BONA Čistič na podlahu

Společnost BONA, která dokáže nabídnout Čistič na podlahu s jakýmkoliv povrchem

Každý z nás má doma nějakou podlahu a většinou je v bytě více druhů podlah. Obyčejný smrtelník nemá šanci vyznat se v tom, jaký čistič má na tu kterou podlahu použít. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. pomáhá klientům při výběru vhodného čističe na konkrétní povrch podlahy. První pravidlo zní „Používejte čističe od jednoho výrobce“. Prověřeným producentem přípravků na čištění podlah je společnost BONA, která dokáže nabídnout Čistič na podlahu s jakýmkoliv povrchem.

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám BONA Čistič na podlahu rádi představíme i prodáme. Dokážeme pro Vás vybrat takový, který bude pro Vaši podlahu nejvhodnější. Všechny prostředky BONA Čistič na podlahu, i ostatní výrobky, si můžete zakoupit v našem podlahovém studiu, nebo objednat prostřednictvím e-mailu obchod@podlahy-praha.cz .

Pro usnadnění orientace mezi produkty BONA Čistič na podlahu Vám, podle nejfrekventovanějších typů podlah v bytech, nabídneme vhodný přípravek:

Podlahy s tvrdými povrchy:

 • BONA Čistič na laminátové podlahy & dlaždice

Podlahy s dřevěnými nebo korkovými lakovanými povrchy:

 • BONA Čistič na parkety

 • BONA Cleaner

Podlahy s olejovanými povrchy:

 • BONA Čistič na olejované podlahy

 • BONA Soap

 

Podlahy s tvrdými povrchy a jejich vhodný BONA Čistič na podlahu BONA Čistič na laminátové podlahy & dlaždice:

 • Laminátové plovoucí podlahy

 • Dlažby glazované se slinutými povrchy

 • Podlahy z přírodního kamene s ochrannou povrchovou úpravou

 • Pochozí umělý kámen s ochrannou povrchovou úpravou

 • Vinylové podlahy lepené i plovoucí

 • Podlahy z PVC

 • Podlahy z přírodního linolea s PU / PUR ochrannou vrstvou

BONA Čistič na laminátové podlahy & dlaždice je speciálním produktem pro údržbu a čištění laminátových podlah, keramické dlažby se slinutým povrchem, podlah z PVC, přírodního linolea a povrchů podlah z vinylu. Tento BONA Čistič na podlahu je připraven k okamžitému použití. Stačí jej rovnoměrně postupně nastříkat na podlahu a setřít mopem. Jedná se o pH neutrální přípravek, který Vám usnadní každodenní úklid i silně znečištěných podlah.

BONA Čistič na laminátové podlahy & dlaždice funguje dokonale ve spojení s přípravkem pro ošetření povrchu těchto podlahovin BONA Leštěnka na laminátové podlahy & dlaždice. BONA Čistič na podlahu s tvrdým povrchem je vyroben tak, že při údržbě vytíráním nemusíte používat kbelík s hadrem a se špinavou vodou. BONA Čistič na laminátové podlahy & dlaždice nejlépe využijete ve spojení s BONA Spray mopem, ale efektního úklidu docílíte také při použití 1 litrového balení s rozprašovačem.

Podlahy s dřevěnými nebo korkovými lakovanými povrchy a jejich vhodný BONA Čistič na podlahu BONA Čistič na parkety nebo BONA Cleaner:

 • Dřevěnou lakovanou podlahu

 • Korkovou lakovanou podlahu

 • Lze je použít také na laminátovou plovoucí podlahu

BONA Čistič na parkety je speciálním čističem pro denní údržbu dřevěných i korkových lakovaných podlah. Je připravený k okamžitému použití. Stačí jej jednoduše nastříkat na plochu podlahy a setřít mopem. Tento přípravek BONA Čistič na podlahu je pH neutrální. Díky svému složení nevytváří šmouhy a nezanechává skvrny. BONA Čistič na podlahu účinně odstraňuje nečistoty a špínu z pochozích ploch. BONA Čistič na parkety je vhodné doplnit přípravky BONA Osvěžovač dřevěných podlah nebo  BONA Leštěnka na parkety Lesk či Mat.

BONA Cleaner je BONA Čistič na podlahu, určený pro zastánce klasického postupu při vytírání. Je také určený pro dřevěné lakované podlahy. Jedná se o koncentrovaný, lehce alkalický čistič, určený pro vytírání lakovaných dřevěných a lakovaných korkových podlah. BONA Cleaner je vhodný pro použití při pravidelném čištění mopem, ale také pro strojovou údržbu podlah. Doporučený poměr ředění koncentrátu je pro normální čištění 1 dl BONA Cleaner /10 litrů vody a pro silně znečištěné podlahy: 2 dl BONA Cleaner /10 litrů vody.

Podlahy s olejovanými povrchy a jejich vhodný BONA Čistič na podlahu BONA Čistič na olejované podlahy nebo BONA Soap:

 • Všechny dřevěné podlahy s olejovanou úpravou povrchu

BONA Čistič na olejované podlahy je speciálně vyvinut a určen pro vlhké vytírání, čištění a běžnou údržbu všech druhů olejovaných podlah. Čistí a zároveň impregnuje povrch těchto podlahových krytin a zvyšuje tak jejich ochranu. Tento BONA Čistič na podlahu je také připraven k okamžitému použití. Jednoduše jej nastříkáte z originální láhve pomocí rozprašovače na podlahu a setřete mopem. Velkou oblibu má BONA Čistič na olejované podlahy ve spojení s BONA Spray mopem. BONA Čistič na olejované podlahy je vhodným doplňkem pro prostředek na ošetření povrchu těchto krytin BONA Wax Oil refresher.

BONA Čistič na podlahu, určený pro ředění s vodou, Bona Soap je mírně alkalický tekutý mýdlový čistič, speciálně vyvinutý pro údržbu dřevěných podlah, s povrchovou úpravou oleji Bona. Tento BONA Čistič na podlahu obsahuje přísady, které zajistí vyživení povrchů olejovaných dřevěných podlah. Čistič Bona Soap také částečně nahrazuje povrchový ochranný materiál, odstraněný během doby užívání nebo při čištění Vašich podlah.

Příprava povrchu podlahy a aplikace přípravků BONA Čistič na podlahu:

 • Pochozí plochy podlahových krytin vždy nejprve pečlivě zbavte volných částic

 • V případě, že úklid provádíte koncentrovaným přípravkem, tento nařeďte podle návodu s vodou

 • Vzniklým roztokem podlahu za pomoci BONA Cleaning pad podlahu vytřete

 • Pokud použijete již připravený roztok, nastříkejte jej z originální lahve nebo pomocí BONA Spray mopu na podlahu

 • Z plochy podlahy setřete čistič s nečistotami

 • Podlahy častěji vysávejte

 • Vstupní prostory před podlahami opatřete čisticími rohožemi

 • Pokud se Vám podlaha bude jevit jako zašlá, aplikujte na její plochu ochranný nátěr, vhodný podle typu podlahové krytiny

 

Přípravky BONA Čistič na podlahu jsou praktické pro bytové i komerční pochozí plochy v interiérech.