Vinylová podlaha Amtico First

Na této stránce naleznete inforormace o vinylové podlaze Amtico First. Pokud se chcete rovnou podívat na námi nabízené dekory Amtico First, tak přejděte na stránky Amtico First Wood nebo Amtico First Stone.

Amtico First - základní informace

Novinkou na trhu vinylových podlah v dílcích, nazývaných též LVT – Luxury Vinyl Tiles, je nová řada od prestižního výrobce toho typu podlahovin, společnosti Amtico International Ltd. z Velké Británie.Na našem trhu je prezentována pod označením vinylová podlaha Amtico First. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. svým zákazníkům tuto novou kolekci luxusních vinylových dílců nabízí ve svém podlahovém studiu.

Vinylová podlaha Amtico First je prémiovou podlahou, která představuje naprostou špičku na trhu. Ve svém provedení spojuje nejmodernější výrobní technologie, výjimečné užitné vlastnosti, autentickou povrchovou strukturu a vzhled přírodních materiálů. Skvělá cenová dostupnost také jistě své budoucí uživatele potěší.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vinylová podlaha Amtico first Vás naboso nestudí

Technicky můžeme hovořit o tom, že vinylová podlaha Amtico First je heterogenní podlahovinou, která je tvořena několika na sebe nalisovanými vrstvami velmi kvalitního tvrzeného PVC. Montáž této podlahoviny provádíme lepením jednotlivých dílců speciálním lepidlem na pevný a rovný podklad. Záleží pouze na klientovi, jakým stylem bude pokládka provedena.

Klient může zvolit styl pokládky ve vzoru šachovnice, parket nebo mozaiky, podle svého vkusu a podle toho, jaký mají konkrétní dílce tvar. Dílce vinylové podlahy Amtico First v kolekci WOOD / DŘEVO mají typický obdélníkový tvar dřevěných prken. Čtvercové nebo obdélníkové tvary jsou charakteristické pro dlaždice kolekce STONE / KÁMEN.

Vinylová podlaha Amtico First WOOD / DŘEVO

Tato kolekce z řady vinylových podlah Amtico First se vyznačuje autentickým vzhledem dřeva s výjimečně ostrou, reálnou kresbou každého dekoru. Toto zpracování podtrhuje dojem skutečně položeného přírodního dřeva. Jsou velmi vhodné pro podlahové vytápění, ale i mimo topnou sezonu naboso nestudí. Výrobce garantuje záruku 12 let. Dobrý je zde poměr ceny, kvality a estetického zpracování. Jedná se o jednu z nejkomplexnějších kolekcí dřeva v provedení vinylových podlah na našem trhu.

Počet dekorů: 30
Nášlapná vrstva: 0,3 mm
Celková tloušťka: 2,0 mm
Rozměry dílců: 2 možnosti /  152x915mm, 185x1220mm
Zkosené hrany: Ano

 

Vinylová podlaha Amtico First STONE / KÁMEN

Stejně jako kolekce WOOD / DŘEVO, dbá i kolekce STONE / KÁMEN na realistickou strukturu a zpracování materiálů na velmi vysoké úrovni. Samozřejmostí je přesné formátování lamel, které při profesionální pokládce na dokonale zhotovený podklad tvoří souvislou podlahovou plochu.  Kamenné i keramické dekory věrně napodobují barevné spektrum i povrchy svých reálných předloh.

Počet dekorů: 16
Nášlapná vrstva: 0,3 mm
Celková tloušťka: 2,0 mm
Rozměry dílců: 3 možnosti  / 305x305mm, 457x457mm, 305x610mm
Zkosené hrany: Ano


Vinylové podlahy Amtico First v dílcích mají ve svém základním provedení hrany opatřeny tak zvanou V-spárou. Tato sražená hrana umocňuje na dobře položené podlaze dojem použití přírodního dřeva, kamene nebo dlažby. Užitné vlastnosti těchto podlah jsou však při použití v bytových prostorách pro své uživatele příznivější. Výhodou jsou nižší pořizovací náklady, snazší případná nutná oprava nebo výměna jednotlivých lamel a daleko jednodušší údržba samotných podlah.

Pro podlahové vytápění je vinylová podlaha Amtico First velmi vhodná. Má velmi malý tepelný odpor a nízkou konstrukční výšku. Povrchová PUR úprava dílců Amtico First zajišťuje vysokou odolnost vůči mechanickému otěru, poškození a opotřebení. Velmi dobře odolává i drápkům domácích mazlíčků. Tuto lepenou vinylovou podlahu dokáže její majitel velmi snadno udržovat. Pro běžnou údržbu stačí zametání nebo vysávání. Pro údržbu mokrou cestou doporučujeme vytírání přípravky na čištění vinylových podlah s PUR úpravou.

Amtico First nabízí 12 a 7 let záruky

Amtico International (dále jen společnost) tímto zaručuje, že produkty Amtico First dodané kupujícímu na základě kupní smlouvy nevyžadují výměnu v důsledku „opotřebení“ vlivem běžného užívání/chození během následujících dvanácti let (při instalaci v oblasti bydlení) nebo sedmi let (při instalaci do lehkých komerčních prostor) od data nákupu. Opotřebením se rozumí ztráta vzoru a barvy způsobená úplným prošlapáním ochranné nášlapné vrstvy. Pokud se vlivem běžného užívání tato nášlapná vrstva prošlape/opotřebí až do ztráty vzoru a barvy, podlaha Vám bude zdarma vyměněna.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

ZÁRUKA SE VZTAHUJE NA NÁSLEDUJÍCÍ PODMÍNKY:

1. Podlahové dílce Amtico First byly odborně nainstalovány buď pomocí dodavatele/distributora nebo jiným kvalifikovaným podlahářem v souladu s doporučeními obsaženými v technické specifikaci, včetně použití doporučených lepidel.
2. Podlahovina byla běžně udržována pomocí doporučených produktů dle návodu k údržbě.
3. Byly dodržovány veškeré bezpečnostní zvyklosti a opatření, aby se zabránilo nadměrnému těžkému bodovému zatížení a neúměrnému povrchovému poškrábání či poškození (např. vlivem působení ostrých, žhavých či hořících nebo jinak nebezpečných předmětů).
Poškození typu skvrn, úniků nebezpečných či agresivních látek, popálenin, škrábanců, zářezů, povodní a jakýchkoli jiných nehod nebo zneužití, jakož i případné snížení povrchového lesku v důsledku běžného opotřebení, jsou vyloučeny ze záruky.

Kategorie: 
Produkty