Broušení dřevěných podlah

Potřebujete Vašim dřevěným podlahám dodat nový šmrnc? Profesionální broušení dřevěných podlah dokáže vrátit krásu i velmi staré zašlé podlaze!

Při správném ošetřování je dřevěná podlaha v podstatě nezničitelná, avšak i přes dobrou údržbu a ošetřování, dochází postupně k jejímu postupnému opotřebovávání, zašpinění či dokonce ke změně vzhledu. Proto je po nějaké době nutné přistoupit k broušení dřevěných podlah.

Díky moderním technologiím lze broušením dřevěných podlah dosáhnout opět nového vzhledu staré podlahy za poměrně nízkou cenu. Věřte, že i velmi zašlá podlaha, kterou naše firma zrenovuje, může znovu vypadat jako nová. Při každé renovaci podlah ubývá broušením vrstva v tloušťce pouze cca 1 mm a broušení dřevěných podlah lze v případě potřeby opakovat i vícekrát.

Potřebují vaše staré dřevěné podlahy broušení? Společnost Podlahy Praha je tu pro Vás! Staré dřevěné podlahy profesionálně obrousíme a v případě potřeby i celkově zrenovujeme, tak abychom podstatně prodloužili jejich životnost. Kvalita a profesionální práce jsou u naší firmy vždy na prvním místě. Vždy používáme kvalitní a značkové profesionální stroje a nástroje, a také klademe velký důraz na výběr kvalitních materiálů. Pro naše podlaháře s letitými zkušenostmi je broušení dřevěných podlah hračkou.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Proč si pro broušení dřevěných podlah vybrat společnost Podlahy Praha?

 • na broušení dřevěných podlah jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi
 • disponujeme týmem vlastních proškolených a zkušených podlahářů
 • používáme kvalitní stroje
 • pracujeme se špičkovými oleji a laky světových značek
 • provádíme nejen broušení podlah, ale také kompletní renovace dřevěných podlah
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • broušení dřevěných podlah provádíme za skvělé ceny!!
 • práci odvádíme rychle a kvalitně
 • poradíme si snadno i s velkými a složitými zakázkami
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • zabýváme se i prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu

Broušení dřevěných podlah vyžaduje perfektní znalosti

Při broušení dřevěných podlah je velmi důležitá volba správných technologických postupů. Neodborně provedené broušení dřevěných podlah může znemožnit další renovace podlahy, nebo ji dokonce úplně znehodnotit. Broušením se dřevěné podlahy zbaví škrábanců, různých rýh a nerovností. Broušením dřevěných podlah lze odstranit také zašlou špínu, skvrny či zašlý odstín barvy nebo laku.

Pokud dřevěná podlaha ztratí svou krásu a perfektní funkčnost např. vlivem opotřebení, poškrábání, poškození nebo zastarání povrchové úpravy je broušení dřevěných podlah nejlepší řešení, jak staré podlaze vrátit jí krásný vzhled a současně jak prodloužit její životnost.

Co zahrnuje broušení dřevěných podlah?

 • odborné posouzení technikem společnosti Podlahy Praha přímo u zákazníka zdarma
 • přesné zaměření podlahy a detailní kontrola stávajících podlah
 • vypracování konečné cenové nabídky broušení dřevěných podlah
 • uzavření smlouvy o dílo
 • stanovení termínu realizace prací
 • případná nutná výměna nebo poškozených prken a oprava podkladu
 • vlastní broušení dřevěných podlah, tmelení a dohodnutá povrchová úprava
 • olištování soklovými lištami a výměna prahů nebo přechodů
 • úklid renovovaných prostor a odvoz suti
 • předání zakázky
 • doporučení vhodné údržby renovované dřevěné podlahy

Návštěva technika v místě broušení dřevěných podlah je u nás zdarma!

Při broušení dřevěných podlah klade společnost Podlahy Praha důraz na komplexní servis a spokojenost zákazníka, proto je u nás návštěva technika v místě broušení podlahy zdarma.

Náš technik si domluví se zákazníkem schůzku, provede zaměření a obhlídku podlahy, určené pro broušení. Při této schůzce se s klientem domluví na tom, jaké má požadavky a představy. Technik majiteli sdělí, jaké jsou reálné možnosti broušení dřevěné podlahy a co všechno může společnost Podlahy Praha udělat.

Broušení dřevěných podlah je finančně výhodnější než nová podlaha

Broušení dřevěných podlah, či případná kompletní renovace podlah je mnohem finančně přijatelnější než výměna za novou podlahu. Broušení dřevěných podlah je nejlepší způsob, při kterém lze odstranit různé povrchové vady, škrábance, rýhy a nedokonalosti podlahy. Broušením odstraníme také zašlou špínu, skvrny a zašlý odstín barvy či laku.

Broušením dřevěných podlah vytvoříme hladký povrch, ve kterém vynikne specifický barevný odstín a přírodní kresba dřeva.

Při broušení podlah si můžete zvolit nový barevný odstín dřevěné podlahy

Při konečné povrchové úpravě podlahy při broušení dřevěných podlah lze mořením vyřešit nejen nový barevný nádech celé podlahy, ale také např. rozdíl barevnosti dřeva původní podlahy a případných nově doložených částí. Na závěr vždy opatříme podlahu novou pochozí vrstvou oleje, laku nebo tvrdého voskového oleje.

Broušení dřevěných podlah doplňte vždy vhodnou údržbou

Aby obroušená dřevěná podlaha zůstala dlouhá léta v perfektním stavu, je nutné o ní pravidelně pečovat. S údržbou broušené podlahy Vám ochotně poradíme a poskytneme také všechny potřebné přípravky. Pokud dáte přednost odborné péči o zrenovovanou podlahu, naši vyškolení pracovníci se o to rádi postarají.

Všechny vhodné prostředky údržby si můžete objednat a zakoupit v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha.

Profesionální broušení dřevěných podlah nabízíme za příznivé ceny!

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha dokonale znají všechny potřebné postupy broušení dřevěných podlah. Podle aktuálního stavu prken poznají, jak s podlahou naložit, aby byla opět plně funkční a krásná.

Detailní rozpočet broušení dřevěných podlah Vám připravíme individuálně

Společnost Podlahy Praha se broušením a renovacemi a broušením dřevěných podlah zabývá již mnoho let. Po dobu naší činnosti se neustále seznamujeme s novými postupy a materiály, a proto našim zákazníkům dokážeme nabídnout v této oblasti služby na vysoce profesionální úrovni.

Garantujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. Vážíme si každého klienta a naším cílem je jeho spokojenost.

Renovace dřevěných podlah také prezentujeme na webu Renovace podlah Praha.