Hloubkové čištění podlah

Podlahy, které máte položené doma, a kterým věnujete péči podle rad a doporučení výrobce jsou přes všechnu snahu matné a zašedlé? Chyba není ve Vaší péči o ně, jedná se o celkem běžný jev, který se dříve, nebo později projeví na každé podlaze. Není ale proč zoufat, tento problém Vám pomůže vyřešit nové hloubkové čištění podlah Bona Deep Clean System, který Vám my ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. doporučujeme a zajistíme ho pro Vás.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Úklidem podlah máme na mysli pravidelné čištění všech typů podlahových krytin jak v interiérech, tak i na venkovních pochozích plochách. Každou podlahovou krytinu čistíme speciálním čisticím přípravkem a vhodným údržbovým systémem pro daný typ podlahy. Pokud používáte univerzální čisticí prostředky nebo nevhodný postup údržby, můžete podlahy trvale poškodit a zkrátit tak jejich životnost. Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí svým klientům vhodné prostředky na běžné i hloubkové čištění podlah a systémy na jejich údržbu.

Hloubkové čištění podlah dokáže zachovat jejich vzhled a vyzdvihne jejich přednosti.

Ve firmě nebo doma máte již několik let položenou podlahu a udržujete ji podle pokynů, kterými Vás vybavil prodejce. Přes veškerou snahu a péči je podlaha zašlá a opotřebovaná? Máte dřevěnou olejovanou nebo lakovanou podlahu, která je při denním užívání opotřebovaná, ale ještě se Vám nezdá způsobilá pro renovaci? Pak možná nastal čas pro hloubkové čištění podlah, které je přechodným řešením mezi obvyklým úklidem a renovací podlahy.

Švédský výrobce podlahové chemie, společnost Bona, dodává na náš trh osvědčený hloubkový čisticí systém. Podle dostupných informací od výrobce se jedná o systém „ oživení podlah“ ještě než bude nutná renovace podlah. Tuto speciální nabídku nabízíme zákazníkům společnosti Podlahy Praha s.r.o. nejen pro komerční plochy, ale také pro majitele bytů. Hloubkové čištění podlah Bona Deep Clean System je určený jak pro exteriérové, tak pro interiérové podlahové krytiny.

Hloubkové čištění podlah v teriérech je s tímto systémem vhodné na dřevěné povrchy i tvrdé podlahoviny. S Bona Deep Clean System oživíte povrchy podlah z dlažeb, PVC, laminátových plovoucích podlah, vinylové podlahové krytiny, ale i dřevěné podlahy, které mají povrchovou úpravu olej nebo lak. Tento systém je efektivní a vysoce účinný proces vyčištění Vaší podlahy do hloubky, jaký při běžném úklidu nedokážete. Společnost Podlahy Praha s.r.o. dokáže nastavit svým zákazníkům systém hloubkového čištění podlah s vhodnými prostředky v interiérech.

Hloubkové čištění podlah s Bona Deep Clean System

Pouze jedno zkušební přejetí části Vaší podlahy čisticím strojem Bona Power Scrubber a Vy okamžitě vidíte, jak se Vaše podlaha opět stává novou. Čistící přípravek Bona Deep Clean Solution, který při čištění použijete, pocit z „nové“ podlahy ještě umocní. Hloubkové čištění podlah systémem Bona Deep Clean System Vám předvede novou možnost, jak svou podlahu ošetřovat.

Dřevěnou podlahu, na kterou jste v interiéru použili hloubkové čištění podlah, je nutné po vyčištění ošetřit ochrannými prostředky, jako jsou poliše, leštěnky, osvěžovače nebo pečující oleje. Tyto prostředky máme v nabídce od společnosti Bona. Prostředky, které jsou vhodně vybrané, a správně používané, můžete oddálit u své dřevěné podlahy nutnou rozsáhlou renovaci. Čistící přípravek Bona Deep Clean Solution použitý do stroje Bona Power Scrubber zvýší účinnost tohoto systému.

Hloubkové čištění podlah - systémem Bona Power Scrubber 

Bona Power Scrubber je čistící stroj, který pro hloubkové čištění podlah používá 2 rotační válcové kartáče. Tento systém vyčistí podlahu do hloubky, aniž by poškodil její povrch. Jiné komerčně používané stroje obvykle používají horizontálně rotující podložky. Čistič Bona Deep Clean Solution je prostředek, který rozpustí odolné nečistoty a skvrny. Je vhodný a bezpečný pro použití na tvrdé, olejované i lakované dřevěné podlahy. Výrobcem doporučené ředění na lakované podlahy je 10% čističe Bona Deep Clean Solution a na olejované podlahy pouze 5% čističe.

Hloubkové čištění podlah veřejných a komerčních prostor může být prováděno také prostřednictvím Bona Deep Clean System. Tento systém hloubkového čištění podlah je vhodný například pro farmaceutické a potravinářské sklady, kde je vyžadována vysoká úroveň čistoty povrchů podlah. Tento systém je také vhodný pro provozovatele sportovních hal, fitness a tělocvičen, podlahy ve školských zařízeních snad ani zmiňovat nemusíme. Zde všude bude Bona Deep Clean Systém vhodnou volbou údržby.

Venkovní terasy dřevoplastové WPC, venkovní terasy dřevěné, kamenné a betonové plochy s ochrannými nátěry můžete také hloubkově čistit. Hloubkové čištění podlah venkovních, vřele našim zákazníkům doporučujeme a naše dlouholeté zkušenosti Vám rádi předáme. Podlahy Praha s.r.o. Vám tuto důkladnou údržbu zajistí vždy na začátku a po ukončení sezony používání venkovních ploch. Součástí této údržby je ošetření dřevěných teras speciálními exteriérovými oleji.

Hloubkové čištění podlah - mohlo by Vás zajímat

Více informací na téma údržba podlah naleznete na webu Renovace podlah, kde najdete také stránku Čištění podlah.

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, ketré na našem webu najdete na stránce Naše služby.