Laminátová podlaha levně

Proč nekupovat laminátovou podlahu „levně“

Velké množství zákazníků volí laminátovou podlahu právě kvůli její cenové dostupnosti. Ovšem i zde platí, že „laminátová podlaha levně koupená, je nakonec dvakrát zaplacená“.

Pokud si zařizujete například pouze dočasné bydlení, pravděpodobně u vás při výběru podlahové krytiny zvítězí levné laminátové podlahy. A to nejen díky příznivé ceně, ale hlavně díky snadné pokládce a možnosti podlahu kompletně rozebrat a přestěhovat do nového bydlení.

Laminátová podlaha levně - základní informace

Laminátová podlaha je velmi praktická a to zejména tím, že díky moderní technologii je u ní zkombinován soubor nejlepších přírodních a umělých materiálů a navíc dokáže vizáží skvěle imitovat dřevěné podlahy. Variace barevných odstínů a vzorů je velmi pestrá.

Pokud jste se rozhodli pro laminátovou podlahu, nemusíte se bát sešlápnutí nášlapné vrstvy ani laku. Také jsou tvrdší oproti svým přírodním variacím. Díky velké tepelné propustnosti jsou vhodné pro podlahové vytápění a ihned po pokládce jsou připraveny k použití – není již nutná žádná povrchová úprava. U těchto podlah se životnost pohybuje od deseti do třiceti let – dle typu a kvality.

Pro výběr laminátové podlahy určitě hovoří také nízká cena. Ta je oproti čistě přírodním materiálům podstatně nižší. Chystáte se koupit laminátovou podlahu levně a zjistíte, že se dá koupit i za 100Kč? Myslíte si, že je to opravdu „výhodná nabídka“? Ne vždy. Jistě, někdy můžete narazit na zajímavou akční nabídku renomovaných výrobců, ale ve většině případů se jedná o nekvalitní podlahu z velkovýroby.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Laminátová podlaha levně - kvalitní podlaha vydrží déle

Rozhodně nepodlehněte iluzi, že laminátová podlaha levně koupená může vykonat stejnou službu jako ta kvalitní, která je o něco dražší. Naše zkušenosti hovoří spíše o opaku - příliš nízká cena skrývá nedostatky hlavně v kvalitě materiálu a nízké životnosti.

Na které faktory se při výběru zaměřit? Je to zejména tloušťka nášlapné vrstvy, odolnost proti škodlivým vlivům a opotřebení. Cena je většinou projektorem těchto skutečností. Vyplatí se tedy pouvažovat a sehnat si dostatek informací o kvalitě materiálů použitých výrobcem, životnosti i poctivé technologii výroby.

Šetřit na laminátové podlaze se nevyplácí!

Laminátová podlaha levně pořízená z "obchoďáku", má jediné plus - nízkou cenu. Cena v rozmezí 100 až 200 korun se zdá opravdu lákavá.

Laminátová podlaha levně -  nevýhody levných podlah

  • Špatná kvalita zpracování
  • Nekvalitní povrchová úprava
  • Malá tloušťka materiálu
  • Nestálost barev
  • Nízká zátěžová třída

Kvalita zpracování -  ve velmi nízké cenové kategorii nepodléhají ani zdaleka takovým přísným podmínkám při výrobě, jako značkové výrobky.

Povrchová úprava - je to jedna z nejdůležitějších částí výroby. U podezřele levných podlah bývá pravidlem jediná povrchová vrstva laku a tím téměř žádná ochrana proti poškrábání.

Tloušťka materiálu - je další důležitý faktor. Malá tloušťka materiálu se brzy projeví pokroucením laminátové podlahy. Každé šlápnutí tak může znamenat různé vrzání či křupání.

Nestálost barev - nedostatečná povrchová úprava a tím chybějící UV ochrana se může u laminátové podalhy znamenat, že budou po krátké době vybledlá a bude vypadat zašle.

Zátěžová třída - v mnoha případech je u podezřele levných laminátových podlah uvedena stejná zátěžová třída, jako u dražších výrobkůBohužel je to většinou reklamní tah a těchto hodnot zdaleka nedosahují.

Laminátová podlaha levně koupená - proč si na ní dát pozor?

Podlaha je základ útulného domova!

V současnosti lze vybírat laminátovou podlahu z pohledu zátěže, designu, dekoru a provedení. Pro zákazníky jsou k dostání povrchy a struktury, které jsou již téměř k nerozeznání od pravého dřeva. Laminátová podlaha v současnosti neslouží již jen domácnostem, ale díky stále se zvyšující kvalitě je možno se s nimi setkat v nejednom komerčním objektu.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.

Více informací na téma údržba laminátových podlah nalezente na webu Renovace podlah PrahaNa našem webu lze nalézt stránku Laminátové podlah levně.

Kategorie: 
Home page