Podlaha Adore

Společnost Adore flooring patří mezi přední světové výrobce luxusních vinylových podlah. Při vývoji svých produktů kombinuje inovativní technologii, vynikající kvalitu a kreativní design. Vinylová Podlaha Adore, kterou má jako certifikovaný prodejce ve své nabídce i společnost Podlahy Praha s.r.o., vás překvapí nejen svými jedinečnými užitnými vlastnostmi, ale i 3D dekory nerozeznatelnými od přírodního dřeva.

Podlaha Adore je tvrzený vinyl, který dokáže při zachování flexibility a rozměrové stability odolat tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční. Tento 100% recyklovatelný vinyl vyrábí společnost Adore absolutně bez přidání ftalátů či jiných změkčovadel s malým přídavkem bambusu.

Bezkonkurenční vinylová podlaha Adore je navržena pro vysoký výkon. Patentované jádro jí dodává nepřekonatelnou rozměrovou stabilitu, vysokou odolnost, rychlou instalaci a voděodolnost. Díky neobvyklé technologii nášlapných vrstev jako je například antimikrobiální NanoSilver™ a oděruodolná MicroCeramic™ ji lze použít i ve vysoce hygienicky náročných prostorách či prostorách s náročným zatížením jako jsou např. školy, zdravotnická zařízení, kosmetické salony, výrobny potravin.

V nabídce společnosti Podlahy Praha s.r.o. je podlaha Adore k dostání jako zámkový i lepený vinyl. Všechny dekory této vysoko zátěžové podlahoviny si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7.

Podlaha Adore – proč si jí vybrat u společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • v našem sortimentu je podlaha Adore k dostání lepená i v dílcích
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • máme dlouholeté zkušenosti
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Podlaha Adore – přednosti

 • 100% recyklovatelný materiál
 • patentované složení
 • jádro i nášlapná vrstva jsou voděodolné a rezistentní vůči plísním i houbám
 • rozměrově stálý tvrzený vinyl použitelný i pro vysokou zátěž
 • rychlá instalace
 • propracovaný 3D design dekorů
 • garance nejodolnější nášlapné vrstvy současnosti
 • vysoká odolnost proti oděru a poškrábání
 • minimální nároky na údržbu

Podlaha Adore - produkty

Společnost Podlahy nabízí podlahu Adore ve dvou produktových řadách vinylových podlah určených jak pro komerční tak bytový sektor.

 • zámkový vinyl Adore Regent Sovereign dokáže odolávat tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční pochozí plochy, při zachování flexibility a rozměrové stability lamel. Patentované technologie nášlapných vrstev jako je například otěruodolná MicroCeramic™ a antimikrobiální NanoSilver™ zvyšují funkčnost, zlepšují vzhled a prodlužují životnost podlahy.
 • lepený vinyl Adore Viceroy má o 50% vyšší hustotu složení než konkurenční celovinylové podlahy. Jeho bodové zatížení je tím 10× vyšší. Tento typ homogenní nosné konstrukce zaručuje vynikající vlastnosti ve všech směrech. Vrstvy této vinylové podlahy nemají rozdílné rozměrové vlastnosti, nepracují se na sobě a není potřeba je prokládat skelnými vlákny.

Podlaha Adore – stylová vinylová podlaha s vysokou odolností

Podlaha Adore s tvrdým jádrem má patentované složení nášlapné vrstvy a to jí dělá v porovnání s konkurenčními vinylovými podlahami odolnější. Povrchové úpravy MicroCeramic™, Nanosilver™, Cleantech™, Duramond™ zaručují, že podlaha Adore je výjimečně odolná a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Nášlapná vrstva podlahy Adore je voděodolná a díky technologii NanoSilver™ je účinná proti bakteriím, virům a plísním, ale přesto je pro člověka a zvířata netoxická. NanoSilver™ reaguje s kyslíkem ve vzduchu i ve vodě. Rozkládá mikroby oxidací, což je proces, který funguje podobně jako peroxid vodíku. Své využití najde zejména ve zdravotnických zařízeních či laboratořích.

Podlaha Adore je 100% recyklovatelná, takže je možné jí na konci životního cyklu znovu použít pro jakoukoli další výrobu. Tento tvrzený vinyl navíc chrání také vnitřní prostředí, kvalitu ovzduší a splňuje nejpřísnější moderní požadavky na emise těkavých organických sloučenin (VOC).

Podlaha Adore - dekory těžko rozeznatelné od dřeva

Vzhled, který má recyklovatelná podlaha Adore je velice propracovaný. Jedinečné 3D provedení dekorů dřeva zaručuje neobvykle autentický vzhled dřevěných podlah. Rozeznat tento jedinečný vysoko zátěžový zámkový vinyl od dřeva mívají problém i profesionálové. Dostupné aktuální dekory vinylové podlahy Adore Vám ochotně představíme na vzorcích v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o.

Podlaha Adore od společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Aby zákazníci měli na podlahu Adore zaručenu deklarovanou záruku, musí její instalace splňovat všechny náležitosti a je nutné, aby jí provedla certifikovaná firma. Takovou společností je samozřejmě certifikovaný prodejce podlahy Adore, společnost Podlahy Praha, s.r.o.!

Přijďte k nám do podlahového studia, vyberte si dekor a my Vám vysoko zátěžovou vinylovou podlahu Adore nejen prodáme, ale také profesionálně nainstalujeme.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen vinylová podlaha Adore, ale samozřejmě i široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří a také veškerá podlahová chemie.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Kategorie: 
Produkty