Pokládka laminátové podlahy

Chtěli byste mít doma dobře položenou laminátovou plovoucí podlahu?

Laminátová plovoucí podlaha je typem podlahové krytiny, která není pevně spojená s podkladem. Tak zvaně plave. Pokládka laminátové podlahy se provádí za použití profesionálního nářadí. Již delší dobu se řadí patří mezi nejčastěji poptávané podlahové krytiny a je jedním z nejoblíbenějších druhů podlah vůbec. Důvodem pro její oblibu je její finanční dostupnost, pěkný vzhled, snadná údržba jejího povrchu (údržba laminátových podlah) a především v její dlouhé životnosti. Nášlapnou vrstvu tvoří tenká vrstva vysoce odolného laminátu. Mezi podkladem a lamelou plovoucí podlahy musí být vždy  zvukově izolační vrstva a paronepropustná folie.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Výhody laminátové podlahy:

 • relativně jednoduchá, rychlá a čistá instalace
 • možná demontáž a výměna poškozených lamel
 • široká škála dekorů a barevných provedení
 • finančně zajímavé pořizovací náklady
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • odolnost proti poškození
 • dobrá kročejová izolace
 • zdravotní nezávadnost
 • jednoduchá údržba

Správné funkčnosti laminátové podlahy docílíte teprve vhodným výběrem doplňků a odbornou pokládkou zkušenými podlaháři. Pokládka laminátové podlahy je pro odborníky specializované firmy relativně snadná a rychlá. Tuto podlahovou krytinu je možno začít kompletně používat ihned jakmile je dokončena pokládka laminátové plovoucí podlahy. Nevhodným výběrem materiálů a amatérskými pokusy o jejich montáž se ne vždy doberete očekávaného výsledku.

Amatérsky provedená pokládka laminátové podlahy - nejčastější problémy a příčiny oprav

 • nevhodný výběr podlahoviny
 • nevhodný výběr podložek
 • nesprávná připravenost podkladu
 • použití nevhodných nástrojů
 • volba špatného technologického postupu při montáži
 • nedodržení dilatací, které musí mít pokládka laminátové podlahy
 • špatná volba napojení podlah pod dveřními křídly
 • nevhodná volba soklových lišt
 • nevhodná instalace přechodových lišt a prahů

Veškeré opravy laminátových plovoucích podlah, které naši podlaháři na základě požadavků našich klientů provádějí, jsou téměř vždy finančně nákladněji než pokládka laminátové podlahy provedená profesionálně. Snaha zákazníků ušetřit za profesionální pokládku laminátové podlahy se tedy nemusí vyplatit. Z kapacitních důvodů proto provádíme pouze opravy těch podlah, kde jsme pokládku laminátové podlahy sami prováděli jako původní řešení podlahových krytin.

Reklamní letáky některých hobby center se v zákaznících pokoušejí vyvolat dojem, že pokládka laminátové podlahy je jednoduchá. Proti jiným postupům při pokládce podlah, například lepením, je pokládka laminátové podlahy opravdu rychlejší a relativně snazší. Plocha podlahy přibývá rychle před očima. Lze ji provádět téměř na všechny typy podkladů. Toto může v zákazníkovi vyvolat dojem, že přeci pokládku laminátové podlahy zvládne hravě kdokoliv.

Pokládka laminátové podlahy je však ve skutečnosti vysoce odbornou a sofistikovanou prací. K provedení dobré a kvalitní pokládce laminátové podlaze je potřeba mnoho zkušeností s plovoucími podlahami a také samozřejmě nemalá řemeslná zručnost.

Pokládka laminátové podlahy od společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Profesionální pomoc při výběru a pokládce laminátové podlahy Vám nabízíme!

Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. provádí pokládku laminátové podlahy tak zvaně na „klíč“.  Vše pro Vás zrealizuje náš dobře sehraný profesionální team. Pokud se pro nás rozhodnete, pomůžeme Vám s výběrem a její pokládka proběhne bezproblémově a rychle. Poskytneme Vám široké spektrum činností, potřebných k pokládce laminátové podlahy. Disponujeme potřebnou technikou a vlastními proškolenými pracovníky. Vždy se řídíme normami pro pokládku a používáme moderní materiály i technologie.

