Linoleum výprodej

Linoleum je přírodní materiál, který patří mezi nejlevnější podlahové krytiny.

Linoleum je nadčasová podlahová krytina, která je vyráběna z přírodních komponentů (korková drť, lněný olej, přírodní pryskyřice, vápenec, jutová tkanina). Tyto základní suroviny na výrobu linolea zaručují jeho elasticitu, výborné izolační vlastnosti, odolnost a dlouhou životnost.

Linoleum je velice rozšířený typ podlahové krytiny. Hlavními pozitivy tohoto materiálu jsou jeho hygienické a nealergické vlastnosti a jeho cenová dostupnost. Dlouhá životnost linolea (při správném používání vydrží 50 let), jeho mramorový vzor a barvy osloví všechny s potřebou pro pohodlí, odolnost a krásu.

Rozhodli jste se pro linoleum? Nezmeškejte jedinečnou příležitost a využijte náš výprodej!

Kategorie Linoleum výprodej obsahuje levná linolea, která v nabídce firmy Podlahy Praha s.r.o. končí. Jedná se doprodej veškerých skladových zásob, které jsou výrazně zlevněné. Pokud něco zlevníme, zde se to dozvíte jako první! Slevy průběžně aktualizujeme v návaznosti na jednání s výrobci podlahových krytin.

Zboží z kategorie Linoleum výprodej si můžete objednat prostřednictvím emailu, telefonicky nebo osobně v naší vzorkové prodejně na ul. Komunardů 38, Praha 7. Po objednání se s vámi v nejkratším možném termínu dohodneme na dodávce a možném termínu doručení.

Pokud by již vámi vybrané zboží z kategorie Linoleum výprodej bylo vyprodáno a nabídneme vám nejbližší možnou variantu vybranému produktu.

Zaujala Vás naše nabídka výprodeje linolea?

Kontaktujte nás na email: obchod@podlahy-praha.cz nebo na tel. +420 702 013 119

Neváhejte a využijte skvělé nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí nejen ve výprodej linoleum, ale také sortiment plovoucích podlah, PVC, koberců, podlahových doplňků pro pokládku podlah a jejich údržbu.

 

Vyberte si podle vašich představ a požadavků a objednejte si linoleum od nás za zvýhodněné ceny.

LINOLEUM VÝPRODEJ - VYBERTE SI,

ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS!


Linoleum výprodej od společnosti Podlahy Praha

Linoleum je moderní podlahový materiál, který má dlouhou historii.Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Našim cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Pro mnohé lidi je překvapivé, že linoleum patří mezi podlahové krytiny používané již více než sto let. Někdy je linoleum zaměňováno s podlahovými krytinami z PVC (polyvinylcholoridu). Přitom mezi těmito materiály je výrazný rozdíl, ačkoliv jsou si na první pohled velmi podobné. Základní rozdíl je v jejich složení. Zatímco linoleum je vyráběno na ryze přírodní bázi, základ PVC je syntetický.

Naše společnost nabízí prodej a pokládku kompletního sortimentu výrobků linolea od společností Forbo a  tarkett. Věříme, že si v naší nabídce vyberete a budete dlouho spokojeni.  Kompaktní i akustická izolační verze moderního linolea dokáže uspokojit nejnáročnější požadavky na vzhled, funkci, náklady i udržitelnost.

Linoleum nabízíme v tloušťkách 2; 2,5; 3,2; 4 mm, v nepřeberné škále moderních barevných odstínů. Linoleum nabízíme také ve vodivé a akustické úpravě, novinkou je speciální výrobek pro nábytek. Mezi hlavní oblasti použití linolea patří nejen bytová výstavba, ale také komerční výstavba, sportovní a zdravotnická zařízení.

Přednosti linolea

Linoleum je odolné proti vrypům, oděru a rychlému prošlapání. Díky své pružnosti velmi dobře tlumí kročejový hluk. Povrch linolea je teplý, příjemný na dotek a odolává vysokému bodovému zatížení například od nohou nábytku nebo jehlových podpatků.

Linoleum je výborné i z hlediska bezpečnosti - samo se nevznítí a v případě požáru nepřispívá k šíření ohně. Má nehořlavý povrch, který je schopný odolat hořící cigaretě.

Linoleum se snadno udržuje a je snadné z něj odstranit prach. Na jeho povrchu se nemnoží bakterie a další mikroorganismy. Má také antistatické vlastnosti, které brání vytváření statického náboje, a proto nepřitahuje prach. Pro osoby s dýchacími potížemi a alergiky je linoleum správnou volbou.

Hlavní výhody linolea:

  • vyrobeno z přírodních materiálů, je biologicky rozložitelné
  • vyrábí se v mnoha vzájemně kombinovatelných odstínech a barvách
  • je antibakteriální, nemnoží se na něm bakterie ani další mikroorganismy
  • vysoká odolnost proti vrypům a oděrům, prošlápnutí
  • jeho povrch je teplý a příjemný na dotek
  • při správném užívání může mít životnost až 50 let
  • povrch je schopný odolat hořící cigaretě
  • je cenově dostupné

Linoleum se výborně hodí k dotváření interiérů. Vyrábí se v přírodních i různých pastelových odstínech, takže jde o velmi dekorativní podlahovou krytinu umožňující vytvářet i ty nejnáročnější vzory. Pro svoji barevnost je linoleum velmi oblíbené ve školkách a školách.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí linoleum v široké kolekci různých dekorů a šíří.

V naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7, na vás čekají ochotní profesionálové, kteří podlahám rozumí. Ochotně vám odborně poradí, upozorní na různá nečekaná úskalí při koupi i pokládce linolea. Podle charakteru místností a účelu jejich používání vám učíme ten správný typ linolea.  Všechny druhy linolea si zde můžete na vlastní oči prohlédnout a na každý dekor si můžete sáhnout.

Naši profesionálové s dlouholetými zkušenostmi linoleum dokonale znají a umějí využít všechny jeho vlastnosti. Na profesionálně odvedenou práci se u nás můžete stoprocentně spolehnout a využít naše dlouholeté zkušenosti!

Pokládka linolea s naší společností probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. umí linoleum perfektně položit, tak abyste byli na 100% spokojeni.

Naším cílem je na prvním místě maximální spokojenost zákazníka!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Linoleum výprodej - také by vás mohlo zajímat:

Podlahová krytina marmoleum
Marmoleum click
Marmoleum vzorník
Marmoleum ceník
Marmoleum vzorník ceník fotogalerie
Linoleum vzorník
Marmoleum Forbo