Strojní čištění podlah

Čištění podlah, jako takové, je pro mnoho z nás synonymem pro pravidelnou údržbu všech podlahových krytin, které máme v interiéru i na zpevněných venkovních plochách. Na každý typ podlahové krytiny musíme použít speciální čisticí přípravek a čistící údržbový systém. Pokud použijete nesprávný údržbový přípravek nebo postup údržby podlah, můžete trvale poškodit podlahu, nebo zapříčinit zkrácení její životnosti. Profesionálové naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. dokážou svým klientům nabídnout vhodné prostředky na čištění a údržbu podlah a systém pro strojní čištění podlah.

Většina úklidových společností používá při své činnosti kromě klasického ručního úklidu také strojní čištění podlah. Pro tento způsob údržby obvykle užívají univerzální čisticí prostředky, které nejsou vhodné pro všechny typy řešených podlahových krytin. My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. známe většinu podlahových krytin, protože je nabízíme, prodáváme a také montujeme u našich klientů. O každém typu podlahové krytiny máme přehled a víme, co jejich údržba vyžaduje. Stojní čištění podlah, které svým zákazníkům nabízíme, dokážeme přizpůsobit každé Vaší podlaze.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Při správném výběru prostředků pro strojní čištění podlah dokážeme vyzdvihnout přednosti každé krytiny.

Máte u sebe doma, nebo ve firmě, podlahu položenou už několik let a staráte se o ni přesně podle doporučení výrobce, kterým Vás vybavil prodejce, a přesto máte dojem, že je Vaše podlaha opotřebovaná a zašlá? Máte lakovanou dřevěnou podlahu, na které je sice patrné, že ji užíváte, ale pořád ještě nemáte dojem, že je zralá pro renovaci? Nejspíš nastal čas pro strojní čištění podlah hloubkové, které je variantou čištění podlahy mezi obvyklým úklidem a renovací podlahy.

Hloubkové čištění podlah, které nabízí naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. je čisticím systémem, se kterým na náš trh přišel švédský výrobce podlahové chemie, společnost Bona. Podle vyjádření Bona se jedná o systém "oživení podlah" ještě předtím, než nastane čas jejich renovace. Jedná se o novou nabídku služeb naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. pro koncového zákazníka. Strojní čištění podlah hloubkové Bona Deep Clean Systém je vhodný pro interiérové a zároveň pro exteriérové podlahové krytiny.

V interiérech je tento systém vhodný pro strojní čištění podlah s, tak zvanými, tvrdými povrchy. Tento systém umí bez problémů oživit vzhled podlah, jako jsou PVC, dlažby, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, a také vzhled dřevěných podlah s povrchovou úpravou olej nebo lak. Jedná se o efektivní a vysoce výkonný proces, při kterém zajistí toto strojní čištění podlah takový hloubkový úklid krytin, jaký při běžné údržbě sami nesvedete.

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám nabídneme strojní čištění podlah s použitím vhodných přípravků.

Uklízíte Vaši podlahu pravidelně, a přesto Vám po určité době připadá zašlá a opotřebovaná?  Jedná se o pozvolný jev, který je standardní a kterého si běžně nevšímáte. Stačí jedno zkušební přejetí části Vaší podlahy čistícím strojem Bona Power Scrubber  a Vy můžete zavzpomínat, jak vypadala Vaše podlaha, když byla nová. Při použití čisticího prostředku Bona Deep Clean Solution tento dojem z „nové“ podlahy ještě umocníte. Hloubkové strojní čištění podlah systémem Bona Deep Clean Systém Vám představí, jak se o svou podlahu můžete efektivně postarat.

Vaši dřevěnou podlahu, která prošla strojním čištěním podlah, se musí následně ošetřit dalšími přípravky, jako jsou poliše, leštěnky, osvěžovače nebo pečující oleje. Tyto prostředky nabízí společnost Bona, WOCA nebo OSMO. Při uvážlivém výběru těchto prostředků a jejich správném použití, oddálíte u dřevěné podlahy potřebné rozsáhlejší renovace podlah. Strojní čištění podlah Bona Power Scrubber nejlépe účinkuje v kombinaci s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution.

Bona Power Scrubber je vhodný pro strojní čištění podlah v interiérech i pro venkovní terasy a jiné zpevněné exteriérové podlahy

Bona Power Scrubber zařízení pro strojní čištění podlah hloubkové se 2 rotačními válcovými kartáči. Provádí čištění krytiny do hloubky bez poškození jejího povrchu. Podobné komerčně používaná zařízení pracují obvykle s horizontálně rotujícími podložkami. Bona Deep Clean Solution je čisticí přípravek, odstraňující odolné skvrny a nečistoty. Je bezpečný a vhodný i na olejované a lakované podlahy. Pro lakované podlahy je doporučené ředění vodou 1:10, zatímco na olejované podlahy pouze 1:20.

Bona Deep Clean System je vhodným systémem pro strojní čištění podlah v rozlehlejších komerčních prostorech. Je to vynikající prostředek pro čištění podlah, například pro potravinářské nebo farmaceutické sklady, kde je extremní požadavek na vysokou úroveň čistoty povrchů. Tento systém je vhodný například pro sportovní haly, tělocvičny a fitness studia.

Na dřevěné a dřevoplastové venkovní terasy, i na betonové a kamenné plochy s ochrannými nátěry lze také použít strojní čištění podlah. Toto čištění podlah hloubkové v exteriérech našim klientům vřele doporučujeme pro důkladnou údržbu na počátku a po skončení sezóny používání venkovních teras. Samozřejmostí je použití následného ošetření dřevěných teras speciálními venkovními oleji například od výrobců BONA, WOCA nebo OSMO.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. zákazníkům doporučuje použít strojní čištění podlah.

Čištění podlah a údržba podlah je prezentována také na webu Renovace podlah Praha

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, ketré na našem webu najdete v sekci Naše služby.