Marmoleum click

Zámková verze - Marmoleum click se již nevyrábí. Zvolte tedy lepenou variantu nebo nás kontaktujte a rádi vám poradíme s alternativou.

Marmoleum click je vrstvená podlahová krytina opatřená zámkovým systémem. Tento typ podlahy se instaluje do plovoucího systému ovšem bez použití podkladové podložky (např. Mirelonu). Jednotlivé lamely Marmoleum click se skládají z přírodního linolea opatřené povrchovou úpravou Topshield, středovou vrstvu tvoří HDF deska, spodní vrstva je korková dýha.

Marmoleum click - video

Marmoleum click - rozměry lamel:

900x300x9,8 mm
21 barev
balení: 7 ks (1,89 m2)

300x300x9,8 mm
21 barev
balení: 7 ks (0,63 m2)
 

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Marmoleum click - základní informace

Marmoleum click je stoprocentně přírodní plovoucí podlahovina vyráběná v lamelách a ve čtvercích.Její složení je lněný olej, vápenec, dřevitá moučka, přírodní pryskyřice a pigmenty. Vše je za vysokého tlakunalisováno na nosnou vrstvu z indické juty. Pod vrchní vrstvou materiálu je umístěna voděodolná, extrémněhustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku.

Marmoleum click je odolná krytina, na kterou výrobce standardně poskytuje třicetiletou záruku. Její odolnost zajišťuje speciální povrchová úprava, která zároveň pomáhá udržet i barvu a nedochází takk vyblednutí podlahy. Kvalitní přírodní pigmenty poskytují barevnou stálost, takže podlaha bude vypadat stále perfektně. Marmoleum click se vyrábí v mnoha různobarevných dekorech a nabízí tak velmi široké možnosti kombinací.

Marmoleum click - vlastnosti

Podlaha z marmolea click má mnoho pozitivních vlastností. Je teplá a příjemná na dotek, je antistatická a odolná vůči vlhkosti a vodě. Marmoleum click velmi snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla. Je vhodná pro alergiky i astmatiky a má také antibakteriální vlastnosti. Lze umístit i na podlahové topení.

Díky vrchní vrstvě z materiálu marmoleum click můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Nejen výroba marmolea, ale i jeho následná likvidace je ekologická. Marmoleum click lze bez zatížení životního prostředí spálit či ho můžeme použít na kompost, kde se bez problémů rozloží.

Marmoleum click - výhody:

− plně přírodní materiál, vyráběný technologií šetrnou k přírodě
− lze ho snadno recyklovat, je 100% biologicky rozložitelné − vysoká odolnost proti mechanickému poškození
− potlačuje množení bakterií, vhodný pro alergiky a astmatiky
− tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
− výborná hluková i tepelná izolace
− široký výběr dekorů, vzorů, barev, tvrdosti
− barevná stálost a dlouhá životnost (30 – 50 let)
− vhodné pro instalaci podlahového topení>
− téměř neviditelné spoje
− snadná údržba

Vytvoříme Vám z marmolea click podlahu jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum click - pokládka

Marmoleum click se vyznačuje hlavně velmi jednoduchou a časově nenáročnou pokládkou. Marmoleum click (lamely či čtverce) je opatřeno zámkem a díky tomu se jednotlivé dílce do sebe jednodušezakliknou. Odpadá tak nutnost lepení a podlahy z marmolea click lze ihned používat.

Marmoleum click je k dostání v lamelách o rozměrech 90x30 cm nebo ve čtvercích o rozměrech 30x30 cm, tzn., že ze tří čtverců můžete sestavit lamelu. Čtverce umožňují při troše fantazie vytvářet různé barevné kombinace a na podlaze skládat zajímavé obrazce, což využijete například v dětském pokoji. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. dokážou marmoleum click perfektně kombinovat a vytvářet nejrůznější ornamenty, vzory a obrazce.

V našem podlahovém studiu Vám ochotně poradíme a předvedeme různé barevné kombinace marmolea click, tak aby výsledný barevný efekt na podlaze byl přesně podle vašich představ. Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi marmoleum click dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí i s dokonale provedenou pokládkou.

Marmoleum click Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Nabízíme odborné poradenství, dodávku i pokládku marmolea click tzv. na „klíč“ – u nás vše zrealizuje náš dobře sehraný tým. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Vážíme si každého zákazníka, našim cílem je jeho spokojenost. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Marmoleum click Praha - také by vás mohlo zajímat:

Podlahová krytina marmoleum
Marmoleum vzorník
Marmoleum ceník
Marmoleum vzorník ceník fotogalerie
Linoleum vzorník
Linoleum
Marmoleum

Kategorie: 
Produkty