Renovace dřevěných podlah

Máte doma staré parkety nebo poškozenou, poškrábanou či prošlapanou dřevěnou podlahu? Myslíte si, že Vaši starou dřevěnou podlahu již nelze zachránit? Společnost Podlahy Praha Vás přesvědčí o opaku.

I když dřevěné podlahy patří mezi podlahové krytiny, které jsou velmi odolné proti poškození, dochází k zastarání její povrchové pochozí vrstvy, různému opotřebení či poškrábání. I dobře udržovaná dřevěná podlaha bohužel po letech používání ztrácí svou krásu i funkčnost.

Profesionálně provedená renovace dřevěných podlah díky moderním technologiím vrátí Vaší staré podlaze bývalou krásu a funkčnost. Věřte, že i velmi zašlá dřevěná podlaha, kterou firma Podlahy Praha zrenovuje, bude opět vypadat jako nová.

Společnost Podlahy Praha, nabízí renovace dřevěných podlah na vysoce profesionální úrovni. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou. Z vaší staré podlahy uděláme novou! Naši profesionálové zvládnou vše rychle, vám ušetří starosti i finance za novou podlahu.  

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Proč renovace dřevěných podlah od společnosti Podlahy Praha?

 • renovace dřevěných podlah je naše každodenní prací
 • jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • disponujeme týmem vlastních podlahářů
 • řešíme i komplikované zakázky
 • ochotně se přizpůsobíme Vašim představám a požadavkům
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • zabýváme se jak renovacemi, tak pokládkou a kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a veškeré doplňky, které k podlahám patří

Renovace dřevěných podlah je finančně méně náročná než nová podlaha

Hodně zákazníků se na společnost Podlahy Praha obrací s dotazem, jak bude renovace dřevěných podlah drahá a zda by nebyla lepší její výměna za novou podlahu. Ve většině případů jsou staré dřevěné podlahy poměrně dobře renovovatelné a cena renovace je mnohonásobně nižší než výměna za novou dřevěnou podlahu.

Renovace dřevěných podlah je nejlepší způsob, při kterém dokážeme ze staré podlahy odstranit různé povrchové nedokonalosti a následnou povrchovou úpravou pak docílíme toho, že bude vypadat jako nová.

Profesionálové společnosti Podlahy Praha s.r.o. znají postupy, jak zajistit, aby renovace dřevěných podlah proběhla ke spokojenosti jejich majitele.

Jak probíhá renovace dřevěných podlah u společnosti Podlahy Praha:

 1. odborné posouzení vhodnosti zamýšlené renovace dřevěných podlah u zákazníka, včetně přesného zaměření podlahy technikem a detailní prohlídky stávajících podlah
 2. vypracování komplexní cenové nabídky renovace dřevěných podlah
 3. uzavření smlouvy o dílo na plánovanou renovaci dřevěné podlahy
 4. stanovení termínu realizace renovace
 5. v případě nutnosti výměna nebo oprava poškozených částí podlahy a oprava podkladu
 6. renovace dřevěných podlah, jejich tmelení a dohodnutá povrchová úprava
 7. olištování soklovými lištami a výměna prahů nebo přechodů
 8. úklid renovovaných prostor a odvoz suti
 9. předání zakázky a doporučení vhodné údržby dřevěné podlahy

Renovace dřevěných podlah – posouzení stavu technikem zdarma

Předtím, než se do renovace dřevěných podlah pustíme, je důležité profesionálně posoudit aktuální stav podlahy a rozsah poškození. Naši profesionálové s letitými zkušenostmi posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost renovace. Tím mohou zabránit nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě renovace dřevěných podlah nabízí firma Podlahy Praha zdarma!

Podle rozsahu poškození podlahy technik rozhodne, zda bude celková renovace podlah provedena bez demontáže nebo s demontáží krytiny. Naše firma Vám před objednávkou prací a započetím prací připraví cenovou nabídku renovace dřevěných podlah. Jsme schopni Vám kvalitně, podle ověřených postupů, zrenovovat staré zašlé podlahy, tak aby vypadaly jako nové.

Renovace dřevěných podlah provádí firma Podlahy Praha na klíč

Společnost Podlahy Praha se renovacemi dřevěných podlah zabývá již mnoho let. Po dobu naší činnosti se neustále seznamujeme s novými postupy a materiály, a proto našim zákazníkům dokážeme nabídnout v této oblasti služby na vysoce profesionální úrovni.

Renovace dřevěných podlah provádíme na klíč. Od strhnutí starých podlah, odvozu odpadu, vyrovnání podkladu, výroby podkladových roštů, přes důkladnou renovaci krytin, moření, broušení dřevěných podlah, vytmelení až po finální úpravu laky nebo oleji. Naši zkušení podlaháři, kteří provádí renovace dřevěných podlah, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a můžeme Vám garantovat, že i velmi zašlé staré dřevěné podlahy budou po naší vysoce kvalitně provedené renovaci znovu vypadat jako nové.

Renovace dřevěných podlah je možnost ke změně barevnosti podlahy

Přemýšlíte-li o změně barevnosti své staré podlahy, je renovace dřevěné podlahy skvělou příležitostí na její provedení.

Renovace dřevěných podlah je vždy ukončena povrchovou úpravou, do které patří také moření. Moření tedy umožňuje provést jak nový barevný nádech celé podlahy, tak také vyřešit rozdíl barevnosti dřeva původní podlahy a případných nově doložených částí. Barevně upravená dřevěná podlaha na závěr renovace upravuje pochozí vrstvou oleje, laku nebo tvrdého voskového oleje.

Renovace dřevěných podlah nabízíme za příznivé ceny

Na renovace dřevěných podlah Vám před započetím prací podle aktuálního stavu renovované podlahy vždy připravíme detailní rozpočet. Cena renovace dřevěných podlah je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava.

Renovace dřevěných podlah provádí společnost Podlahy Praha profesionálně

Při renovaci dřevěných podlah klademe vždy důraz zejména na komplexní servis a spokojenost zákazníka.

Dokážeme zrealizovat přání zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám. Dokonale známe postupy renovace dřevěných podlah, podle aktuálního stavu dřeva poznají, jak s podlahou naložit, aby byla opět plně funkční a krásná. Dokážeme si hravě poradit i s náročnou a atypickou renovací dřevěných podlah.  

Garantujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. Vážíme si každého klienta a naším cílem je jeho spokojenost.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. řeší kompletní služby pro Vaše podlahy.

Renovace dřevěných podlah také prezentujeme na webu Renovace podlah Praha.