Podlahová krytina marmoleum

Chcete držet krok s dobou? Seznamte se s podlahovou krytinou marmoleum!

Hledáte podlahovou krytinu vhodnou pro osoby trpící dýchacími nebo astmatickými potížemi? Řešením je Podlahová krytina marmoleum - moderní přírodní linoleum nové generace, které představuje fascinující svět barev a vzorů na podlahách. Společnost Podlahy Praha dodává a pokládá již několik let!

Podlahová krytina marmoleum - podlaha budoucnosti!

Slovo marmoleum vám pravděpodobně zní poněkud podezřele. Ve skutečnosti se však jedná o podlahovou krytinu s neobyčejnými vlastnostmi, která většinu lidí velmi příjemně překvapí.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Co je to podlahová krytina marmoleum?

Podlahová krytina marmoleum je stoprocentně přírodní materiál. Je vyrobeno z lněného oleje, vápence, dřevité moučky, přírodních pryskyřic a pigmentů. Vše je za vysokého tlaku nalisováno na nosnou vrstvu z indické juty. Navíc je vyráběné technikou, která je maximálně šetrná k přírodnímu prostředí.

Jedná se o odolnou podlahovou krytinu, na kterou výrobce standardně poskytuje třicetiletou záruku, a kterou by neměla poškodit ani hořící cigareta. Odolnost marmolea zajišťuje speciální povrchová úprava, která zároveň pomáhá udržet i barvu a nedochází tak k jeho blednutí.

Podlahová krytina marmoleum má mnoho pozitivních vlastností. Je překvapivě teplá a příjemná na dotek, je antistatická a odolná vůči vlhkosti a vodě. Je vhodná pro alergiky i astmatiky a má také antibakteriální vlastnosti. Lze umístit i na podlahové topení. Své uplatnění najde nejen v dětských pokojích a kuchyních, velmi dobře se vyjímá i v obývacích pokojích a předsíních.

Nejen výroba marmolea, ale i jeho následná likvidace je ekologická. Podlahová krytina marmoleum má výhodu, že jí lze bez zatížení životního prostředí spálit a nebo jí můžeme použít na kompost, kde se bez problémů rozloží.

Podlahová krytina marmoleum - video

Podlahová krytina marmoleum - výhody:

 • plně přírodní materiál
 • lze ho snadno recyklovat, je 100% biologicky rozložitelné
 • vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • výborná hluková i tepelná izolace
 • potlačuje množení bakterií
 • vhodný pro alergiky a astmatiky
 • tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • odolnost proti mechanickému poškození
 • snadná údržba
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev, tvrdosti
 • dlouhá životnost 30 – 50 let
 • barevná stálost
 • přirozeně antistatické
 • vhodné pro instalaci podlahového topení
 • téměř neviditelné spoje

Podlahová krytina marmoleum - nevýhody:

 • při údržbě vodou je mírně cítit specifický zápach, který mizí ihned poté, co podlaha uschne
 • vyšší počáteční náklady

Podlahová krytina marmoleum poskytuje široké možnosti využití pro nejrůznější barevné kombinace. Nabízí pestrou škálu barev od těch zářivých přes jemné až po neutrální barevné odstíny.

Barevná škála, ze které si můžete vybrat, je opravdu široká. Výrobci navíc každý rok přichází s novými kolekcemi barev, takže se výběr rozšiřuje. Navíc je možnost zadat si barvu takzvaně na míru a výrobce vám vytvoří barvu podle vašeho přání.

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí perfektně kombinovat a vytvářet nejrůznější ornamenty, vzory a obrazce. Získáte tak možnost vytvářet podlahové obrazce, intarzie nebo bordury. Svou tvárností tak může podlaha marmoleum dodat vašemu interiéru punc originality a jedinečnosti. Podlahová krytina marmoleum je vyráběna ve více než 100 odstínech.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám vytvoří z podlahové krytiny marmoleum podlahu jakou nikdo jiný nemá!

