Čisticí prostředky na vinylové podlahy

Čisticí prostředky na vinylové podlahy Vám rádi nabídneme

V současnosti se s vinylovými podlahami setkáváme prakticky na každém kroku. Jedná se o fenomén dnešní doby ve stavebnictví.Tato podlaha se stala oblíbenou díky širokému spektru použití, rozsáhlé nabídce dekorů, a v neposlední řadě i pro svou relativně nízkou pořizovací cenu. Velice oblíbenou je i díky skutečnosti, že údržba je podstatně jednodušší než úklid dřevěných podlah. Pokud budete používat vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy, je to krytina určena pro dlouholeté užívání.

Aby byl zákazník co nejspokojenější s užíváním vinylové podlahy, platí pro její užívání a údržbu určitá pravidla, která našim zákazníkům rádi vysvětlíme. Údržba vinylové podlahy se moc neliší od údržby a čištění ostatních tvrdých podlahovin. Zpravidla se jedná o pravidelný úklid podlah komerčních prostor a o úklid podlah bytů. Na našem trhu jsou v dnešní době k dostání speciální čisticí prostředky a čisticí systémy na vinylové podlahy.

Ke zkrácení životnosti nebo k poškození těchto krytin může přispět univerzální čistič nebo nevhodná údržba. My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. máme velké zkušenosti s údržbou vinylových podlah, které Vám rádi předáme.

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vhodně zvolené čisticí prostředky na vinylové podlahy prodlouží její životnost

Údržba a vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy jsou řešeny podle umístění podlah na:

  • veřejných a komerčních prostor
  • obytných prostor

Údržba a vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy veřejných a komerčních prostor

Vinylové podlahy dnes potkáváme prakticky na každém kroku. Vidíme je v bance, při návštěvě kadeřnictví, při posezení v restauraci, kavárně či cukrárně. Stačí se podívat pod nohy. Jsou často vybírány architekty pro většinu komerčních prostor. Dokážou tak řešit podlahy s neobvyklým designem, nebo s požadovanou barevnou kombinací nebo při řešení dekorů dřeva a kamene. Nicméně i takto zkombinované různé dekory mají jednu velkou výhodu, kterou je možnost použít stejné čisticí prostředky na vinylové podlahy. 

Údržbu vinylové podlahy provádí obvykle specializované úklidové firmy, nebo zaměstnanci společnosti. Protože se jedná o prostory s velkými výměrami podlahové plochy, provádí se údržba vinylové podlahy strojním čištěním. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. nabízí svým zákazníkům řešení v podobě čisticího systému Bona Deep Clean System. Údržba vinylové podlahy tímto systémem zvyšuje svou efektivnost, pokud jsou použity vhodné čisticí prostředky.

Univerzální čisticí prostředky, které volí tyto specializované úklidové firmy, nejsou vždy vhodné, a údržba jejich prostřednictvím pak může být spíše její zkázou. Pokud dochází k častému používání těchto přípravků na úklid, musíme Vás varovat, že tím zkracujete dobu životnosti vinylů, a často dochází i k jejich trvalému poškození. Majitel tento problém pozná až při výpočtu nákladů na nutné pořízení nových krytin. My pro komerční prostory nabízíme čisticí prostředky na vinylové podlahy, jako jsou Monel od společnosti FORBO nebo PU čistič od Dr. Schütz.

Údržba a vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy obytných prostor

Každý, kdo bydlí v bytě, nebo v rodinném domě, musí řešit úklid podlah. Pro údržbu své podlahy volí každý čisticí prostředky na vinylové podlahy podle svých zkušeností, nebo na základě doporučení svých přátel. Tyto prostředky jsou nabízeny také v reklamách v médiích. Ale i zde platí, že použití univerzálního čisticího prostředku, určeného na mytí nádobí, není vhodný, aby jím byla provedena údržba.

Údržba vinylové podlahy v obytných prostorech, je to, co Vám společnost Podlahy Praha s.r.o. dokáže nabídnout jako komplexní službu. Nebo Vám nabídneme vhodné prostředky, jako je Monel od FORBO, PU čistič od Dr. Schütz nebo Čistič na vinylové podlahy od WOCA. Nabízíme také novinku, kterou je strojové čištění Bona Deep Clean systém.

Takzvané tvrdé podlahoviny, mezi které řadíme celoplošně lepené i plovoucí vinylové podlahy, ošetřujeme přípravky, které jsou určené pro tyto povrchy. Důvodem je požadavek, aby nedocházelo k jejich poškození a zkrácení jejich životnosti.  Také společnost BONA je výrobcem takových vhodných čističů. Systém Bona Spray mop je patentovaným a jistě zajímavým prostředkem pro údržbu vinylových podlah. S tímto systémem je údržba snadná, rychlá a efektní. WOCA a Dr. Schütz vyrábí čisticí prostředky na vinylové podlahy, které Vám u nás v Podlahy Praha, s.r.o. můžeme prodat.

Dokážeme Vám přesně specifikovat vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy

Našim klientům doporučujeme, aby kontrolovali, jaké čisticí prostředky na vinylové podlahy jsou užívány na jejich podlahu. Vyhnou se tak nežádoucím vícenákladům. Při častém používání nevhodných přípravků dochází k poškození a zkrácení životnosti podlahových krytin. Podlahy, poškozené údržbou univerzálními čističi nebo nesprávnou údržbou, jsou důvodem k zamítnutí reklamace krytiny prodejcem i výrobcem podlah.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. Vám všem, kteří chcete předcházet komplikacím, umí nabídnout komplexní zpracování nabídky. Firmám i majitelům komerčních prostor a správcům veřejných budov můžeme vypracovat komplexní nabídku vhodných čisticích prostředků na vinylové podlahy, která porovná strojové a manuální čištění podlah, čištění průmyslových podlah a běžnou údržbu rozdílných podlahových pochozích povrchů.

Údržba vinylové podlahy ve veřejných prostorech, při dobře nastaveném systému a výběru čisticích prostředků na vinylové podlahy, bude pro naše zákazníky ekonomicky zajímavá.

Údržba podlahy je detailně popsána na webu Renovace podlah Praha.

Kategorie: 
Přípravky