Marmoleum vzorník ceník fotogalerie

Na této stránce se dočtete vše o marmoleu - marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie. První odstavec je věnován základním informacím, které byste měli o podlahové krytině marmoleum vědět. Další odstavec je zaměřený na zámkovou verzi této krytiny - marmoleum click. Ve zbytku článku najdete marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie.

Podlahová krytina marmoleum

Podlahová krytina marmoleum je vhodná pro lidi trpícími asmatickými a dychacími problémy. Marmoleum je přírodní linoleum, které je vyrobeno z vápence, dřevité moučky, lněného oleje, přírodních pryskyřic a pigmentů. Tyto materiály jsou za vysokého tlaku slisován na nosnou vrstvu z indické juty. Celý proces probíhá tak, aby byl šetrný k životnímu prostředí a maximálně ekologický. Podlahová krytina marmoleum je snadno recyklovatelná, protože jí lze stoprocentně bioligicky rozložit.

Marmoleum click

Marmoleum může být vybaveno zámkovým systémem, který z marmolea dělá plovoucí podlahovinu. K pokládce do plovoucího systému není potřeba podkladová podložka (např. Mirelonu). Jednotlivé lamely jsou opatřeny povrchovou úpravou Topshield, HDF deska tvoří středovou vrstvu a spodní vrstvou je korková dýha.

Marmoleum vzorník

Náš marmoleum vzorník obsahuje široký výběr dekorů. Lze vybírat dekory dle tvaru, rozměru, barvy a druhu marmolea. V naší kamenné prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete prohlédnout marmoleum vzorník. Ve vzorníku naleznete všechny námi dodávané dekory marmolea. S výběrem vám rádí pomohou i naši specialisté, kteří s podlahovou krytinou marmoleum mají bohaté zkušenosti.

Marmoleum vzorník ceník fotogalerie - video

Marmoleum ceník 

Cena za podlahovou krytinu marmoleum je vždy uvedena u příslušného dekoru, který naleznete na stránce marmoleum vzorník. Ceny marmolea se liší v zavislosti na vyběru daného dekoru, a proto žádný marmoleum ceník nemáme, ale jak již bylo psáno, tak ceny za marmoleum jsou uvedeny u jednotlivých dekorů, které nabízíme.

Marmoleum fotogalerie

Po pravé straně tohoto článku (Marmoleum vzorník ceník fotogalerie) naleznete fotogalerii marmolea. Pro přehled všech typů dekorů marmolea naštivte již zmiňovanou stránku marmoleum vzorník, kde naleznete fotogalerii dekorů i s cenami. 

Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie na jedné stránce

Více informací se můžete dočíst na webu Marmoleum (podlahy-linoleum.cz):

Podlahová krytina marmoleum
Marmoleum click
Marmoleum vzorník
Marmoleum ceník
Linoleum vzorník

Linoleum

Kategorie: 
Home page