PVC lišta

Řešíte problém přechodu mezi dvěma podlahovými materiály?

Potřebujte ukončit PVC podlahu u stěny?

Podlahová PVC lišta slouží k zakrytí přechodu mezi různými typy podlahových materiálů, k dilataci mezi výškově různými typy podlah, ale je i praktickým a perfektním řešením pro čisté a dekorativní ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou. Podlahová PVC lišta tak plní nejen funkci užitnou, ale také estetickou.

Podlahová PVC lišta také podlahu chrání před pronikáním vlhkosti a poškozením. PVC lišta se instaluje přilepením ke stěně nebo na speciální příchytky, které jsou navrženy tak, aby se za PVC lištou dala vést kabeláž. Podlahová PVC lišta není jen ozdobným prvkem, ale také současně poskytuje perfektní a praktický úkryt pro kabely od televize, telefonu, počítače, atd.

PVC lišta je na trhu k dostání ve velkém množství tvarových a barevných variant. Můžete si vybrat takovou, která bude barvou, materiálem i dekorem perfektně ladit s vaší PVC podlahou. Nebo můžete dát přednost naprosto odlišnému provedení PVC lišty od podlahové krytiny a tím tak podlahu zajímavě designově oživit. Většina výrobců PVC podlah nabízí k podlahám i podlahové PVC lišty ve stejném dekoru jako podlahu.

PVC lišta v elegantních tvarech a designech mnoha dekorů dokonale zakončí vaši podlahu!

PVC lišta - video

PVC lišta - pomůžeme s výběrem

Pro správný výběr podlahové PVC lišty se obraťte na specialisty ze společnosti Podlahy Praha s.r.o., kteří vám na základě vašeho konkrétního požadavku doporučí odpovídající desén podlahové PVC lišty k vaší podlaze.

Dokonalé ukončení podlahy se dá dosáhnout profesionální instalací podlahové lišty. PVC lišta se dá přilepit, přišroubovat nebo přitlouct ke zdi.

Profesionálně vyškolení podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám poskytnou komplexní služby při pokládce PVC podlahy, včetně profesionální instalace podlahové PVC lišty.

Způsobů a možností ukončení PVC podlahy je mnoho

  • zaříznutím PVC u stěny a zalištováním originální PVC lištou s dekorem podlahoviny dodanou výrobcem.
  • instalací profilu s vlepeným páskem PVC podlahy. Těchto profilů je k dispozici několik typů. Vlepený pásek pak přesně koresponduje s vaší podlahou.
  • zaříznutím PVC u stěny a zalištováním jakoukoliv vhodnou podlahovou PVC lištou. Typů PVC lišt je spousta - stačí si jen vybrat podle vlastního vkusu.
  • vytažením PVC se přes oblouček až na stěnu a přilepením.
  • nalepením pásku PVC na stěnu a jeho svaření v pravém úhlu s podlahou.
  • zakončením podlahy bez lišty. Podlaha se zařízne těsně u stěny, u které podlaha končí.

PVC lišta se vždy instaluje až na závěr pokládky podlahy.

PVC lišta - dva způsoby pokládky podlahy

PVC podlahy se vyrábějí v různých šířkách (2m; 3m; 4m), díky čemuž se minimalizuje odpad při pokládce a v místnosti nemusí vznikat spoj a materiál se nemusí nastavovat.

Volné pokládání

  • PVC je možné v bytech a rodinných domech pokládat volně. Je to nejjednodušší metoda, kterou lze použít v místnostech do velikosti do 20 m2, kde nehrozí, že by se PVC mohlo krčit a podobně deformovat..

Celoplošné lepení PVC

  • způsob pokládky lepením, doporučujeme pro plochy větší než 20m2. Důležité je, aby tyto plochy byly suché, s vyrovnaným povrchem a bez trhlin. Při celoplošném lepení je nutné dodržovat pokyny výrobce lepidla. Vždy používáme pouze lepidlo určené pro lepení PVC. Celoplošným podlepením PVC se prodlouží jeho životnost přibližně o jednu třetinu.

Realizaci pokládky PVC by vždy měla provést odborná firma.

PVC lišta - s PVC máme zkušenosti

Profesionální podlaháři společnosti Podlahy Praha s.r.o. kteří mají s tímto materiálem zkušenosti vám PVC položí rychle, kvalitně a přesně podle vašich představ. Pokládka PVC s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Řešíte-li výběr vhodné PVC podlahové krytiny je potřeba nejdříve vědět účel a místo jejího použití. Ne každá PVC podlahová krytina se hodí do všech prostor. Záleží na charakteru místnosti, stupni zatížení, požadované odolnosti, životnosti a samozřejmě také vzhledu.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí PVC pro různé typy použití.

PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé. Na výběr jsou světlé nebo tmavé dekory, formáty v podobě dlažby nebo dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

Ve vzorkové prodejně společnosti Podlahy Praha s.r.o. si můžete všechny podlahové PVC lišty a krytiny prohlédnout. V našem sortimentu je k dispozici PVC jak do bytových, tak do kancelářských, výrobních či jiných komerčních prostor.

V naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7, na vás čekají ochotní profesionálové, kteří podlahám rozumí. Ochotně vám odborně poradí, upozorní na různá nečekaná úskalí při koupi i pokládce. Naleznete zde také samozřejmě mnoho dalších podlahovin, doplňků i kvalitní podlahové chemie.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi PVC dokonale znají a umějí využít všechny jejich vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Více informací na téma podlahové lišty obvodové, podlahové lišty plastové, čí podlahové lišty přechodové naleznete v sortimentu v sekci podlahové lišty

Kategorie: 
Služby