Broušení parket

Máte doma staré nebo zašlé parkety a chtěli byste si, aby opět zazářily a vypadaly jako nové? Staré parkety mají svoje kouzlo, které Vám žádná nová podlaha nenabídne a jejich předností je možnost renovace i po mnoha letech používání. Mezi nejčastější způsoby renovace parket patří broušení parket, při kterém dochází k odstranění veškerých povrchových nedokonalostí.

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Společnost Podlahy Praha provádí broušení parket na profesionální úrovni již řadu let. Každá naše práce, spojená s broušením parket má svůj přesně stanovený postup a proto je provedena kvalitně. V rámci našich nabízených služeb při broušení parket u Vás nejdříve ze všeho provedeme bezplatnou prohlídku renovovaných parket. Zkušený podlahář posoudí stav parket, na jehož základě pro Vás vypracujeme zdarma cenovou nabídku broušení parket.

Broušení parket provádíme v bytech, domech, kancelářích, školních třídách, společenských prostorách či tanečních nebo sportovních sálech. Je li to potřeba provedeme i výměnu poškozených či doplnění chybějících dílců. Všechny  naše stroje určené pro broušení parket jsou napojeny na odsávání, tím zajistíme, že prováděné práce jsou téměř bezprašné. Díky tomuto systému máte zaručeno, že po skončení broušení parket nebudete muset vynaložit tolik práce spojené s úklidem. Pro povrchovou úpravu broušených parket používáme výhradně kvalitní ekologicky šetrné laky, oleje a vosky.

Naši podlaháři, kteří provádí broušení parket, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru, jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů i postupů a díky svým zkušenostem provádí broušení parket precizně a dokonale.

Broušení parket vrátí starým parketám nový luxusní vzhled!

Dříve než si broušení parket u naší společnosti objednáte, je důležité společně s námi si ujasnit Vaše nároky podlahu a  zvážit, zda je dokáže splnit. Před broušením parket je vždy nutné nejdříve zjistit současný stav podlahy. Tento krok není radno podceňovat - špatný odhad by Vás mohl stát dost peněz a výsledek by nemusel splňovat Vaše předpoklady.

Broušení parket - video

Podmínky, které musí splnit parkety určené k broušení:

  1. Spáry mezi parketami nejsou nikde větší než 1-2 mm
  2. Vrypy, díry a jiná viditelná poškození parket jsou jen malého rozsahu
  3. Parkety dobře drží na podkladu po celé ploše, neprohýbají a nezvedají se
  4. Parkety nejsou zvlněné, vystouplé či propadlé více než 1-2 mm
  5. Parkety v žádném místě nevržou
  6. V podlaze nejsou žádné fatálně poškozené parkety

Broušení parket postup:

  • Příprava parket – než bude provedena renovace parket, je nutné podlahu připravit. Z podlahy nesmí vyčnívat hřebíky či jiný spojovací materiál, v případě potřeby udělat malé opravy parket, vytmelit menší díry, vyměnit prasklé nebo chybějící parkety atd.
  • Broušení parket - kvalitní broušení parket se skládá ze série několika brusů. Začínáme hrubým brusem a přecházíme postupně až k jemnému broušení, které končí hladkým povrchem podlahy. Počet brusů závisí na velikosti a četnosti přechodů u nově položených parket a na stupni opotřebení, případně na stupni nerovnosti u starých parket. Po důkladném vybroušení vyčistíme celou plochu důkladně vysavačem. Je-li povrch podlahy bez prachu, začneme s povrchovou úpravou – lakováním nebo olejováním.

Broušení parket je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek. Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabízíme kvalitní broušení parket za rozumné ceny.

Naše společnost si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. Na renovace podlah jsme skutečnými odborníky.

Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů při broušení parket Vás příjemně překvapí!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Více informací na téma Renovace parket Praha naleznete na webu Renovace podlah Praha

Broušení parket - video