Co na podlahu

Skoro filozofická otázka „Co na podlahu?“ napadne každého z nás minimálně jednou za život. Je to jednoduchá otázka, ale odpověď na ni bývá v praxi často dost složitá. Musíme si uvědomit, že děláme rozhodnutí na několik let, desetiletí a v případech některých podlahových krytin dokonce pro několik generací. Společnost Podlahy Praha s.r.o. se Vám, našim zákazníkům, snaží při řešení otázky, co na podlahu, pomoci.

Dlouholetá praxe v podlahářském oboru nám ukazuje, že se zákazníci orientují v aktuální nabídce nových typů podlahových krytin velmi dobře. Ale setkáváme se také s klienty, kteří preferují konzervativnější přístup při řešení otázky co na podlahu a volí pro své byty klasické materiály. Novinky v oboru i klasiku dokážeme prezentovat v našem podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 – Holešovice.

Jako odpověď na položenou otázku co na podlahu Vám u nás představíme:

  • Dřevěné podlahy
  • Tvrdé podlahové krytiny
  • Renovace stávajících podlah pro ty, kteří už neřeší co na podlahu, ale co s podlahou
  • Venkovní terasy
  • Čisticí a údržbové prostředky

Dřevěné podlahové krytiny pro ty, kteří řeší co na podlahu

Dřevo jako takové je na podlaze naprostou klasikou. Majitel, který si položil otázku co na podlahu a odpověděl si, že se mu zamlouvá dřevěná podlaha, jistě neprohloupí. Dřevo je nejen do bytu, ale také do ostatních interiérů velmi vhodným přírodním materiálem. Výhodou dřevěných podlah je skutečnost, že každá tato podlaha je originálem. Další předností je možnost z výběru provedení (masivní, vrstvené, dýhované), rozměrů (mozaiky, parkety, prkna a jejich varianty) a povrchových úprav (lakované, olejované a jejich verze).

Prostě každý si určitě tu svou dřevěnou podlahu u společnosti Podlahy Praha, s.r.o. dokáže vybrat.

Tvrdé podlahové krytiny pro ty, kteří řeší co na podlahu

Tvrdými podlahovými krytinami označujeme takové materiály, které ve většině případů nemají přírodní původ a mají na svém povrchu tvrdou ochrannou vrstvu. Mezi takové podlahové krytiny řadíme laminátové plovoucí podlahy, PVC, vinylové podlahy, ale také linoleum s povrchovou úpravou polyuretan. Tento výčet typů krytin by mohl být odpovědí na otázku, co na podlahu, pro ty, kteří chtějí řešit jiný podlahový materiál než dřevo.

V našem podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 Holešovice umíme ukázat jak vypadají tvrdé podlahové krytiny, které prezentujeme v naší nabídce.

Renovace stávajících podlah pro ty, kteří už neřeší co na podlahu, ale co s podlahou

Máte podlahu, která Vám vyhovuje, ale připadá Vám omšelá, zašlá a poškrábaná? Je to dřevěná podlaha? Ptáte se co na podlahu, která je v tomto stavu, aby vypadala jako dřív? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Můžete nás oslovit, my Vaši podlahu posoudíme a navrhneme Vám, jestli je pro Vás vhodné její hloubkové vyčištění nebo kompletní renovace podlahy. Nemusíte se Vaší podlahy hned zbavit a pořídit si novou, renovace podlahy je levnějším řešením.

Renovace podlah od společnosti Podlahy Praha, s.r.o. je třeba právě tím, co na podlahu ze dřeva potřebujete Vy.

Venkovní terasy pro ty, kdo řeší co na podlahu v exteriéru

Venkovní terasa je vlastně také podlahou a každý, kdo její realizaci začíná plánovat, řeší co na podlahu v exteriéru. Jako pochozí materiál mohou volit mezi kamenem, betonem, dlažbou slinutou nebo zámkovou, dřevem nebo dřevoplastem WPC. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. umí terasy nabídnout z různých materiálů- exotické a evropské dřeviny či kompozitové deckingy. Vaši terasu umíme nabídnout, zaměřit a zrealizovat na klíč.

Terasy, které Vám společnost Podlahy Praha, s.r.o. dodá a nainstaluje, vyřeší Vaši otázku co na podlahu Vaší venkovní pochozí plochy.

Čisticí a údržbové prostředky pro ty, kteří řeší co na podlahu, aby byla pořád jako nová

Nejen samotná podlahová krytina může být důvodem k otázce co na podlahu. Když už podlahu máte, vyhovuje Vám, líbí se Vám a užíváte ji, začínáte si čím dál častěji pokládat otázku čím mohu svou podlahu čistit a udržovat, aby mi vydržela co nejdéle funkční a hezká. S vyřešením této otázky Vám ochotně pomohou profesionálové naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Podle znalostí o podlaze Vám nabídnou ty správné prostředky na údržbu Vaší podlahy.

Všechny čisticí prostředky i systémy, kterými je obvykle prováděna údržba podlah, Vám dokážeme představit a prodat v našem podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o.

Vaše otázka, co na podlahu, může mít hned několik variant řešení. Stačí, když svou otázku přednesete u nás v podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 – Holešovice, a my se Vám pokusíme na ni odpovědět. Pevně věříme, že Vás naše odpověď potěší a bude pro Vás užitečná.

Přijďte k nám a zeptejte se Co na podlahu?

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.