Prodej linolea

Prodej linolea - linoleum stále nevyšlo z módy.

Vybíráte si novou podlahovou krytinu? Uvažovali jste také o zakoupení linolea? Možná, že si ho ještě stále spojujete s nevkusnou podlahovou krytinu typickou pro éru socializmu. Moderní linoleum je dnes úplně jiné.

Linoleum je čistě přírodní materiál. Jeho hlavní složkou je lněný olej, který se lisuje z lněných zrn. Smísením s borovicovou pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty, vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Výsledkem výrobního procesu je plně přírodní podlahová krytina nenapodobitelného vzhledu a unikátních vlastností.

Pro svoje vlastnosti, kvalitu, estetiku a praktičnost si linoleum znovu našlo cestu do mnoha moderních domácností. Jestliže potřebujete odolnou, levnou a téměř bezúdržbovou podlahovou krytinu s výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi, pak pro vás bude linoleum tou správnou volbou. 

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se pohybuje v oboru prodej a pokládka podlahových krytin již mnoho let. Prodej linolea od stálých a prověřených výrobců patří do naší nabídky také. Z bohaté nabídky námi nabízených dekorů a barev linolea si určitě vyberete. Věděli jste, že linoleum může připomínat dřevěnou podlahu? Linoleum lze položit snadno a rychle a kromě dekoru a barvy si můžete sami zvolit i tvrdost a tloušťku linolea.

Vlastnosti linolea

 • bakteriostatické - vhodné pro astmatiky a alergiky
 • lněný olej působí blahodárně při léčení dýchacích obtíží
 • vhodné i pro podlahové topení
 • velký výběr dekorů a barevných odstínů a jejich vzájemná kombinovatelnost
 • čistě přírodní materiál s dlouhou životností (10 - 30 let podle intenzity zatěžování)
 • skvělá protiskluznost a barevná stálost
 • ve srovnání s cenami podlah z jiných přírodních materiálů nízká pořizovací cena
 • snadná údržba – nepřitahuje prach
 • poškozené místo se dá snadno opravit zabarveným tmelem ze včelího vosku
 • vysoká tepelná a zvuková izolace
 • měkký došlap a pružnost, anebo naopak vysoká tvrdost
 • rychlost pokládky - podlahu pro celou místnost lze položit z jednoho kusu linolea za 10 minut

Chcete-li mít doma něco skutečně přírodního, je tady linoleum!

Prodej linolea od firmy Podlahy Praha

Vzhledem k výjimečnosti tohoto materiálu není mnoho firem, které prodej linolea a jeho profesionální pokládku nabízí. Obraťte se na nás! Vyberte si linoleum z naší nabídky! Společnost Podlahy Praha s.r.o. má s prodejem linolea dlouholeté zkušenosti. Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího typu linolea právě pro vás a dodáme zvolený typ linolea za bezkonkurenční ceny!

Naši podlaháři prochází pravidelně školením, aby dokázali poskytnout to nejlepší pro naše klienty. Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi linoleum dobře znají a umějí využít všechny jeho vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti! Stálých klientů si vážíme nabídkou slev a bonusů.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. je podlahářství, které nabízí nejen prodej linolea. V naší nabídce naleznete také dřevěné, laminátové a plovoucí vinylové podlahy, masivní dřevěné podlahy z evropských a exotických dřevin, koberce i korky. Nabízíme kompletní servis týkající se vlastního prodeje linolea, pokládky a následné údržby. Díky dlouholeté praxi v oboru Vám můžeme nabídnout celé spektrum kvalitních služeb.

Pokud využijete náš prodej linolea, nabídneme také následující služby:

 • konzultace a odborné poradenství
 • zaměření
 • návštěva místa realizace
 • příprava podkladu a vyrovnání podlah
 • kompletní dodávka podlahových krytin

Zaměření u zákazníka a kalkulaci nabízíme zdarma!

Zaměření a vypracování cenové nabídky při prodeji linolea provádíme bezplatně. Ochotně vám předvedeme vzorníky a ukázky materiálů, které jsme pro vás schopni zajistit.

Jsme schopni uspokojit poptávku prodeje linolea nejen menšího rozsahu pro byty a rodinné domy, ale není pro nás problém ani dodávka velkého rozsahu např. pro tělocvičny, sportovní haly, hotely, kanceláře, nemocnice atd.

Při výběru vhodného typu linolea vám poradíme a seznámíme vás i se správným způsobem údržby linolea, aby jeho životnost byla co nejdelší. Správná pokládka linolea provedená našimi zkušenými podlaháři je nejlepší zárukou pro to, abyste se mohli z krásy a užitku linolea těšit dlouhá léta.

Vzorková prodejna

V naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7 si můžete v klidném prostředí vybírat z celé řady vzorků podlahových krytin, které jsou i k zapůjčení pro dokonalé sladění dalších komponentů jako je nábytek, okna nebo dveře. Jsme si vědomi důležitosti Vašeho rozhodnutí a budeme se snažit maximálně pomoci při rozhodování. Nabízíme i v kvalitní podlahovou chemii pro údržbu podlahových krytin od prověřených výrobců.

Naši odborně vyškolení prodavači vám poradí při výběru potřebné šíře linolea tak, aby se minimalizoval případný odpad z prořezu. Spárořez uzpůsobí tak, aby minimalizovali odpad a v místnostech nevznikal spoj. Tím vznikne jednolitý povrch, který vypadá precizně.

Pokud využijete náš prodej linolea, následná realizace zakázky proběhne v co nejkratším termínu od objednání.

Naši zkušení podlaháři provádí profesionální pokládku všech druhů linolea.

Podstatnou podmínkou pro správnou funkci linolea je jeho kvalitně provedená pokládka zkušenými podlaháři.

Pokládka linolea probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí linoleum perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

 

Prodej linolea - také by vás mohlo zajímat:

Podlahová krytina marmoleum
Marmoleum click
Marmoleum vzorník
Marmoleum ceník
Marmoleum vzorník ceník fotogalerie
Linoleum vzorník