FORBO solidstep

FORBO solidstep není linoleum

Všude tam, kde je prostor se zvýšeným provozem, velkým pohybem osob i zařízení na kolečkách, je vhodný bezpečnostní protiskluzný heterogenní vinyl v rolích FORBO solidstep. Tuto komerční zátěžovou heterogenní vinylovou podlahovinu v rolích FORBO solidstep Vám předvedeme v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o. K dispozici zde máme 13 barevných odstínů odolného zátěžového vinylu prezentovaného na konkrétních vzorcích.

FORBO solidstep je zátěžová heterogenní vinylová podlaha, pro jejíž výrobu je základní složkou vinylchlorid monomer. Ten vzniká polymerizací do řetězců a vzniká tak granulát nebo bílý prášek, který se dále zpracuje s dalšími přísadami. Poměrně snadná, levná výroba a jeho jednoduchá zpracovatelnost řadí vinylové podlahy a PVC podlahy k velice rozšířeným a oblíbeným.

Heterogenní vinylová podlaha FORBO solidstep, je vyrobena z chemické sloučeniny polyvinylchlorid. Jedná se o chemickou sloučeninu - nejčastěji používanou umělou hmotu na celém světě. Tuto sloučeninu nerozpustite ve vodě, v oleji ani v anorganických kyselinách a koncentrovaných zásadách.

Více než 50 procent z celkové celosvětové výroby polyvinylchloridu je použito ve stavebnictví. Ve stavebním průmyslu tak nahradí klasické stavební materiály beton, kámen, dřevo a další. Bez obav můžeme nazvat heterogenní protiskluznou vinylovou podlahovou krytinu FORBO solidstep jako originální. Je mnoho důvodů proč si tuto podlahu vybrat, vysoká komerční zátěž, všestranné použití této podlahy, zajímavá cena, dostupnost na trhu, protiskluznost R10 zajištěná po celou dobu životnosti podlahy, velký výběr v barevném provedení a v neposlední řadě snadná montáž a údržba krytiny.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

FORBO solidstep - příjemný na dotek, tichý při nášlapu, snadná údržba 

Dlouhou dobu, již několik desítek let, se tyto vinylové povlakové podlahové krytiny vyrábí, instalují a trh je neustále zásobený. Nejsou to ani po takové době nemoderní a zastaralé krytiny. Opak je pravdou. Poptávka trhu a vývoj nových technologii, nutí výrobce těchto podlah k dalšímu vývoji výrobních postupů a inovací. Jako novinku můžeme zákazníkům nabídnout, mimo jiných podlahovin, FORBO solidstep odolný heterogenní protiskluzný zátěžový vinyl.

Výrobce heterogenního protiskluzného zátěžového vinylu FORBO solidstep v rolích, představil kolekci v moderních živých barvách, které dokážou vytvořit originální jednolitý barevný povrch. Tyto podlahy jsou na náš trh dodávány v pásech v šíři 2m o celkové tloušťce 2,0 mm. Nášlapná vrstva tohoto heterogenního vinylu je v tloušťce 0,35 mm. Tyto technické parametry předurčují tuto krytinu k užití pro bytové i komerční podlahy.

Konkrétní vzorky protiskluzného heterogenního vinylu FORBO solidstep Vám představíme ve všech 13 barevných variantách v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o.

FORBO solidstep – přednosti

 • Odolný zátěžový heterogenní vinyl
 • Stálá povrchová úprava PUR Pearl
 • Nízké pořizovací náklady
 • Stálá protiskluznou R 10
 • Výroba bez ftalátů
 • Všestranné použití
 • Podlahová krytina vhodná na teplovodní podlahové topení

FORBO solidstep - charakteristika 

FORBO solidstep heterogenní zátěžový vinyl je originální, barevný a čistý ve svém provedení, vhodný pro téměř všechny komerční prostory. Opotřebení této krytiny zabrání dostačující standardní údržba podlah spolu s povrchovou úpravou PUR Pearl. Kolekce FORBO solidstep je složena ze vzájemně se doplňujících barevných tónů od výrazně sytých až po neutrální světlé barvy. Kolekce je vyrobena bez použití ftalátů.

Technické specifikace FORBO solidstep

 • Výrobek splňuje požadavky norem EN 14041 a EN 13845
 • Celková tloušťka 2,0 mm
 • Tloušťka nášlapné vrstvy 0,35 mm
 • Šířka role 2,0m
 • Délka role 20- 27 bm
 • Oblast použití / Občanská výstavba Třída 34
 • Oblast použití / Lehký průmysl Třída 43
 • Celková hmotnost 2,75 kg / m2
 • Chemická odolnost velmi dobrá
 • Protiskluznost R10 garantovaná po celou dobu životnosti krytiny
 • Vhodný pro vodní podlahové topení
 • Vhodný pro instalaci do vlhkých prostor

FORBO solidstep - pokládka podlah

Vzhledově svěže a čistě vypadající bezpečnostní protiskluzný heterogenní vinyl v rolích FORBO solidstep radí výrobce montovat celoplošným lepením určenými lepidly na předem připravený rovný, pevný a soudržný podklad. Pokud budou tyto rady a pokyny dodrženy a pokládka bude provedena certifikovaným pracovníkem, zaručí Vám výrobce FORBO solidstep na tento materiál záruku v délce 10 let. Certifikované podlaháře má naše společnost Podlahy Praha s.r.o. k dispozici a proto může svým klientům tuto záruku na podlahovou krytinu také poskytnout.

Pokud si zákazník v našem podlahovém studiu vybere tento bezpečnostní protikluzný heterogenní vinyl v rolích FORBO solidstep a projeví zájem o pokládku našimi podlaháři, domluvíme si s ním návštěvu našeho technika, kontrolu a zaměření plochy. Po této návštěvě, zaměření, kontrole podkladů a výběru vhodných doplňků, jako jsou soklové a přechodové lišty, Vám technik zpracuje závaznou cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení oběma stranami, stanovíme termín úhrady příslušné zálohy a sjednáme konkrétní termín realizace.

Po provedení montáže FORBO solidstep heterogenního zátěžového vinylu, předáme majiteli dílo proti úhradě konečné faktury. Při předání zakázky poradíme a nabídneme majiteli nové podlahy vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy a systém údržby. Námi navržené čistící přípravky můžeme našim zákazníkům nejen doporučit, ale také prodat.

Na našich stránkách Podlahy Praha s.r.o. najdete pouze zlomek z toho, jaké krytiny pro Vás umíme sehnat. Neustále hlídáme poptávku trhu a pro Vás hledáme další vhodné krytiny podlahy.

Kategorie: 
Produkty