Přeložení parket

Přeložení parket nebo prken je možné jen za vhodných podmínek, zvlášť pokud nejsou dřevěné podlahy příliš poškozené. Stávající podlahy vhodné pro přeložení se musí nejdříve opatrně demontovat a poté zpět namontovat na upravený podklad. Poté dochází k standardní renovaci, což obnáší broušení parket, tmelení parket a dodání povrchové úpravy podlahám. Přeložení parket je vždy nutné konzultovat s technikem, který určí vhodný postup.

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Přeložení parket - kdy přeložit parkety?

Na staré parkety není právě radostný pohled. Po letech používání jsou poškrábané, flekaté a matné. Nastal čas na jejich renovaci. Ne každé podlaze ale pomůže „jen“ přebroušení a nové nalakování. Jestliže parkety vržou a pohybují se, jsou uvolněné nebo se celá podlaha svažuje směrem do středu, bude potřeba provést rozebrání a přeložení parket. Parketáři dokážou i poškozené podlaze vrátit nový vzhled a to na pořádně dlouhou dobu.

Přeložení parket je také jediným řešením v případě zvlnění parketové podlahy vlivem vlhka i v případě vrzající parket. Vrzání nastává, když se v parketové podlaze objeví mezery. Ty mohou vzniknout špatným klimatem v pokoji či bytě převážně v zimním období, kdy klesá relativní vlhkost vzduchu v místnostech hodně nízko.

Přeložení parket je to jediné, čím je možné zachránit situaci, když parkety vržou.

Přeložení parket nebo prken je možné jen za vhodných podmínek, zvlášť pokud nejsou dřevěné podlahy příliš poškozené. Stávající podlahy vhodné pro přeložení se musí nejdříve opatrně demontovat, obrousit od zbytků původního lepidla a poté zpět namontovat na upravený podklad. Původní povrch, na němž byly parkety položeny, se musí důkladně očistit, vyrovnat a teprve potom se mohou očištěné parkety znovu přilepit.

Přeložení parket - raději pozvěte odborníka

Při přeložení parket je velmi důležité zvolit správný technologický postup. Neodborně provedené přeložení parket může znemožnit další renovace parket, nebo podlahu úplně znehodnotit. Společnost Podlahy Praha se zabývá přeložením starých parket a dřevěných podlah již řadu let. V rámci našich služeb nejdříve provedeme bezplatnou obhlídku, náš zkušený kolega posoudí stav podlahy a na jeho základě pro Vás vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku přeložení parket. Přeložení parket, broušení parket a renovace podlah Praha provádíme v bytech, domech, kancelářích, školních třídách či tanečních nebo sportovních sálech.

Při renovaci a přeložení parket je zapotřebí preciznosti a pečlivosti. Rozhodně jde o práci pro specialisty. Po odborně provedené překládce se můžete spolehnout, že renovovaná podlaha snese vše, co ta nová, a že vám parkety nebudou "vrzat" pod nohama. Přeložení parket je vždy dobré přenechat zkušenému podlaháři.

Přeložení parket je pracné i časově náročné.

Základem pro rozhodnutí zda provést přeložení parket je profesionální posouzení stavu staré parketové podlahy. Vždy záleží na stupni poškození povrchu podlahy, velikosti spár mezi jednotlivými parketami, zda se podlaha hýbe nebo vrže. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že ve většině případů se renovace podlah vyplatí jak pro svou jedinečnost, tak i finančně. Cena přeložení a renovace parket Praha je ve srovnání s cenou pořízení nové podlahy velmi nízká.

Uvažujete-li o přeložení parket, pak jsme tu pro Vás. Naši proškolení profesionálové posoudí aktuální stav Vaší podlahy, rozsah poškození a doporučí správný postup při přeložení parket. Staré parkety umíme nejen přeložit, ale také perfektně zrenovovat a hlavně podstatně prodloužit jejich životnost.

Přeloženi parket - oslovte profesionály z Podlahy Praha

Nabízíme prohlídku již realizované překládky parket, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme. Nabídka našich profesionálních služeb  v oblasti přeložení parket i všech ostatních dřevěných podlah zahrnuje kompletní servis. Naší práci děláme kvalitně, máme s ní dlouholeté zkušenosti, a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě.

Máte doma vrzající nebo zvlněnou parketovou podlahu, která již má něco za sebou a přemýšlíte, co s ní? Pak určitě neváhejte a oslovte nás!  Dokážeme za velmi příznivou cenu proměnit staré parkety v dokonalý skvost. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou.

Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů u renovace parket Vás příjemně překvapí!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!