Podlahy Adore

Podlahy Adore nabízejí jednu výhodu za druhou

Podlahy Adore patří mezi podlahové krytiny nové generace. Společnost Adore flooring, která podlahy Adore vyrábí, patří mezi přední světové výrobce luxusních vinylových podlah. Při vývoji nových produktů kombinuje inovativní technologii, vynikající kvalitu a kreativní design. Vinylové podlahy Adore má jako certifikovaný prodejce ve své nabídce samozřejmě také společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Podlahy Adore jsou vyrobeny absolutně bez přidání ftalátů či jiných chemických změkčovadel s malým přídavkem bambusu. Podlahy Adore vás překvapí nejen svými jedinečnými užitnými vlastnostmi, 100% recyklovatelností, vysokou odolností proti opotřebení, jednoduchou údržbou a dekorům jedinečně imitujícím dřevo.

Bezkonkurenční vinylové podlahy Adore jsou navrženy pro vysoký výkon. Patentované složení dodává těmto podlahám nepřekonatelnou rozměrovou stabilitu, vysokou odolnost, rychlou instalaci a voděodolnost. Díky moderním technologiím použitým u nášlapných vrstev, je lze instalovat i ve vysoce hygienicky náročných prostorách či prostorách s náročným zatížením jako jsou např. školy, zdravotnická zařízení, kosmetické salony, výrobny potravin.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí podlahy Adore jako zámkový i lepený vinyl v dílcích. Všechny dekory této vysoko zátěžové podlahoviny si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7.

Proč si objednat podlahy Adore u společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • máme dlouholeté zkušenosti
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • v našem sortimentu jsou podlahy Adore k dostání jak lepeném, tak i v zámkovém provedení
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Přednosti, které mají podlahy Adore

 • patentované složení
 • 100% recyklovatelný materiál
 • propracovaný 3D design dekorů
 • jádro i nášlapná vrstva jsou voděodolné a rezistentní vůči plísním i houbám
 • rozměrově stálý tvrzený vinyl použitelný i pro vysokou zátěž
 • rychlá instalace
 • garance nejodolnější nášlapné vrstvy současnosti
 • vysoká odolnost proti oděru a poškrábání
 • minimální nároky na údržbu

Podlahy Adore - produkty

Společnost Podlahy nabízí podlahy Adore ve dvou produktových řadách vinylových podlah určených jak pro komerční tak bytový sektor.

 • lepený vinyl Adore Viceroy v dílcích má o 50% vyšší hustotu složení než konkurenční celovinylové podlahy. Jeho bodové zatížení je 10× vyšší. Tento typ homogenní nosné konstrukce zaručuje vynikající vlastnosti ve všech směrech. Vrstvy této vinylové podlahy nemají rozdílné rozměrové vlastnosti, nepracují se na sobě a není potřeba je prokládat skelnými vlákny.
 • zámkový vinyl Adore Regent Sovereign v dílcích dokáže odolávat tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční pochozí plochy, při zachování flexibility a rozměrové stability lamel. Patentované technologie nášlapných vrstev jako je například otěruodolná MicroCeramic™ a antimikrobiální NanoSilver™ zvyšují funkčnost, zlepšují vzhled a prodlužují životnost podlahy.

Podlahy Adore splňují nejpřísnější požadavky moderní doby

Společnost Adore vyrábí vinylové podlahy bez ftalátů, ale i bez dalších škodlivých látek jako jsou formaldehydy. Vinylové podlahy Adore se tak podílejí na zdravém vývoji vašich dětí a celkově na čistotě životního prostředí, které působí na všechny lidi bez rozdílu věku. Veškeré výrobky Adore procházejí tou nejpřísnější kontrolou jakosti a vlastní certifikáty, které jejich zdravotní nezávadnost dokládají.

Povrchová úprava MicroCeramic™, Nanosilver™, Cleantech™, Duramond™ zaručuje, že podlahy Adore jsou výjimečně odolné a nevyžadují téměř žádnou údržbu.

Nášlapná vrstva podlah Adore je voděodolná a díky technologii NanoSilver™ je účinná proti bakteriím, virům a plísním, ale přesto je pro člověka a zvířata netoxická. NanoSilver™ reaguje s kyslíkem ve vzduchu i ve vodě. Rozkládá mikroby oxidací, což je proces, který funguje podobně jako peroxid vodíku. Své využití najde zejména ve zdravotnických zařízeních či laboratořích.

Podlahy Adore mají dekory těžko rozeznatelné od dřeva

Jedinečné 3D provedení dekorů dřeva zaručuje neobvykle autentický vzhled dřevěných podlah. Rozeznat podlahy Adore od dřeva mívají problém i profesionálové. Dostupné aktuální dekory vinylové podlahy Adore Vám ochotně představíme na vzorcích v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o.

Podlahy Adore od společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu jsou nejen vinylová podlahy Adore, ale také široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří.

Přijďte k nám do podlahového studia, my Vám s výběrem podlahy Adore ochotně pomůžeme a postaráme se i její profesionální pokládku.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Kategorie: 
Produkty