Renovace parket - ceník

Broušení parket vč. lakování
od 420,-/m2
Olejování parket
od 220,-/m2
Renovace parket
Renovace parket ceník Praha
Renovace parket ceník 1
Renovace parket ceník 2
Renovace parket ceník Praha 1
Renovace parket ceník 3
Renovace parket ceník 4
 
 

Ceny za jednotlivé úkony se mohou lišit v závislosti na stavu podlahy nebo na přání zákazníka. Vždy je důležité si uvědomit, že renovace parket je ruční práce a jako každá jiná renovace např. nábytku nepřinese srovnatelně krásnou podlahu jako nová, ovšem zanechá přírodní ráz Vaší podlahy na dalších několik let.

Ceny jsou uvedeny bez DPH, které se bude účtovat dle platných zákonů.

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Renovace parket ceník

Renovace parket dokáže i z velmi zašlé podlahy udělat téměř novou! Renovace parket můžeme vidět na vlastní oči při návštěvě zámků či jiných historických památek. Renovaci parket lze opakovat i vícekrát. Tloušťka odstraněného materiálu při renovaci parket závisí na stupni poškození podlahy. V ideálním případě stačí odstranit pouze starý nevzhledný lak, v opačném případě je nutno odstranit i několik mm. Cena renovace parket je ve srovnání s cenou pořízení nové parketové podlahy velmi nízká!

Společnost Podlahy Praha nabízí renovace parket Praha, broušení parket, oprava parket (nebo opravy dřevěných prkenných podlah), čištění podlahy a úpravy parket, obnovu, upevnění a výměny prasklých parket, nátěry parket lakem, napouštění parket olejem a další služby. V případě poškozených parket - mechanické poškození, propálení, chybějící parkety po příčkách nebo chybějící prostor po starých kamnech - je doložení nových parket u nás samozřejmostí.

Renovaci parket standardně zakončujeme aplikací povrchové vrstvy – lakování dvou nebo třívrstvým zátěžovým lakem podle dohody se zákazníkem s ohledem na budoucí zatížení parket. K lakování parket používáme výhradně ekologicky šetrné, zátěžové laky odolné proti oděru. Výsledkem je nezaměnitelný přírodní vhled masivních parket. Využijte odbornou renovaci parket, kterou nabízí profesionálové ze společnosti Podlahy Praha, obraťte se na nás!

Renovací parket nabízíme navrácení hodnoty Vaší dřevěné parketové podlaze!

Renovace parket ceník

Chystáte se objednat si renovaci parket nebo nebo renovaci dřevěné podlahy a chtěli byste dopředu zjistit ceny jednotlivých prací, které chcete nechat udělat profesionály?  Vždy je potřeba počítat s tím, že každá firma má pro renovaci parket ceník svůj, stanovený podle použitých materiálů a postupů. Žádný univerzální ceník neexistuje.

Ceny, které zde uvádíme, jsou průměrné a vycházíme z nich při sestavování konkrétního rozpočtu objednané zakázky. Vždy je nutné brát v úvahu vzdálenost do místa provádění, velikost zakázky a další podmínky pro práci.

Cena renovace dřevěných podlah a parketových podlah je přijatelná - pohybuje se mezi 350 – 450 Kč/m2 bez DPH. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Renovace parket ceník - v cenně je zahrnuto

 • Vybroušení profesionálním strojem - bezprašné broušení
 • 3 x lakování profesionálními laky
 • Broušení strojem pro dokonale jemný povrch a mezibrusy
 • Doprava dle ujetých km - dohodou

Renovace parket ceník - cena dalších služeb:

 • Lištování  - pohybuje se od 80 Kč/m2 bez DPH. V této ceně je zahrnuta práce i použitý materiál
 • Další vrstva laku - od 40 Kč/m2 bez DPH
 • Tmelení parket - od 40 - 70 Kč/m2
 • Cena dokládky či jiné služby je dojednávána dohodou

Detailní položkový rozpočet vám zpracujeme zdarma a vše zkonzultujeme v místě renovace parket. Reálná cena prací renovaci je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava

Renovace parket ceník - postup práce:

 1. vybroušení strojem zrnitostí 24, 40, 60
 2. vytmelení případných spár mezi parketami směsí tmelu a jemných dřevěných pilin
 3. znovu vybroušení strojem zrnitostí 80, 100, 120
 4. 1 x lakování lakem
 5. olištování
 6. 2 x lakování lakem dle výběru zákazníka
 7. broušení bruskou Single mezi jednotlivými vrstvami laku, pokud je třeba provést mezibrus
 8. na přání podlahu olejujeme

 

Renovace parket ceník - přibližná doba renovace parket

 • místnost do 30 m2 - 1 den (ráno od 7:00 do cca 17:00 hod)
 • místnost 30 - 60 m2 - 2 dny
 • místnost 60 - 120 m2 - 3 dny

 

Zaručujeme  prvotřídní  služby, dokonalý výsledek a provádíme kompletní servis od A do Z. Přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

Obraťte se na nás! Na renovace podlah Praha jsme odborníci!

Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů Vás příjemně překvapí!

Renovace parket ceník – průběh renovace  

Renovace parket se provádí broušením speciálními brusnými stroji, které během broušení odsávají prach. Při broušení parket a broušení dřevěných podlah používáme nejmodernější stroje. Broušením parket se zbaví podlaha škrábanců, rýh a nerovností, odstraní se zašlá špína, skvrny a zažloutlý odstín barvy či laku. Po broušení budou parkety opět hladké a vynikne specifický barevný odstín i přírodní kresba dřeva.   

Pro celkovou renovaci parket je po broušení také potřeba vytmelit škrábance a díry mezi parketami. Tmel získáme z nejjemnějšího prachu po broušení parket. Opravená místa tak skvěle splynou s povrchem, aniž by byla renovace parket znát.

Vlastní broušení parket zahrnuje sérii tří brusů: nejdříve hrubé broušení parket, pak střední broušení parket a nakonec jemné broušení parket. Celý proces broušení parket ubere podlaze pouze asi jeden milimetr, obvykle se u parketové podlahy realizuje jednou za 10 až 20 let. Finální povrchová úprava se skládá ze dvou až tří nátěrů speciálním akrylátovým lakem, případně olejem.


Společnost Podlahy Praha používá při renovaci parket ten nejohleduplnější postup, jaký lze v současnosti v oboru renovace parket nabídnout.

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Renovace parket ceník - video