Naši podlaháři řeší profesionálním způsobem pokládku laminátové podlahy všech typů. Zaručujeme Vám, že našimi podlaháři dobře provedená pokládka laminátové podlahy, kterou jste si u nás vybrali, splní Vaše očekávání. Naši zkušení profesionálové při pokládce laminátové podlahy vyloučí nesprávné rozhodnutí a zbytečně investované prostředky.

Naši zaměstnanci Vám rádi pomůžou také s výběrem laminátové podlahy podle sděleného charakteru místností a účelu používání. Nabízíme Vám možnost prohlídky fotodokumentace kde byly námi řešené pokládky laminátových podlah tak, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní dílo odvádíme. Našim cílem je na prvním místě spokojenost našeho zákazníka!

Firma Podlahy Praha s.r.o. si váží svých zákazníků. Naším cílem je spokojenost klientů, naplnění jejich požadavků a představ při dodržení závazných technologických pravidel. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň provedení prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Nabízíme odbornou konzultaci pro pokládku podlahy v maximální kvalitě za rozumnou cenu.

Odborná pokládka laminátové podlahy - co získá náš zákazník

 • Záruku vhodně vybraného typu podlahové krytiny podle charakteru použití
 • Záruku správně připraveného podkladu pro pokládku
 • Záruku profesionálně provedené pokládky laminátové podlahy
 • Záruku správné funkčnosti laminátové podlahy za předpokladu dodržení doporučení pro její užívání
 • Záruku dlouhé životnosti laminátové plovoucí podlahy
 • Záruku na práci a zajištění záručního a pozáručního servisu

Pokládka laminátové podlahy u naší společnosti - od záměru k realizaci

1. pokládla laminátové podlahy - vaše poptávka

V klidu domova vyplníte jednoduchý a krátký poptávkový formulář, jehož vyplnění vám nezabere víc než 5 minut, nebo zašlete e-mailem Vaše požadavky

2. pokládla laminátové podlahy - kontaktujeme vás

V co nejkratší době Vás bude telefonicky nebo emailem kontaktovat náš zaměstnanec, který s Vámi bude řešit orientační cenovou nabídku nebo si s Vámi dohodne termín návštěvy profesionálního podlaháře přímo u Vás.

3. pokládla laminátové podlahy - naše návštěva

Ve sjednaném termínu k Vám přijede některý z našich profesionálních podlahářů. Projedná s Vámi Vaše požadavky, provede zaměření prostor a kontrolu stávajících podkladů, posoudí potřebný rozsah prací, pomůže Vám s výběrem vhodného typu podlahy. V následujících dnech pro Vás připraví předběžnou kalkulaci a ponechá Vám čas na rozhodnutí.

4. pokládka laminátové podlahy - vaše rozhodnutí

Doma v klidu posoudíte naši nabídku, můžete si ji porovnat s konkurenčními nabídkami.

5. pokládka laminátové podlahy - objednávka

bude-li Vám naše cenová nabídka vyhovovat, uzavřeme s Vámi objednávku, ve které bude zahrnuta pokládka laminátové podlahy. Materiál podlahy Vám samozřejmě zařídíme v rámci zakázky přímo u naší společnosti.

6. pokládka laminátové podlahy - realizace

V dohodnutém termínu k Vám přijedou naši podlaháři a podle objemu zakázky obvykle ve sjednaném termínu bude provedena odborná kvalifikovaná pokládka laminátové podlahy.

Celý proces, kterým bude řešena pokládka laminátové podlahy od rozhodnutí zákazníka po předání hotové plovoucí podlahy může trvat i pouhých několik dnů. To vše rychle, za přiměřenou cenu a nenápadně. Skutečnost, že u Vás probíhá pokládka laminátové podlahy, obvykle ani nejbližší sousedé nezaznamenají.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete materiály a realizace od společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Informace o údržbě laminátových podlah naleznete na webu Renovace podlah Praha

Pokládka laminátové podlahy - pokládky ostatních podlahových krytin

Naše pokládka podlah vás nezklame.

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, které na našem webu najdete v sekci Naše služby.