Kompletní rekonstrukce podlah

rekonstrukce podlah

Rekonstrukce podlah

Z vaší staré podlahy uděláme novou!

Dosluhující podlaha postupem času ztrácí na kráse i funkčnosti. V průběhu času dochází k jejímu opotřebení, poškrábání, poškození nebo zastarání povrchové úpravy. Také byste si přáli, aby Vaše stará podlaha měla i po mnohaletém užívání opět vzhled nové podlahy? Staré podlahy mají svoje kouzlo, které Vám žádná nová podlaha nenabídne. Rekonstrukce podlah bývá proto jediným řešením, jak prodloužit životnost staré podlahy.

Celková rekonstrukce podlah je potřeba všude tam, kde není možné uvést starou podlahu do původního stavu prostým přebroušením svrchní vrstvy dřeva a povrchovou úpravou. Podle stupně poškození podlahy je nutné rozhodnout, zda bude celková renovace podlahy provedena bez demontáže podlahy anebo s demontáží.

Společnost Podlahy Praha provádí odborné rekonstrukce podlah všech typů.

 

Rekonstrukce podlah Praha 2
Rekonstrukce podlah Praha
Rekonstrukce podlah Praha 7
Rekonstrukce podlah Praha 1
 

Dříve než se pro rekonstrukci podlahy rozhodnete, je důležité ujasnit si budoucí nároky a při výběru zvážit, zda je dokáže splnit. Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah rekonstrukce podlah a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučíme vám vhodný rozsah všech renovačních prací. Naši profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Naši podlaháři s letitými zkušenostmi mohou zabránit nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Rekonstrukce podlah na klíč

Rekonstrukce podlah provádíme na klíč - od strhnutí starých podlah, odvozu odpadu, vyrovnání podkladu, výroby podkladových roštů, přes důkladnou renovaci krytin, moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu laky nebo oleji. S tím souvisí i upevnění obvodových a přechodových lišt (přechodové lišty) tak, aby byl interiér po předání kompletní. Podlaháři, kteří provádí vlastní renovaci, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha dokážou zrealizovat myšlenky a potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám. Zvládnou i náročné a atypické rekonstrukce podlah. Žádná zakázka není pro naši firmu ani malá ani velká. Čím víc je rekonstrukce podlah náročnější, tím víc nás baví. Nabízíme Vám prohlídku již realizovaných rekonstrukcí podlah, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme. Při rekonstrukci podlah klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle vašich představ.

Co zahrnuje rekonstrukce podlah u společnosti Podlahy Praha:

 • odborné posouzení náročnosti a vhodnosti zamýšlené rekonstrukce podlahy u zákazníka
 • návrh na řešení rekonstrukce podlahy
 • vypracování cenové nabídky na rekonstrukci podlahy
 • uzavření smlouvy o dílo na plánovanou rekonstrukci podlahy
 • provedení rekonstrukce podlahy v rozsahu uzavřené smlouvy
 • úklid renovovaných prostor a odvoz stavební suti  

Nabízíme kvalitní rekonstrukce podlah za rozumné ceny.

Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů při rekonstrukci podlahy Vás příjemně překvapí!

Rekonstrukce podlah – možnosti provedení

Rekonstrukce podlah bez zásahu do nosné konstrukce

Je-li nosná konstrukce v pořádku a poškození podlahy není hluboké, je možné přikročit k rekonstrukci podlah bez její demontáže. Rekonstrukci podlahy provádíme celoplošným hloubkovým přebroušením povrchu, jeho důkladným přetmelením a nanesením finální povrchové vrstvy laku nebo oleje. U kvalitní podlahy je možné provést takovou rekonstrukci několikrát. Záleží na výšce horní vrstvy použité podlahové krytiny a její tvrdosti. Tuto skutečnost je dobré zohlednit při výběru druhu podlahy pro první pokládku.

Rekonstrukce podlah -  co musí podlaha určená k rekonstrukci bez zásahu do nosné konstrukce splňovat?

 • Nesmí být v žádném místě zvlněná, vystouplá či propadlá více než 1-2 mm
 • Podlaha v žádném místě nevrže
 • Spáry mezi parketami nejsou nikde větší než 1-2 mm
 • Vrypy, díry a jiná viditelná hloubková poškození dílců jsou jen nepatrných rozměrů
 • Dílce dobře drží na podkladu po celé ploše, nikde se neprohýbají a nezvedají
 • V podlaze nejsou žádné fatálně poškozené dílce

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Celková rekonstrukce podlah bez demontáže obsahuje: 

 • opravu a renovaci povrchové vrstvy stávajících podlahových dílců bez jejich vyjmutí
 • opravu spár vytmelením nebo vložením dřevěné vycpávky
 • zaretušování vrypů a jiných poškození
 • celoplošné broušení podlahy
 • renovace nebo náhrada zakončovacích lišt a přechodů
 • povrchová úprava - nalakování

Rekonstrukce podlah s nutným zásahem do nosné konstrukce

Ke zjištění, v jakém stavu se nachází původní podlaha, nestačí pouze letmý pohled. Vrchní nášlapná část podlahy je sice viditelná pouhým okem, stav podkladové konstrukce však zjistí náš profesionál až po odstranění vrchní krytiny. Nejčastěji se jedná o nerovnosti v podlaze, plíseň pod podlahou nebo nemožnost opravy poškozených dílců jinou metodou než demontáží podlahy. V takovém případě provedeme diagnostiku poškození podlahy a navrhneme Vám cenovou variantu celkové renovace podlahy. V případě nutnosti kompletní rekonstrukce podlahy včetně podkladu, je nutné počítat s tím, že jde o několikatýdenní až několikaměsíční proces. Prostor je nutné samozřejmě úplně vyklidit, starou podlahu rozebrat a odstranit starý podklad.

Celková rekonstrukce podlah bez demontáže obsahuje: 

 • Oprava podkladu nebo zhotovení nového podkladu
 • Impregnace podkladu
 • Oprava a renovace stávajících podlahových dílců
 • Náhrada nepoužitelných podlahových dílců
 • Sestavení a montáž podlahových dílců na připravený podklad
 • Oprava nadměrných spár
 • Zaretušování zbytkových vrypů a poškození
 • Celoplošné vybroušení podlahy
 • Renovace nebo náhrada zakončovacích lišt a přechodů
 • Povrchová úprava - nalakování 

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru, jsou připraveni vám poradit při řešení vašich požadavků při rekonstrukci podlahy a zaručují ty nejlepší služby. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Neváhejte nám zavolat pro konzultaci a stanovení ceny rekonstrukce podlah. Stanovení ceny u rekonstrukce podlah je ovlivněno mnoha faktory (např. stupeň znečištění podlahy, aplikovaný typ povrchové úpravy na podlahu, typ podlahy, atd.), z těchto důvodů zde neuvádíme konečnou cenu. Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás, rádi Vám zdarma provedeme individuální kalkulaci!

 

Potřebujete vaší staré podlaze dodat nový šmrnc?

Obraťte se na nás! Na rekonstrukce podlah jsme odborníci! Z vaší staré podlahy uděláme novou!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Kompletní rekonstrukce podlah - naši partneři

Pokud hledáte profesionáli na rekonstrukce podlahy ve starém bytě, či na rekonstrukce podlahy v podkroví, tak neváhejte naštivit webovou stránku Rekonstrukce bytu Praha, kde svoje služby nabízí firma Bohemia Decor Group s.r.o. Rekonstrukce podlahy v paneláku pro ně také není problémem.

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, které na našem webu najdete v sekci Naše služby.