Vinylové podlahy Adore

Vinylové podlahy Adore patří mezi podlahové krytiny nové generace

Vinylové podlahy Adore jsou vyrobeny absolutně bez přidání formaldehydů, ftalátů či jiných chemických změkčovadel s malým přídavkem bambusu. Vinylové podlahy Adore mají nepřekonatelné užitné vlastnosti, mezi které patří např.: 100% recyklovatelnost, nejodolnější nášlapná vrstva současnosti, vysoká odolnost proti opotřebení, bezúdržbovost jednoduchá montáž.

Společnost Adore flooring, která vinylové podlahy Adore vyrábí, patří mezi přední světové výrobce luxusních vinylových podlahovin. Při vývoji nových produktů kombinuje inovativní technologii, vynikající kvalitu a kreativní design. Vinylové podlahy Adore má jako certifikovaný prodejce ve své nabídce samozřejmě také společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Vinylové podlahy Adore s tuhým jádrem jsou uzpůsobeny tomu, aby snadno odolaly vysokému zatížení. Patentované složení dodává těmto podlahám nepřekonatelnou rozměrovou stabilitu, vysokou odolnost, rychlou instalaci a voděodolnost. Díky moderním technologiím použitým u nášlapných vrstev, je lze instalovat i ve vysoce hygienicky náročných prostorách či prostorách s náročným zatížením jako jsou např. školy, zdravotnická zařízení, kosmetické salony, výrobny potravin.

Vinylové podlahy Adore nabízí společnost Podlahy Praha s.r.o. ve dvou provedeních - zámkovém a lepeném. Všechny dekory této vysoko zátěžové podlahoviny si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7.

Proč si vybrat vinylové podlahy Adore od společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • máme dlouholeté zkušenosti
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • v našem sortimentu jsou vinylové podlahy Adore k dostání jak lepeném, tak i v zámkovém provedení
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Vinylové podlahy Adore - přednosti

 • rozměrově stálý tvrzený vinyl použitelný i pro vysokou zátěž
 • patentované složení
 • vysoká odolnost proti oděru a poškrábání
 • 100% recyklovatelný materiál
 • propracovaný 3D design dekorů
 • jádro i nášlapná vrstva jsou voděodolné a rezistentní vůči plísním i houbám
 • rychlá instalace
 • garance nejodolnější nášlapné vrstvy současnosti
 • minimální nároky na údržbu

Podlahy Adore - produkty

Společnost Podlahy nabízí podlahy Adore ve dvou produktových řadách vinylových podlah určených jak pro komerční tak bytový sektor.

 • lepený vinyl Adore Viceroy v dílcích má o 50% vyšší hustotu složení než konkurenční celovinylové podlahy. Jeho bodové zatížení je 10× vyšší. Tento typ homogenní nosné konstrukce zaručuje vynikající vlastnosti ve všech směrech. Vrstvy této vinylové podlahy nemají rozdílné rozměrové vlastnosti, nepracují se na sobě a není potřeba je prokládat skelnými vlákny.
 • zámkový vinyl Adore Regent Sovereign v dílcích dokáže odolávat tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční pochozí plochy, při zachování flexibility a rozměrové stability lamel. Patentované technologie nášlapných vrstev jako je například otěruodolná MicroCeramic™ a antimikrobiální NanoSilver™ zvyšují funkčnost, zlepšují vzhled a prodlužují životnost podlahy.

Vinylové podlahy Adore mají výjimečné vlastnosti

Povrchová úprava MicroCeramic™, Nanosilver™, Cleantech™, Duramond™ zaručuje, že vinylové podlahy Adore jsou výjimečně odolné a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

 • Unikátní technologie MicroCeramic™ zaručuje téměř dvojnásobnou tvrdost a trvanlivost. Tato technologie infiltruje drsné keramické mikroskopické kuličky (nanočástice keramiky) do nášlapné vrstvy. To chrání vinylová podlahy Adore proti poškrábání, rýhám, skvrnám a jiným druhům poškození.
 • Technologie NanoSilver™ je účinná proti bakteriím, virům a plísním, ale pro lidi a zvířata je neškodná. NanoSilver™ reaguje s kyslíkem obsaženým ve vzduchu nebo ve vodě a rozkládá mikroby oxidací. Vinylové podlahy Adore s technologií NanoSilver™ jsou vhodné pro pokládku ve zdravotnictví a pohostinství, ale také ve školství i v bytech a domech.
 • CleanTech™ je technologie, která je aplikována v závěrečné fázi výroby. Maří množení virů, bakterií, i plísní, které přicházejí do styku s povrchem podlahy. Pomáhá k udržení čistého a zdravého vnitřního prostředí.
 • Duramond™ je patentovaná technologie, která mísí křemičité částice do nášlapné vrstvy vinylových podlah Adore. Zvyšuje odolnost povrchu nášlapné vrstvy při zachování 3D vzhledu lamel podlahy.

Vinylové podlahy Adore mají jádro obohacené FSC certifikovaným bambusovým prachem, který nahrazuje obvykle používaná chemická změkčovadla. Vytváří tvrdší, hustší a pevnější voděodolné jádro. Mezi jeho další výhody patří zvýšená odolnost proti poškození a nadstandardní rozměrová stabilita.

Vinylové podlahy Adore – propracované dekory dřeva

3D provedení dekor vinylových podlah Adore zaručuje neobvykle autentický vzhled dřevěných podlah. Oproti konkurenčním vinylovým podlahám jsou vinylové podlahy Adore přirozeně matnější a přirozenější. Dostupné aktuální dekory Vám můžeme představit na vzorcích v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o., Komunardů 38, Praha 7.

Pro vinylové podlahy Adore si přijďte k nám!

Přijďte k nám do podlahového studia, my Vám s výběrem vinylové podlahy Adore ochotně pomůžeme a postaráme se také profesionální pokládku.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu jsou nejen vinylové podlahy Adore, ale také široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Kategorie: 
Produkty