Plovoucí podlahy akce

Potřebujete novou plovoucí podlahu? Vyberte si z naší široké nabídky plovoucích podlah! Nabídneme vám nabídnout standardní i designové plovoucí podlahy (laminátové, vinylové, dřevěné i korkové).

Plovoucí podlahy dodávané firmou Podlahy Praha s.r.o. splní veškeré vaše požadavky. Všechny řady plovoucích podlah jsou variabilní. Nabízíme mnoho dekorů, takže se vybrané plovoucí podlahy plně přizpůsobí vašemu interiéru. Námi dodávané plovoucí podlahy vyhoví všem vašim potřebám.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Plovoucí podlahy akce

Plovoucí podlahy akce - akční nabídky plovoucích podlah ze sortimentu firmy Podlahy Praha s.r.o.

Na této stránce naleznete zlevněné zboží a dále zde uveřejníme zboží, které je ve výprodeji. Pokud něco zlevníme, zde se to dozvíte jako první! Slevy průběžně aktualizujeme v návaznosti na jednání s výrobci podlahových krytin, laků, lepidel, tmelů či brusek na podlahy a proto se vyplatí jednotlivé akce sledovat pravidelně.

Připravili jsme pro vás, společně s našimi dodavateli, množství zajímavých akcí. Při nákupu tak nyní můžete ušetřit tisíce.

Veškeré námi dodávané podlahy vám také odborné položíme. Skladem dostupné dekory položíme do 48 hod.

Prohlédněte si výhodné slevy, výprodeje a aktuální akce plovoucích podlah.

Vedle plovoucích podlah se v nabídce objevují i jiné podlahové krytiny, laminátové podlahy, dřevěné podlahy a parkety spolu s dalšími komponenty potřebnými pro novou podlahu či opravu staré, např. podlahové lišty.

Pro naše zákazníky máme speciální akce na plovoucí podlahy na této stránce - AKCE

Akce i slevy jsou platné do odvolání!

Sledujte pravidelně na našich stránkách nabídku aktuálních akcí a ušetřete tisíce!

Tuto stránku si určitě přidejte do záložek nebo na facebook, bude to stát za to!

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na email: obchod@podlahy-praha.cz nebo na tel. +420 702 013 119

Neváhejte a využijte skvělé nabídky společnosti Podlahy Praha s.r.o.!

Plovoucí podlaha - co to vlastně je?

Plovoucí podlahy jsou charakteristické tím, že nejsou pevně spojené s podkladní vrstvou, ale jsou na ní volně položeny - plavou na tenké izolační podložce, oddělující plovoucí podlahu od podkladu.

Plovoucí podlahy jsou obvykle složeny z jednotlivých desek, tzv. lamel. Lamely se spojují navzájem buďto lepidlem v drážkách, anebo na sebe navazují speciálním suchým nelepeným spojem na principu pero a drážka (zámkový způsob). V případě zámkového spoje je možné plovoucí podlahy rozebrat a opětovně použít jinde.

Plovoucí podlahy umožňují jednoduché a rychlé položení podlahy, zároveň se zachováním výborných vlastností důležitých pro kvalitní požitek z moderního a příjemného bydlení.

Plovoucí podlahy se mohou použít do všech typů interiérů. Od malých bytů po rozlehlé komerční prostory nachází plovoucí podlahy uplatnění a prokazují tak své výborné užitné vlastnosti. Díky svým vlastnostem splňují nároky na tepelné, požární a zvukové izolace.

Plovoucí podlahy lze umístit téměř kamkoli. Jejich vlastnosti zvládnou i prostory, které se vyznačují častými změnami teplot nebo vyšší mírou vlhkosti. Plovoucí podlahy lze položit i do koupelny, kuchyně nebo méně vytápěné chodby. Plovoucí podlahy dobře odolávají i zvýšenému provozu vstupní halách nebo chodbách. Nepoškodí je vrypy od podpatků bot ani drápků domácích mazlíčků.

Plovoucí podlahy - výhody:

  • široká škála vzorů a barev
  • jednoduchá a rychlá pokládka podlah - více pokládka plovoucí podlahy
  • snadná demontáž a výměna poškozených dílců
  • nízké pořizovací náklady
  • odolnost a pevnost povrchu
  • zdravotní nezávadnost a bezprašnost
  • snadná údržba plovoucí podlahy
  • vhodné pro podlahové vytápění
  • dobrá kročejová izolace
  • jednoduchá a nenáročná údržba

Plovoucí podlahy akce od společnosti Podlahy Praha

Plovoucí podlahy od společnosti Podlahy Praha s.r.o. do každé domácnosti!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let.

V naší vzorkové prodejně, která se nachází v ulici Komunardů 38, Praha 7, naleznete ochotné profesionály, kteří podlahám rozumí a dokážou vám odborně poradit a upozornit na úskalí při koupi plovoucích podlah. Současně si v prodejně můžete prohlédnout vzorky všech druhů námi dodávaných plovoucích podlah a dalších podlahových krytin.

Naše společnost vám může nabídnout dodávku i pokládku plovoucí podlahy tzv. na „klíč“ – vše za vás zrealizuje náš dobře sehraný tým. S našimi pracovníky proběhne rychle a vy budete bez starostí. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Nabízíme dodávku plovoucích podlah všech běžných typů: 

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že si vyberete kvalitu, že si vyberete společnost Podlahy Praha s.r.o.!

Informace na téma podlahové lišty k plovoucí podlaze naleznete v sekci Podlahové lišty

Kategorie: 
Home page