a umějí využít všechny vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Naše společnost vám může nabídnout dodávku i pokládku laminátových podlah tzv. na „klíč“ – u nás vše zrealizuje náš dobře sehraný tým. S našimi pracovníky vše proběhne rychle a vy budete ušetřeni zbytečných starostí. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!