Čistící stroj na podlahy

Čistící stroj na podlahy zajistí hloubkové strojní čištění podlah

Údržba a úklid podlah jsou pro většinu z nás synonymem pro pravidelné čištění všech podlahových krytin, které máme v interiéru, na venkovních terasách i ostatních zpevněných plochách. Každá podlaha potřebuje speciální čisticí prostředek a čistící systém. Jestliže budete používat nevhodný údržbový přípravek nebo postup čištění podlah, můžete nevratně poškodit pochozí krytinu, nebo způsobit zkrácení její životnosti. Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám umí nabídnout nejen vhodné prostředky na čištění a údržbu podlah, ale také čistící stroj na podlahy.

Společnosti na úklid obvykle používají pro svou práci kromě klasického ručního úklidu také čistící stroj na podlahy. Stává se však také často, že používají úklidové čisticí přípravky, které nejsou vhodné pro všechny druhy ošetřovaných podlahovin. My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. známe většinu typů podlahových krytin, protože je nabízíme, prodáváme a také instalujeme u našich zákazníků. O každém typu podlahové krytiny máme přehled a přesně víme, co jejich vhodná údržba vyžaduje.

Čistící stroj na podlahy, který u zákazníků používáme, dokážeme doplnit vhodným čističem a přizpůsobit tak práci každé podlaze.

Čistící stroj na podlahy - dokážeme vyzdvihnout přednosti každé krytiny.

Máte v bytě, nebo v práci, podlahu, položenou už několik let, a staráte se o ni přesně podle doporučení jejího výrobce, a přesto se Vám zdá, že je tato podlaha opotřebovaná a zašlá? Máte lakovanou dřevěnou podlahu, na které je sice patrné, že na ní žijete, ale pořád si ještě nemyslíte, že je určená pro komplexní renovace podlah? Nejspíš nastal čas pro hloubkové čištění podlah, při kterém je potřebné použít čistící stroj na podlahy, a které je mezistupněm údržby podlahy mezi obvyklým úklidem a renovací krytiny.

Čistící stroj na podlahy, jehož použití nabízí naše společnost Podlahy Praha, s.r.o., je údržbovým systémem, od výrobce Bona. Jedná o systém "oživení podlah" ještě před tím, než nastane čas jejich renovace. 

Strojní čištění podlah hloubkové, při kterém je použit čistící stroj na podlahy Bona Deep Clean System, je vhodné pro interiérové i pro exteriérové podlahové pochozí plochy.

V interiérech je čistící stroj na podlahy vhodný pro strojní čištění podlah s tzv. tvrdými povrchy. Tento systém bez problémů oživí vzhled podlahových krytin jako jsou PVC podlahy, dlažby, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy či dřevěné podlahy s povrchovou úpravou lak nebo olej. Jedná se o efektivní a vysoce výkonný čistící stroj na podlahy, který zajistí strojní čištění podlah hloubkovým úklidem krytin, jakého při běžné údržbě sami nedosáhnete.

Čistící stroj na podlahy s použitím vhodných přípravků pro konkrétní krytinu.

Uklízíte Vaši podlahu důkladně a důsledně, ale plocha podlahy Vám po určité době připadá zašlá a opotřebovaná? Jedná se o běžný pozvolný jev, kterého si standardně nevšímáte. Stačí jedno zkušební přejetí části Vaší podlahy, při kterém použijeme čistící stroj na podlahy BONA Power Scrubber  a Vy záhy uvidíte, jak vypadala Vaše podlaha, když byla nová.

Použitím čistícího přípravku BONA Deep Clean Solution tento dojem z „nové“ podlahy ještě znásobíte. Pokud pro hloubkové strojní čištění použijete čistící stroj na podlahy a systém BONA Deep Clean System zjistíte, jak se o svou podlahu můžete efektivně postarat.

Vaši dřevěnou podlahu, kterou vyčistil čistící stroj na podlahy, musíte následně ošetřit dalšími přípravky, jako jsou leštěnky, poliše, osvěžovače nebo pečující oleje. Tyto přípravky nabízí společnost Podlahy Praha, s.r.o. od výrobců Bona, WOCA, Dr. Schütz nebo OSMO.

Při vhodném výběru těchto výrobků a jejich správném použití, oddálíte u Vaší dřevěné podlahy její nutnou rozsáhlou renovaci. Čistící stroj na podlahy BONA Power Scrubber nejlépe funguje, pokud je doplněn čistícím přípravkem BONA Deep Clean Solution.

Čistící stroj na podlahy BONA Power Scrubber je vhodný pro strojní čištění podlah

BONA Power Scrubber je čistící stroj na podlahy, určený na strojní čištění podlah hloubkové. Pracuje se dvěma rotačními válcovými kartáči. Provádí čištění podlahoviny do hloubky a nepoškozuje její povrch. Obvyklé, komerčně používané stroje, pracují většinou s horizontálně rotujícími podložkami. Výrobek BONA Deep Clean Solution je čisticím přípravkem, odstraňujícím odolné skvrny a nečistoty. Je bezpečným a vhodným též pro olejované a lakované dřevěné podlahy. Pro lakované podlahy je ředění vodou doporučeno v poměru 1:10, zatímco na olejované podlahy pouze 1:20.

BONA Deep Clean System je osvědčeným systémem, zahrnujícím čistící stroj na podlahy BONA Power Scrubber a přípravek BONA Deep Clean Solution pro strojní čištění podlah v rozlehlejších komerčních prostorách. Je to vynikající prostředek pro čištění podlah v potravinářských nebo farmaceutických skladech, ve kterých je kladen extremní požadavek na vysokou úroveň čistoty povrchů. Tento systém je vhodný také například pro sportovní haly, tělocvičny a fitness studia.

Na dřevěné a WPC kompozitové dřevoplastové venkovní terasy, ale také na betonové a kamenné pochozí plochy s ochrannými nátěry, lze použít čistící stroj na podlahy. Toto čištění podlah hloubkové v exteriérech našim zákazníkům doporučujeme. Z naší praxe víme, že je nejvhodnější provádět jej na počátku a po skončení sezóny používání venkovních teras. Samozřejmostí je aplikace ošetřujících přípravků na povrchy dřevěných teras - speciálních venkovních olejů například BONA Exteriérový olej, WOCA Exteriérový olej nebo přípravky od výrobce OSMO.