Pokládka vinylových podlah - lepením

Pokládka vinylové podlahy se provádí celoplošným lepením na hladký rovný podklad. K montáži vinylových dílců se používají speciální lepidla, která nejen že spojí podklad a podlahovou krytinu, zabezpečí také pevný spoj jednotlivých lamel mezi sebou. Tímto získáte jednolitý povrch bez případných mezer. Ceny za jednotlivé úkony najdete v ceníku (Ceník), vinylové dílce a jejich ceny jsou zobrazeny v galerii produktů na stránce vinylové podlahové dílce.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Pokládka vinylové podlahy od společnosti Podlahy Praha proběhne hladce, správně a v dohodnutém termínu.

Pokládka vinylových podlah lepením

Vinylová podlaha patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. Má atraktivní vzhled přírodních materiálů, je k dostání ve velkém množství barevných variant, v pestré škále vzorů, některé typy jsou svým vzhledem téměř k nerozeznání od dřeva nebo kamene. Také má univerzální použití, hodí se v podstatě do jakéhokoliv interiéru. Má vysokou chemickou odolnost, měkký nášlap, je elastická, hygienická a trvanlivá. Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí široký výběr vinylových podlah od nejpřednějších světových výrobců prvotřídní kvality v různých cenových relacích. Součástí naší nabídky služeb je také pokládka vinylových podlah lepením prováděná našimi proškolenými profesionály.

O tom, jak bude v interiéru podlaha vypadat, rozhoduje nejen správný výběr, ale také pokládka. Pokládka vinylových podlah lepením se provádí dle dohody se zákazníkem ve větších prostorách. Vždy záleží na velikosti místnosti a počtu pruhů nutných k pokládce. Pokládka vinylových podlah lepením není složitá, jak by se vám mohlo zdát, ale vždy doporučujeme si na tuto práci objednat profesionála!  Neodborným položením byste mohli podlahu poškodit, a proto je vždy lepší, když za vás pokládku udělají to za vás odborníci.

Pokládka vinylových podlah lepením je pro profesionály ze společnosti Podlahy Praha hračka!

Hlavním předpokladem pro úspěšnou pokládku vinylové podlahy lepením je vždy kvalita podkladu. Vzhledem k tomu, že podlaha zkopíruje každou případnou nepravidelnost podkladu, je nutné jeho dokonalý stav. Srovnání a čištění podkladu je při pokládce vinylových podlah lepením zpravidla nejpracnější. Podklad musí být v každém případě rovný, čistý, nepoškozený, pevný, suchý a vyzrálý.

Pokládka vinylových podlah lepením - postup

Pokládka vinylových podlah lepením - podklad

  • vzhledem k tomu, že položená vinylový podlaha zkopíruje každou nepravidelnost podkladu, musí být v každém případě rovný, čistý, nepoškozený, pevný, suchý a vyzrálý. Beton se musí vyrovnat samonivelační stěrkou.

Pokládka vinylových podlah lepením - instalace

  • teplota v místnosti by neměla klesnout pod 18 °C, vlhkost nesmí být více než 70%. Pokud budeme vinylovou podlahu pokládat v místnosti s podlahovým topením, je nutné topení 48 hodin před pokládkou vypnout.

Pokládka vinylových podlah lepením - pokládka

  • pro celoplošné lepení vinylové podlahy vždy používáme pouze speciální lepidlo určené pro lepení vinylových podlah.

Pokládka vinylových podlah lepením - lištování

  • pokládku vinylových podlah dokončujeme instalací lišt, které se dají přilepit nebo přišroubovat ke zdi.- podlahové lišty

Velmi rádi s vámi zkonzultujeme vhodnost vinylové podlahy do vašeho interiéru.

Pokládka vinylových podlah lepením s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí vinylové podlahy perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni. Náš dobře sehraný tým zrealizuje pokládku vinylové podlahy lepením tzv. na „klíč“. Zvládne vše rychle a ušetří vám zbytečné starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

V našem podlahovém studiu si můžete prohlédnout všechny druhy vinylových podlah a na každý dekor si můžete sáhnout. Ochotně Vám poradíme při výběru potřebného množství tak, aby se při pokládce vinylové podlahy lepením minimalizoval případný odpad z prořezu. Spárořez uzpůsobíme tak, abychom minimalizovali odpad a v místnostech zbytečně nevznikal spoje na viditelných místech.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Pokládka vinylových podlahy - pokládky ostatních podlahových krytin

Naše pokládka podlah vás nezklame.

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, ketré na našem webu najdete v sekci Naše služby.

Pokládka vinylových podlah - video