Přemýšlíte o tom, že si necháte ve svém bytě vytvořit na podlaze z marmolea mozaiku a nevíte jak na to? Naši podlaháři s dlouholetými zkušenostmi podlahovou krytinu marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny její vlastnosti a lehce si poradí s dokonale pokládkou.

U nás vám s výběrem a pokládkou podlahové krytiny marmoleum pomůžeme!

Zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Než nás navštívíte, měli byste vědět, do jakých prostor a pro jaké účely podlahovou krytinu marmoleum vybíráte. Následně vám již odborně poradíme s výběrem.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete na vlastní oči prohlédnout vzorky všech druhů námi dodávaných dekorů marmolea a samozřejmě i mnoho dalších podlahových krytin. Na každý dekor si můžete sáhnout. Naši odborníci vám ochotně poradí a vyzkouší různé barevné kombinace marmolea, tak aby výsledný barevný efekt byl podle vašich představ.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Nedílnou součástí dobré podlahy je také kvalitně provedená pokládka. Při skládání různých obrazců z marmolea to platí dvojnásobně. Pokládka podlahové krytiny marmoleum může významně ovlivnit kvalitu podlahy. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít všechny naše zkušenosti. 

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí odborné poradenství, dodávku i pokládku marmolea tzv. na „klíč“ – u nás vše zrealizuje náš dobře sehraný tým. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou. S našimi pracovníky vše proběhne rychle a vy budete ušetřeni zbytečných starostí.

V naší nabídce naleznete také možnost prohlídky námi již realizovaných pokládek podlahových krytin marmoleum. Tak si budete moct udělat lepší představu o tom, jak kvalitní práci odvádíme.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Podlahová krytina marmoleum – nabízený sortiment

Podlahová krytina marmoleum Real

Každý odstín je tvořen dvěma až pěti barvami, které jsou míseny, aby vytvářely mramorovanou strukturu. Celkem je k dispozici 60 barev, které vytvářejí širokou barevnou paletu od klasických a výrazných jasných barev po teplé neutrální barvy.  

Podlahová krytina marmoleum Fresco

Jemná mramorovaná struktura inspirovaná starověkými freskami. Řada Fresco má paletu 16 barev tón v tónu, z nichž každá vytváří teplou, přátelskou a domáckou atmosféru.

Podlahová krytina marmoleum Vivace

Mramorovaná struktura nabízí silný barevný kontrast, dosažený smícháním osmi barev se zachováním převládajícího odstínu. Výsledkem je barevný a živý vzor, na kterém nejsou vidět nečistoty a který se dobře hodí do velkého množství interiérů. Dodává se ve 12 barvách, od multifasetovaných neutrálních barev po kontrastní, odvážné barvy.

Walton Uni

Jednoduchá, čistá kolekce s industriálním vzhledem. Je populární díky použití jednotlivých jednobarevných tónů a je perfektním základem, na kterém lze vytvářet neobyčejné kombinace s ostatními interiérovými barvami. Dodává se v 6 barvách.

Marmoleum Piano

Elegantní vzor, který kombinuje téměř kompaktní barevnou strukturu s jemným, harmonickým, dvoutónovým “kropenatým” efektem. Je ideální pro prostory vyžadující přírodní vzhled i sofistikovanou eleganci. Dodává se v 14 barvách, od jasných, přes neutrální šedé po tlumené tóny.

Marmoleum Striato

Novinka a průlom v designu linoleí. Řada Striato je jediná svého druhu, retro a přitom moderní design bez jakékoliv podobnosti s “klasickým” linoleem. Dodává se v 8 přírodních a jasných barvách a je určen pro rozlehlé, vysoké a otevřené prostory. 

Podlahová krytina marmoleum - vzorník

Také by vás mohlo zajímat marmoleum click a nebo Marmoleum Forbo

Podlahová krytina marmoleum - také by vás mohlo zajímat:

Marmoleum vzorník
Marmoleum ceník
Marmoleum vzorník ceník fotogalerie
Linoleum vzorník
Linoleum
Marmoleum

 

Kategorie: 
Home page