Vinylová podlaha - Fatra Click

Vinylové plovoucí podlahy Fatra Click je určena předvším k pokládce do bytových prostor, kde oceníte nejen jejich nádherný design, ale také skvělé užitné vlastnosti mezi které patří dobrý zvukový útlum nebo perfektní tepelná izolace.
 

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

 

Vinilová plovoucí podlaha Fatra Click - spojení kvality, designu a elegance.

Chcete moderní bydlení, které je praktické a vkusné zároveň? Toužíte po praktické a přitom krásné, luxusní nebo exotické podlaze? Potřebujete, aby vaše kancelář působila reprezentativně? Tak začněte od podlahy! Vyberte si vinylovou podlahu Fatra Click!

Vinilova podlaha Fatra Click patří k moderním podlahovým krytinám, které nabízejí velké množství dekorů a díky 3D technologii jsou k nerozeznání od podlah z čistě přírodních materiálů. 

Vinilové podlahy Fatra Click – podlahy do všech prostorů!

Pokud hledáte vinilové podlahy, které jsou odolné proti opotřebení a špíně, kvalitní, nenáročné na údržbu a zároveň jsou elegantní, budou pro vás nejlepší volbou vinilová podlaha Fatra Click. Výběrem vinilové podlahy Fatra Click získáte velmi kvalitní, odolnou podlahu podlahu za zlomek nákladů, které byste vynaložili za podlahu z čistě přírodního materiálu, např. masivního dřeva.

Výrobcem vinilové podlahy Fatra Click je významný český zpracovatel plastů firma Fatra a.s.. Jedná se o novinku na trhu s podlahovinami, která překvapí i náročné zákazníky. Vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Vinilové podlahy FatraClick jsou ideálním řešením pro všechny, kteří z různých důvodů odmítají klasické PVC a bojí se dřevěné podlahy.

Vinilové podlahy FatraClick jsou nabízeny v dekorech, které věrně napodobují přírodní materiály. A to nejen na pohled, ale i na dotek.  Všechny dekory lze vzájemně kombinovat. Paleta dekorů je pestrá, od dubu toskánského, dubu přírodního, přes dřeviny s moderní úpravou katrováním a bělením, až po vzor písečného dubu či kaštanu běleného .

Vinilové podlahy Fatra Click jsou velmi odolné proti opotřebení a zároveň nenáročné na údržbu. Jsou pružné, protiskluzné, odolné proti oděru, mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, jsou opatřeny antistatickou úpravou vhodnou pro alergiky. Jsou určeny i pro pokládku s podlahovým topením.

Vinilové podlahy Fatra Click se zárukou 10 let!

Plovoucí vinilová podlaha Fatra Click je komfortní, stylová, krásná s dlouhou životností. Zaujme, dobře vypadá a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

Ostatní vinylové podlahy najdete v našem sortimentu

Vinylová podlaha - Fatra Click - Dekory

Fatra Click

Fatra Click vzorník Všechny dekory
Fatra Click vzorník

 

Vinilové podlahy Fatra Click - výhody pro konečné zákazníky:

 • patentovaný způsob spojování bez lepidla pomocí zámkového systému Uniclic
 • rychlá, snadná a čistá pokládka
 • moderní a designový vzhled
 • jednoduchá a rychlá údržba vysáváním nebo setřením mopem
 • maximální životnost vinilové podlahy Fatra Click se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti vinolové podlahy fatra click
 • dokonalý design imitující dřevo například dub toskánský, dub přírodní nebo kaštan bělený
 • vinilová podlaha fatra clik má antibakteriální a antistatickou povrchovou úpravu
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • Fatra Click má zvýšenou odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • vinilová podlaha fatra click poskytuje vysokou životnost a odolnost proti oděru
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze po vinilové podlaze fatra click
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec vinilové podlahy)
 • odolnost proti vlhku a vodě

Vinilová podlaha Fatra Click - využití

 • domácnosti (pokoje, haly, předsíně)
 • vlhké prostory (kuchyně, koupelny)
 • kancelářské prostory
 • banky
 • restaurace
 • hotely
 • obchody
 • nemocnice
 • školy, jídelny
 • sportovní haly a tělocvičny

Pro svou vysokou odolnost lze vinilové podlahy Fatra Click bez problémů použít do bytů i do prostor s náročným provozem - kanceláří, restaurací, hotelů i obchodů. Jsou ideální do domácností se čtyřnohými mazlíčky. Zvířatům nekloužou tlapky, jejich drápky je nepoškrábou a vás neobtěžuje hlasité klapání drápků. Další velkou výhodou vinilové podlahy FatraClick je možnost bezproblémového použití ve vlhkých prostorech koupelen a kuchyní.

  Vinilová podlaha fatra click cena:

  vinilová podlaha Fatra Click               

bez DPH 781,- Kč/m2  

s DPH 945,- Kč/m2

  soklové lišty k podlaze                        

bez DPH  56,- Kč/bm

s DPH  68,- Kč/bm

 

 

Vinilové podlahy Fatra Click - složení a pokládka

Složení

Vinilová podlaha Fatra Click se skládá ze tří vrstev. Základem je HDF se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinilové podlahy FatraClick je opatřena velkoformátovým tiskem s elegantními vzory dřeva s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm.

Díky této třívrstvé konstrukci má vinilová podlaha FatraClick výborné zvukově izolační vlastnosti. Výsledný pocit při došlapu na je mnohem příjemnější a přirozenější než u laminátových podlah.

Pokládka

Pokládka vinilových podlah Fatra Click probíhá pomocí systému spojování jednotlivých dílů patentovanými zámky UNICLIC. Při pokládce nemusí být použita jakákoliv další podložná vrstva ani lepidlo. Předpokladem dobře položené vinilové podlahy Fatra Click je rovný a suchý podklad, na nějž se lamely pokládají nasucho a spojují pomocí zámků. Po dokončené pokládce lze vinilovou podlahu fatraclick ihned používat.

Palubky vinilové podlahy FatraClick jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. provádí profesionální pokládku vinilové podlahy Fatra Click!

Naši zkušení a zruční podlaháři vinilovým podlahám Fatra Click dobře rozumí. Pokládku provádějí rychle, čistě, profesionálně a levně. Pokládka vinilové podlahy Fatra Click probíhá s důrazem na co nejmenší omezení běžného provozu domácnosti nebo kanceláře.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. realizuje dodávku i pokládku vinilové podlahy Fatra Click tzv. na „klíč“. Dobře sehraný tým profesionálů za vás vše rychle zvládne a ušetří vám zbytečné starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Pokud budete mít zájem, nabídneme vám prohlídku námi již realizovaných pokládek vinilových podlah Fatra Click. Můžete se na vlastní oči přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme!

Ve vzorkovně společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám vinilové podlahy Fatra Click představíme, ukážeme vzorky dekorů a nabídneme kompletní služby od dodání až po pokládku.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka! Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

V naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7 jsme připraveni vám ukázat naši kompletní nabídku vinilových podlah Fatra Click. Vše si můžete prohlédnout, osahat a případně i poskládat vzorky všech dekorů námi dodávaných vinilových podlah Fatra Click, ale i mnoho dalších podlahových krytin.

Ochotně se vám zde budou věnovat profesionálové, kteří podlahám rozumí. Odborně vám poradí, upozorní na různá nečekaná úskalí při koupi i pokládce vinilové podlahy Fatra Click.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!