Dokládka parket

Dokládka parket nebo prken je důležitou součástí celkové renovace parket zvláště u starších bytů, kde je například nutné doložit chybějící parkety pod sporák nebo při bourání příček. V tomto případě je nutné provést úpravu podkladu a zvolit vhodný formát parket nebo prken. Po dokládce a broušení parket jsou povrchy sjednoceny povrchovou úpravou a téměř není vidět rozdíl mezi nově vloženými podlahami a stávajícími.

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Dokládka podlah se vyplatí

Parketové podlahy se opět vrací do módy a stávají se oblíbenou součástí moderních interiérů. Důvodů proč renovovat parkety lze najít hned několik, přičemž na prvním místě stojí finanční stránka. I staré a špinavé parkety se za příznivou cenu mohou proměnit v krásnou podlahu. Pomocí renovace parket lze efektivně z nevzhledné krytiny vytvořit ozdobu interiéru. Důležitá součást renovace dřevěných podlah je také dokládka parket.

Parketová podlaha bývá někdy v některých místech natolik poškozena, že je nezbytné jednotlivé parkety nahradit. Tam, kde v místnostech části podlah chybějí (např. u starších bytů, kde je například nutné doložit chybějící parkety pod sporák, po lokálních topidlech nebo při bourání příček, apod.) je dokládka parket důležitou součástí celkové renovace. V případě nutnosti dokládky parket, je nutné provést úpravu podkladu a zvolit vhodný formát parket nebo prken. Po dokládce parket a následném broušení parket jsou povrchy sjednoceny povrchovou úpravou a téměř není vidět rozdíl mezi nově vloženými podlahami a stávajícími.

Při dokládce parket je optimální, pokud má zákazník pár parket z původní podlahy.

Dokládka parket - doporučíme správný postup

Naše společnost standardně zařazuje dokládku parket do služeb nabízených při renovacích starých dřevěných podlah. Jsme připraveni Vaše staré parkety zrenovovat do zcela nové podoby. Uvažujete-li renovaci parket a bude potřeba dokládka parket, pak je tu společnost Podlahy Praha pro Vás. Naši profesionálové posoudí aktuální stav Vaší podlahy, rozsah poškození a doporučí správný postup renovace. Při plánované dokládce parket využijte služeb naší společnosti!

Velmi důležité je při dokládce parket zvolit správný technologický postup, její neodborné provedení může znemožnit další renovace podlah, nebo ji úplně znehodnotit. Na dokládku parket byste si měli vždy pozvat specialistu. Správně provedená dokládka parket, ale i jiných typů masivních dřevěných podlah, jako jsou prkna, mozaiky, či špalíkovky, je velmi důležitá a zásadně ovlivní konečný vzhled renovované podlahy.

Dokládka parket se určitě vyplatí svěřit profesionálům ze společnosti Podlahy Praha.

Dokládka parket od profesionálů

Naše společnost provádí dokládku parket na profesionální úrovni již řadu let. V rámci našich nabízených služeb u Vás nejdříve ze všeho provedeme bezplatnou prohlídku. Zkušený podlahář posoudí stav parket, na jehož základě pro Vás vypracujeme zdarma cenovou nabídku dokládku parket a dalších služeb.

Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabízíme kvalitní dokládku parket za rozumné ceny. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. Naše společnost si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ.

Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů při dokládce parket Vás příjemně překvapí!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Veškeré informace na téma Renovace parket Praha naleznete na webu Renovace podlah Praha

Dokládka parket - video