Marmoleum click

Marmoleum click je vrstvená podlahová krytina opatřená zámkovým systémem. Tento typ podlahy se instaluje do plovoucího systému ovšem bez použití podkladové podložky (např. Mirelonu). Jednotlivé lamely Marmoleum click se skládají z přírodního linolea opatřené povrchovou úpravou Topshield, středovou vrstvu tvoří HDF deska, spodní vrstva je korková dýha.
 
 

Marmoleum click - video

Marmoleum click - rozměry lamel:

900x300x9,8 mm
21 barev
balení: 7 ks (1,89 m2)

300x300x9,8 mm
21 barev
balení: 7 ks (0,63 m2)
 

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Marmoleum click - základní informace

Marmoleum click je stoprocentně přírodní plovoucí podlahovina vyráběná v lamelách a ve čtvercích.Její složení je lněný olej, vápenec, dřevitá moučka, přírodní pryskyřice a pigmenty. Vše je za vysokého tlakunalisováno na nosnou vrstvu z indické juty. Pod vrchní vrstvou materiálu je umístěna voděodolná, extrémněhustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku.

Marmoleum click je odolná krytina, na kterou výrobce standardně poskytuje třicetiletou záruku. Její odolnost zajišťuje speciální povrchová úprava, která zároveň pomáhá udržet i barvu a nedochází takk vyblednutí podlahy. Kvalitní přírodní pigmenty poskytují barevnou stálost, takže podlaha bude vypadat stále perfektně. Marmoleum click se vyrábí v mnoha různobarevných dekorech a nabízí tak velmi široké možnosti kombinací.

Marmoleum click - vlastnosti

Podlaha z marmolea click má mnoho pozitivních vlastností. Je teplá a příjemná na dotek, je antistatická a odolná vůči vlhkosti a vodě. Marmoleum click velmi snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla. Je vhodná pro alergiky i astmatiky a má také antibakteriální vlastnosti. Lze umístit i na podlahové topení.

Díky vrchní vrstvě z materiálu marmoleum click můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Nejen výroba marmolea, ale i jeho následná likvidace je ekologická. Marmoleum click lze bez zatížení životního prostředí spálit či ho můžeme použít na kompost, kde se bez problémů rozloží.

 

Marmoleum click - Dekory

Marmoleum Click

Marmoleum Click - obdélník Všechny dekory
Marmoleum Click - obdélník
Marmoleum Click - čtverce Všechny dekory
Marmoleum Click - čtverce

Marmoleum click - výhody:

− plně přírodní materiál, vyráběný technologií šetrnou k přírodě
− lze ho snadno recyklovat, je 100% biologicky rozložitelné − vysoká odolnost proti mechanickému poškození
− potlačuje množení bakterií, vhodný pro alergiky a astmatiky
− tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
− výborná hluková i tepelná izolace
− široký výběr dekorů, vzorů, barev, tvrdosti
− barevná stálost a dlouhá životnost (30 – 50 let)
− vhodné pro instalaci podlahového topení>
− téměř neviditelné spoje
− snadná údržba

Vytvoříme Vám z marmolea click podlahu jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum click - pokládka

Marmoleum click se vyznačuje hlavně velmi jednoduchou a časově nenáročnou pokládkou. Marmoleum click (lamely či čtverce) je opatřeno zámkem a díky tomu se jednotlivé dílce do sebe jednodušezakliknou. Odpadá tak nutnost lepení a podlahy z marmolea click lze ihned používat.

Marmoleum click je k dostání v lamelách o rozměrech 90x30 cm nebo ve čtvercích o rozměrech 30x30 cm, tzn., že ze tří čtverců můžete sestavit lamelu. Čtverce umožňují při troše fantazie vytvářet různé barevné kombinace a na podlaze skládat zajímavé obrazce, což využijete například v dětském pokoji. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. dokážou marmoleum click perfektně kombinovat a vytvářet nejrůznější ornamenty, vzory a obrazce.

V našem podlahovém studiu Vám ochotně poradíme a předvedeme různé barevné kombinace marmolea click, tak aby výsledný barevný efekt na podlaze byl přesně podle vašich představ. Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi marmoleum click dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí i s dokonale provedenou pokládkou.

Marmoleum click Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Nabízíme odborné poradenství, dodávku i pokládku marmolea click tzv. na „klíč“ – u nás vše zrealizuje náš dobře sehraný tým. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Vážíme si každého zákazníka, našim cílem je jeho spokojenost. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Marmoleum click Praha - také by vás mohlo zajímat:

Podlahová krytina marmoleum
Marmoleum vzorník
Marmoleum ceník
Marmoleum vzorník ceník fotogalerie
Linoleum vzorník
Linoleum
Marmoleum