Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber

Denní čištění podlah, je pro většinu z lidí pouze pravidelnou údržbu všech pochozích podlahových krytin, které v interiéru i na zpevněných venkovních plochách užívá. Na každý typ podlahy je potřeba použít vhodný čistič a čisticí údržbový systém. Jakmile použijete nesprávný údržbový prostředek nebo postup údržby, můžete trvale poškodit krytinu, nebo zapříčinit zkrácení její životnosti.

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. umí zákazníkům nabídnout jak vhodné přípravky pro čištění a údržbu podlah, tak také stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber.

Většina úklidových firem používá kromě klasického ručního úklidu také stroj na čištění podlah, avšak málokterá využívá BONA Power Scrubber. Pro tento způsob údržby volí univerzální čisticí přípravky, které jsou nevhodné pro řešené podlahové krytiny.

My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. důvěrně známe většinu druhů podlahových krytin, protože je prodáváme a také montujeme u našich zákazníků. O každém typu podlahoviny máme přehled a přesně víme, co jejich úklid vyžaduje. Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber, jehož prostřednictvím svým zákazníkům nabízíme údržbu, dokáže vyčistit většinu podlah.

Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber - oživí každou krytinu.

Máte doma, nebo v práci, podlahu položenou již několik let a udržujete ji přesně podle doporučení výrobce a přesto se Vám zdá, že je zašlá a opotřebovaná? Máte lakovanou dřevěnou podlahu, na které je sice poznat, že ji používáte, ale stále si ještě nemyslíte, že je zralá pro kompletní renovaci? Asi nastal čas použít stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber pro čištění hloubkové, které je verzí údržby podlahy mezi obvyklým úklidem a důkladnou renovací podlah.

Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber, který používá společnost Podlahy Praha, s.r.o. je údržbovým systémem, který na náš trh dodává švédský výrobce podlahové chemie, společnost Bona. Podle vyjádření společnosti Bona se jedná o systém "oživení podlah" ještě předtím, než nadejde čas renovace podlah. Jde o novou nabídku služeb naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. koncovému zákazníkovi. Stroj na čištění podlah hloubkové BONA Power Scrubber je vhodný pro interiérové i pro exteriérové podlahové krytiny.

V místnostech je stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber vhodný pro strojní čištění podlah s tzv. tvrdými povrchy. Tento údržbový systém bez problémů oživí vzhled PVC podlahy, dlažby, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, a také vzhled dřevěné podlahy s povrchovou úpravou olej i lak. Jedná se o efektivní a vysoce výkonný proces, při kterém zajistí stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber takový hloubkový úklid podlah, jaký při normálním úklidu sami nesvedete.

Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber - pomůžeme s výběrem

Vaše podlaha, ačkoliv ji udržujete správně, Vám časem bude připadat zašlá a opotřebovaná. Jde o pozvolný jev, který je běžný a kterého si sami nevšimnete. Stačí jedno zkušební přejetí kusu Vaší podlahy strojem na čištění podlah BONA Power Scrubber  a Vy můžete porovnat, jak vypadala Vaše podlaha, když byla nová. Použitím čisticího přípravku Bona Deep Clean Solution tento dojem z „nové“ krytiny umocníte. Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber Vám ukáže, jak se o svou krytinu můžete efektně postarat.

Vaši dřevěnou podlahu, která byla vyčištěna strojem na čištění podlah BONA Power Scrubber, musí být následně ošetřena dalšími produkty, jako jsou poliše, leštěnky, osvěžovače či pečující oleje. Tyto přípravky dodávají společnosti Bona, WOCA nebo OSMO. Vhodnou volbou těchto prostředků a jejich správným použitím oddálíte u Vaší dřevěné podlahy nutnou rozsáhlejší renovaci. Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber nejlépe účinkuje v kombinaci s čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.

Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber - je pro čištění v interiérech i pro venkovní terasy.

Stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber je zařízení pro strojové čištění podlah hloubkové, které pracuje se dvěma rotačními válcovými kartáči. Provádí čištění podlah do hloubky bez poškození jejich povrchů. Obvyklé, komerčně používané zařízení pracuje s horizontálně rotujícími podložkami. BONA Deep Clean Solution je čistič, odstraňující odolné nečistoty a skvrny. Je bezpečný a vhodný i pro dřevěné olejované a lakované podlahy. Pro lakované podlahy doporučujeme ředění vodou 1:10, zatímco pro olejované podlahy pouze 1:20.

Bona Deep Clean System je vhodným systémem pro strojní údržbu podlah strojem na čištění podlah BONA Power Scrubber v rozlehlejších komerčních prostorách. Je to bezkonkurenční prostředek pro vyčištění podlahových ploch v potravinářských nebo farmaceutických skladech, kde je kladen požadavek na vysokou úroveň čistoty povrchů. Tento systém je vhodný také pro sportovní haly, tělocvičny a fitness studia.

Na dřevěné a dřevoplastové venkovní terasy, i na betonové a kamenné plochy s ochrannými nátěry lze také použít stroj na čištění podlah BONA Power Scrubber. Toto hloubkové čištění podlah na venkovních terasách našim klientům vřele doporučujeme pro důkladný úklid na počátku a po skončení sezóny používání venkovních pochozích ploch. Samozřejmostí je také následné ošetření dřevěných teras speciálními exteriérovými oleji například od výrobců BONA, WOCA nebo OSMO.

Kategorie: 
Produkty