Údržba vinylové podlahy

Vinylové podlahy se v v posledních letech staly ve stavebnictví velkým fenoménem. V současnosti se s nimi setkáváme prakticky na každém kroku. Tato krytina se vyznačuje svou relativně nízkou cenou, širokému spektru použití, rozsáhlou škálou dekorů a podobně. Údržba vinylové podlahy je jednodušší než údržba laminátových podlah nebo údržba dřevěných podlah. Pro co největší spokojenost s užíváním vinylové podlahy však platí pravidla, která doporučujeme našim klientům.

Údržba vinylové podlahy se v jádru neliší od údržby ostatních tvrdých podlahovin. Jde o pravidelný úklid komerčních prostor a firem, o úklid podlah v bytech. Pro úklid vinylových podlah jsou na našem trhu k dispozici speciální čisticí prostředky a čistící systémy. Použitím nevhodného systému nebo přípravku na čištění podlah z vinylu může dojít k jejich trvalému poškození a ke zkrácení životnosti. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. má s údržbou vinylových podlah velké zkušenosti, o které se rádi se svými zákazníky podělíme.

Při správném výběru čisticích prostředků na údržbu vinylových podlah prodlužujete jejich životnost

V zásadě se dá říct, že řešíme údržbu vinylových podlah podle jejich umístění na veřejné a komerční prostory a na podlahy v bytech.

Máte zájem o tuto službu?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Údržba vinylové podlahy – Úklid firem a komerčních prostor a Úklid veřejných budov

Jak jsme již uvedli, s vinylovými podlahami se v současnosti setkáváme skoro na každém kroku. Stačí, když se při návštěvě kavárny, kadeřnického salonu, jednání v bance nebo nákupu v supermarketu podíváte, na čem stojíte. Pro většinu nových veřejných prostor volí jejich architekti právě vinylové podlahy. Dokážou tak v jedné ploše kombinovat vzory dřeva, kamene, nebo mohou řešit podlahy s netradičním designem. Výhodou pro použití podlah v různých dekorech ze shodného materiálu je stejná údržba vinylových podlah.  

Touto údržbou jsou většinou většinou pověřeny specializované úklidové firmy, zaměstnanci komerční společnosti či úřadu. Jelikož se většinou jedná o prostory s velkou podlahovou plochou, není výjimkou, že se údržba vinylových podlah provádí strojovým čištěním. Naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. může svým zákazníkům nabídnout Bona Deep Clean systém. Tento systém čištění podlah je efektní pouze při použití vhodných čisticích prostředků.

Specializované úklidové firmy obvykle volí pro úklid podlah levné univerzální čisticí prostředky, které nejsou vhodné pro údržbu vinylových podlah. Při častém používání těchto prostředků obvykle dochází k poškození povrchu a zkrácení životnosti podlahových krytin. Tím se zvyšují náklady majitelů podlah o cenu za pořízení nových krytin. Poškození podlah nesprávnou údržbou je při prokázání tohoto pochybení důvodem k tomu, že prodejce a výrobce podlah neuznají případnou reklamaci podlahy.

Správcům veřejných budov, firmám i majitelům komerčních prostor, kteří řeší čištění podlah, dokáže společnost Podlahy Praha, s.r.o. nabídnout komplexní zpracování nabídky vhodných čisticích prostředků na strojové i klasické manuální čištění podlah, čištění průmyslových podlah i běžnou údržbu všech typů pochozích povrchů. Při správně nastaveném systému bude údržba vinylové podlahy ve veřejných prostorech pro naše klienty ekonomicky zajímavá

Potřebujete vyřešit výběr čisticích prostředků a systém údržby vinylových podlah pro veřejné prostory?

Údržba vinylové podlahy – Úklid podlah v bytech

Úklid podlah v bytech řeší skoro každý, kdo bydlí. Údržba podlahy se provádí za použití čisticích prostředků, které lidé znají z vlastní zkušenosti, z rad a doporučení svých přátel, nebo na které byli upozorněni reklamou. I zde platí, že ne všechny čisticí prostředky jsou vhodné na čištění podlah každého typu. V bytech se setkáváme s nejširší škálou podlahových krytin. V poslední době se čím dál častěji i v bytech setkáváme i s vinylovými podlahami ve všech možných typech provedení.

Další podlahovou krytinou bývají dřevěné, korkové a laminátové podlahy, nebo koberce, PVC a dlažby. Každý z těchto typů podlah vyžaduje jiné čisticí prostředky Údržba laminátových podlah, údržba PVC nebo údržba vinylové podlahy se od sebe v jádru moc neliší. Speciálně pro domácí použití Vám naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. dokáže nabídnout vhodné čisticí prostředky, díky kterým bude údržba vinylové podlahy v bytech efektivní. Jako novinku můžeme nabídnout i strojové čištění Bona Deep Clean systém.

Tvrdé podlahoviny jako jsou vinylové podlahy celoplošně lepené i plovoucí ošetřujeme přípravky, které jsou pro tyto povrchy určené a nepoškozují je. Běžně prodávané přípravky mohou být agresivní a svým chemickým složením mohou narušit ochrannou vrstvu podlahy. My v Podlahy Praha, s.r.o. nabízíme produkty, které jsou k podlahám šetrné. Takové čističe vyrábí například společnost BONA. Jejich patentovaný systém Bona Spray mop je zajímavým prostředkem, se kterým je údržba vinylové podlahy snadná a účinná.

Více informací o úklidu, čí údržbě vinylové podlahy fatraclick naleznete na webu vinylove podlahy click, a jestliže uvažujete o renovaci podlah, tak neváhejte naštívít webovou stránku renovace podlah Praha.
Údržba vinylové podlahy.

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parketBroušení parket a Renovace podlah, ketré na našem webu najdete v sekci Naše služby.