Vinyl Adore

Tvrzený vinyl Adore je podlahovina, která bez problémů odolá při zachování flexibility a rozměrové stability tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční. Jeho inovativní patentované jádro mu dodává nepřekonatelnou rozměrovou stabilitu a vysokou odolnost.

Tento 100% recyklovatelný vinyl vyrábí společnost Adore absolutně bez přidání ftalátů či jiných změkčovadel s malým přídavkem bambusu. Společnost Adore flooring patří mezi přední světové výrobce luxusních vinylových podlah. Při vývoji svých produktů kombinuje inovativní technologii, vynikající kvalitu a kreativní design.

Díky neobvyklé technologii nášlapných vrstev jako je například antimikrobiální NanoSilver™ a oděruodolná MicroCeramic™ je vinyl Adore využitelný i ve vysoce hygienicky náročných prostorách či prostorách s náročným zatížením, jako jsou např. zdravotnická zařízení, školy, kosmetické salony, výrobny potravin či různé instituce.

Vinyl Adore, který nabízí jako certifikovaný prodejce i společnost Podlahy Praha s.r.o., vás překvapí nejen svými jedinečnými užitnými vlastnostmi, ale i překvapivými 3D dekory dokonale imitujícími dřevo.

Vinyl Adore si můžete u naší společnosti vybírat ze dvou typových řad - zámkové či lepené dílce. Všechny dekory této vysoko zátěžové podlahoviny si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7.

Vinyl Adore od společnosti Podlahy Praha s.r.o.

 • vinyl Adore nabízíme jak v zámkové, tak i lepené formě
 • jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi
 • vážíme si každého zákazníka, vždy se snažíme splnit jeho požadavky a přání
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • ochotně řešíme jednoduché i velmi komplikované zakázky
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Vinyl Adore specifikace

 • rozměrově stálý tvrzený vinyl použitelný i pro vysokou zátěž
 • 100% recyklovatelný materiál
 • patentované složení
 • voděodolnost a rezistence vůči plísním i houbám jádra i nášlapné vrstvy
 • vysoká odolnost proti oděru a poškrábání
 • propracovaný 3D design dekorů imitujících dřevo
 • nejodolnější nášlapná vrstva vinylových podlahovin současnosti
 • rychlá instalace
 • minimální nároky na údržbu

Vinyl Adore – recyklovatelná vinylová podlaha s vysokou odolností

Vinyl Adore je 100% recyklovatelný, takže je možné tuto inovativní podlahovinu na konci životního cyklu znovu použít pro jakoukoli další výrobu. Tento tvrzený vinyl navíc chrání také vnitřní prostředí, kvalitu ovzduší a splňuje nejpřísnější moderní požadavky na emise těkavých organických sloučenin (VOC).

Vinyl Adore s tvrdým jádrem má patentované složení nášlapné vrstvy a v porovnání s konkurenčními vinylovými podlahami je mnohem odolnější. Povrchové úpravy MicroCeramic™, Nanosilver™, Cleantech™, Duramond™ zaručují, že vinyl Adore je výjimečně odolný proti oděru a poškrábání, a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Nášlapná vrstva vinylu Adore je voděodolná a díky technologii NanoSilver™ je účinná proti bakteriím, virům a plísním, ale přesto je pro člověka a zvířata netoxická. NanoSilver™ reaguje s kyslíkem ve vzduchu i ve vodě. Rozkládá mikroby oxidací, což je proces, který funguje podobně jako peroxid vodíku. Své využití najde vinyl Adore zejména ve zdravotnických zařízeních, laboratořích, školách, jídelnách či jiných prostorách s vysokou zátěží.

Vinyl Adore je těžko rozeznatelný od dřeva

Vzhled, který dokázal výrobce na vinylu Adore dodat je velice propracovaný. Jedinečné 3D provedení dekorů dřeva zaručuje neobvykle autentický vzhled dřevěné podlahy. Rozeznat tento jedinečný vysoko zátěžový vinyl od dřeva mívají problém i profesionálové. Dostupné aktuální dekory vinylové podlahy Adore Vám ochotně představíme na vzorcích v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o.

Vinyl Adore – produktové řady

Společnost Podlahy nabízí vinyl Adore ve dvou produktových řadách určených jak pro komerční, tak i bytový sektor.

 • zámkový vinyl Adore Regent Sovereign dokáže odolávat tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční pochozí plochy, při zachování flexibility a rozměrové stability lamel. Patentované technologie nášlapných vrstev jako je například otěruodolná MicroCeramic™ a antimikrobiální NanoSilver™ zvyšují funkčnost, zlepšují vzhled a prodlužují životnost podlahy.
 • lepený vinyl Adore Viceroy má o 50% vyšší hustotu složení než konkurenční celovinylové podlahy. Jeho bodové zatížení je tím 10× vyšší. Tento typ homogenní nosné konstrukce zaručuje vynikající vlastnosti ve všech směrech. Vrstvy této vinylové podlahy nemají rozdílné rozměrové vlastnosti, nepracují se na sobě a není potřeba je prokládat skelnými vlákny.

Vinyl Adore od společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Aby zákazníci měli na vinyl Adore zaručenu deklarovanou záruku, musí její instalace splňovat všechny náležitosti a je nutné, aby jí provedla certifikovaná firma. Takovou společností je samozřejmě certifikovaný prodejce vinylu Adore, společnost Podlahy Praha, s.r.o.!

Přijďte k nám do podlahového studia a my Vám vysoko zátěžový vinyl Adore nejen pomůžeme vybrat, ale také provedeme jeho profesionální instalaci.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen vinyl Adore, ale samozřejmě také mnoho dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří a také veškerá podlahová chemie.

Kategorie: 
Produkty