Vinylová podlaha Adore

Vinylová podlaha Adore je výrobkem jednoho z největších světových výrobců luxusních vinylových dílců, které předčí jiné typy těchto podlah, a to jak z hlediska provedení, tak z hlediska konstrukce. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. je jedním z certifikovaných prodejců v České republice, kteří mají vinylovou podlahu Adore ve své nabídce.

Vinylová podlaha Adore je kombinací inovativní technologie, špičkové kvality a kreativního designu. Tato podlahovina dokáže při zachování flexibility a rozměrové stability odolat tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční. Vinylová podlaha Adore je vyráběna absolutně bez přidání ftalátů či jiných změkčovadel a je 100% recyklovatelná.

Vinylová podlaha Adore lze díky neobvyklé technologii nášlapných vrstev jako je například antimikrobiální NanoSilver™ a oděruodolná MicroCeramic™ využít v hygienicky náročných prostorách či prostorách s náročným zatížením jako jsou např. školy, zdravotnická zařízení, kosmetické salony, výrobny potravin, ale své uplatnění najde samozřejmě i v domácnostech.

V sortimentu společnosti Podlahy Praha s.r.o. je vinylová podlaha Adore v širokém spektru dekorů jak do bytových, tak do kancelářských, výrobních či jiných komerčních prostor. Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7, si můžete vinylovou podlahu Adore osobně prohlédnout.

Vinylová Podlaha Adore – proč si jí pořídit u společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • v našem sortimentu je nejen vinylová podlaha Adore, ale i další podlahové krytiny, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • máme dlouholeté zkušenosti
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Vinylová podlaha Adore – přednosti

 • patentované složení
 • 100% recyklovatelný materiál
 • jádro i nášlapná vrstva jsou voděodolné a rezistentní vůči plísním i houbám
 • jedná se o rozměrově stálý materiál
 • rychlá instalace
 • propracovaný 3D design dekorů
 • garance nejodolnější nášlapné vrstvy současnosti
 • vysoká odolnost proti oděru a poškrábání
 • minimální nároky na údržbu

Vinylová podlaha Adore je k dostání ve dvou typech produktů:

 • zámkový vinyl Regent Sovereign je navržen tak, aby odolal tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční pochozí plochy, při zachování flexibility a rozměrové stability lamel. Patentované technologie nášlapných vrstev jako je například otěruodolná MicroCeramic™ a antimikrobiální NanoSilver™ zvyšují funkčnost, zlepšují vzhled a prodlužují životnost podlahy.
 • lepený vinyl Viceroy má o 50% vyšší hustotu složení než konkurenční celovinylové podlahy. Jeho bodové zatížení je tím 10× vyšší. Tento typ homogenní nosné konstrukce zaručuje vynikající vlastnosti ve všech směrech. Vrstvy této vinylové podlahy nemají rozdílné rozměrové vlastnosti, nepracují se na sobě a není potřeba je prokládat skelnými vlákny.

Vinylová podlaha Adore - propracované dekory nerozeznatelné od dřeva

Vinylová podlaha Adore má 3D provedení designů, které zaručuje neobvykle autentický vzhled dřevěných podlah. Rozeznat tento jedinečný vysoko zátěžový zámkový vinyl od dřeva mívají problém i profesionálové. Dostupné aktuální dekory vinylové podlahy Adore Vám ochotně představíme na vzorcích v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o.

Vinylová podlaha Adore – odolná nášlapná vrstva, ekologická výroba, snadná údržba

Nášlapná vrstva této vinylové podlahy s tvrdým jádrem je, v porovnání s konkurencí, odolnější. Patentované úpravy MicroCeramic™, Nanosilver™, Cleantech™, Duramond™ zaručují, že je vinylová podlaha Adore výjimečně odolná a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Nášlapná vrstva je zároveň antibakteriální a podle výrobce se nemusí po celou dobu životnosti nijak ošetřovat.

Vinylová podlaha Adore je 100% recyklovatelná, takže je možné jí na konci životního cyklu znovu použít pro jakoukoli další výrobu. Tento tvrzený vinyl navíc chrání také vnitřní prostředí, kvalitu ovzduší a splňuje nejpřísnější moderní požadavky na emise těkavých organických sloučenin (VOC).

Vinylovou podlahu Adore si přijďte vybrat k nám

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám vinylovou podlahu Adore ochotně předvedeme, poradíme s výběrem, a pokud budete chtít, zajistíme pro Vás i profesionální pokládku.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen vinylová podlaha Adore, ale samozřejmě i široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří a také veškerá podlahová chemie.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Kategorie: 
Produkty