Nátěr na dřevěnou podlahu olej

Co člověk to názor. Pokud u majitelů nebo uživatelů dřevěných podlah parketových, prkenných, mozaikových, nebo například zámeckých čtverců, provedeme průzkum o tom, „Jaká je nejlepší a nejpřirozenější nátěr na dřevěnou podlahu?“, shromáždíme mnoho různých argumentů proč zrovna olej, vosk nebo lak je to pravé. Pokud máte jako prioritu přírodní vzhled a přirozený dojem z povrchu podlahy, je pro Vás tou nejlepší alternativou nátěr na dřevěnou podlahu olej nebo tvrdý voskový olej.

Nátěr na dřevěnou podlahu olej - podpoří unikátní vlastnosti přírodního dřeva .

Dřevěné podlahy, které mají na svém povrchu nátěr na dřevěnou podlahu olej, je třeba vždy správně uklízet a čistit. To, jak podlahy udržujete, Vám ukáže jejich povrch. Všechny podlahy ze dřeva v interiérech i na venkovních terasách musíte průběžně kontrolovat a zajistit u nich odstranění drobných vad. Dalším důležitým krokem je jejich periodická renovace. Olejovaná dřevěná podlaha je, jak už její označení napovídá, vyrobena z přírodního materiálu a na jejím povrchu je aplikován nátěr na dřevěnou podlahu olej.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. má pro Vás rozsáhlou nabídku podlah pro interiéry i pro venkovní terasy. S jejich výběrem Vám rádi pomůžeme. Oblíbeným materiálem pro pokládku interiérových podlah i venkovních ochozích teras je dřevo. Odpovídající postup jeho údržby a systém pravidelné renovace je u tohoto materiálu nezbytností. Zákazníkům pomáháme také vybrat vhodný přípravek na jejich povrchovou úpravu, jako je nátěr na dřevěnou podlahu olej.

Nátěr na dřevěnou podlahu olej - prodlouží životnost podlahy

Společnost Podlahy Praha s.r.o. je specialistou na řešení dřevěných podlah pro byty, komerční interiéry, ale také venkovní terasy. Postřehy z naší praxe s dodáním a instalací dřevěných podlah z evropských listnatých i jehličnatých a z exotických dřevin i tepelně upravených teras Thermowood, Vám rádi předáváme. Řešíme též exteriérové pochozí plochy z WPC dřevoplastových kompozitů. Každá dřevina, která je použita na pochozí ploše, vyžaduje odpovídající nátěr na dřevěnou podlahu olej.

Pro vhodnou povrchovou úpravu a údržbu dřevěné olejované podlahy v místnosti nebo dřevěné venkovní terasy je nutný vhodný nátěr na dřevěnou podlahu olej.

Nátěr na dřevěnou podlahu olej, použitý na pochozích krytinách v místnosti:

 • Vhodný pro nově položené dřevěné podlahy.
 • Je užíván pro renovace stávajících olejovaných dřevěných podlah.
 • V některých případech se nátěr na dřevěnou podlahu olej užívá jako ochrana pro dřevěné podlahy s olejovaným povrchem z výroby.
 • Vytváří ochrannou vrstvu dřevěného povrchu podlahy.
 • Barvená varianta oleje změní celkový vzhled pochozí plochy.
 • Olejované povrchy dřevěných podlah jsou vhodné pro renovaci.
 • Zabraňuje pronikání nečistot do dřeviny podlahy.

Nátěr na dřevěnou podlahu olej, použitý na dřevěných terasách:

 • Nátěr na dřevěnou podlahu olej se používá pro nově položené venkovní dřevěné terasy.
 • Pevné plochy ze dřeva nebo kompozitu nejlépe dvakrát do roka, na jaře a na podzim, důkladně vyčistěte a dřevo naolejujte.
 • Údržbu a následné olejování může provádět strojově nebo ručně.
 • Nátěr na dřevěnou podlahu olej na terasách zpomaluje šednutí použité dřeviny.
 • Prodlužuje životnost venkovních podlah ze dřeva.

Nátěr na dřevěnou podlahu olej - pomůžeme s výběrem

WOCA, BONA, OSMO nebo Saicos jsou prověřenými výrobci, kteří dodávající údržbové prostředky i nátěr na dřevěnou podlahu olej a jiné výrobky. Z naší praxe a podle ohlasů uživatelů jsou tyto podlahové oleje jedny z nejoblíbenějších při řešení renovace podlah dřevěných z evropských i z exotických dřevin. Renovaci a osvědčený čisticí přípravek na dřevěné podlahy doplňte o nátěr na dřevěnou podlahu olej ve variantě s pigmentem barvy konkrétní dřeviny, v přírodním nebo v barveném provedení.

Nátěr na dřevěnou podlahu olej vždy aplikujte přesně podle Návodu k použití.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. a její zaměstnanci Vám dokážou představit celou řadu výrobků na čištění i na osvěžení pochozích povrchů dřevěných olejovaných podlah. Vybrané čističe, jako je BONA Spray mop s BONA Čistič na olejované podlahy, nebo BONA Soap efektivně vyčistí olejované dřevěné plochy bez kartáčování. Vyčištěná suchá dřevěná podlaha vyžaduje pro své finální ošetření nátěr na dřevěnou podlahu olej, který dokážeme nabídnout nejen od stejného výrobce.

Nátěr na dřevěnou podlahu olej - nabízíme i údržbu a čištění

Pro zákazníky společnosti Podlahy Praha, s.r.o. dokážeme zajistit hloubkové čištění podlah, údržbu podlah, osvěžení i olejování dřevěných podlah. Pokud se Vám jeví Vaše dřevěná podlaha nebo venkovní terasa zašlá, že ztratila svůj původní vzhled, můžete si u nás objednat jejich vyčištění a následné přeolejování. Speciální nátěr na dřevěnou podlahu olej doporučujeme použít vždy až po důkladném vyčištění pochozích ploch.

Prověřený nátěr na dřevěnou podlahu olej, který ji dokáže ošetřit, najdete u společnosti Podlahy Praha, s.r.o.!

Kategorie: 
Služby