Třívrstvá podlaha Scheucher

Třívrstvá podlaha Scheucher Vás zaujme svým profesionálním zpracováním

Třívrstvá podlaha Scheucher zaručuje v interiéru mimořádný komfort, rovnající se použití masivní dřevěné podlahy, avšak její pořizovací cena je výrazně nižší. Pro její výrobu je využit kvalitní přírodní materiál, nedrží se na ní prach ani roztoči nebo alergeny, takže je vhodná i pro alergiky. Zároveň se snadno udržuje, je pružná a její pochozí vrstva je díky finální povrchové úpravě velmi odolná proti poškození

Třívrstvá podlaha Scheucher je vyráběna za použití menšího objemu ušlechtilé dřeviny. Technologie výroby, konstrukce podlahy a méně nákladné dřeviny určují nejen nižší cenu, ale také větší rozměrovou stálost jednotlivých lamel. Třívrstvá podlaha Scheucher je odolná a splňuje všechny požadavky moderních stavebních technologií.

Z obsáhlé nabídky dřevěných třívrstvých podlah Scheucher si i ten nejnáročnější zákazník vybere dřevinu a odstín právě podle svých představ. Jedinečný výběr podlahových prvků nabízí široké možnosti uspořádání přesně na míru danému prostoru. V závislosti na uspořádání lze z třívrstvé podlahy Scheucher vytvořit různé vzory, které propůjčí prostorům individuální vzhled.

Třívrstvá podlaha Scheucher, kterou má v nabídce společnost Podlahy Praha s.r.o., je Vám k dispozici k prohlédnutí v podlahovém studiu společnosti na adrese ul. Komunardů 38, Praha 7.

Třívrstvá podlaha Scheucher - proč od společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • třívrstvá podlaha Scheucher je v naší nabídce v širokém spektru dřevin, dekorů a barev
 • jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • nabízíme široký sortiment různých typů podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • zabýváme se také pokládkou podlahových krytin a kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu včetně renovace parket
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Máte zájem o tento produkt?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Třívrstvá podlaha Scheucher - charakteristika

Třívrstvá podlaha Scheucher patří mezi nejpraktičtější a nejhezčí podlahové krytiny. Nabízí kombinaci přirozenosti, jedinečného stylu a dlouhotrvající krásy. Spolu s praktickými vlastnostmi a ekologickými výhodami se z ní stává podlaha číslo 1 pro mnoho domácností.

Třívrstvá podlaha Scheucher - charakteristika:

 • vysoká kvalita
 • rozsáhlá nabídka evropských i exotických dřevin na pochozí vrstvě
 • třívrstvá podlaha Scheucher je levnější než masivní dřevěná podlaha
 • jedinečný výběr z řady rozměrů podlahových dílců
 • dlouhá životnost a odolnost = 30 letá záruka
 • možnost instalace i na podlahové vytápění
 • zdravotní nezávadnost
 • možnost volby pokládky lepením nebo plovoucím způsobem
 • výběr povrchové úpravy olej nebo lak
 • přirozená tepelná izolace
 • v případě poškození možnost renovace podlah
 • výborná zvuková izolace

Třívrstvá podlaha Scheucher v interiéru vykouzlí jedinečný pocit souznění s přírodou

Ze všech materiálů, které příroda nabízí, má dřevo nejdelší tradici a největší možnosti pro budoucnost. Dřevěná třívrstvá podlaha Scheucher dodá vašemu domovu příjemné kouzlo jedinečnosti, přirozený vzhled a výraznou barvu, bude z ní vyzařovat teplo a její komfort si užijí dlouhé generace.

Třívrstvá podlaha Scheucher dokáže díky ideálním vlastnostem přírodního materiálu vytvořit zdravé prostředí vašeho domova. Neobsahuje žádné pesticidy nebo konzervační látky, dřevo může dýchat a tudíž zajišťuje optimální vlhkostní rovnováhu a zdravé ovzduší vašeho domova.

Třívrstvá podlaha Scheucher si díky jedinečné povrchové úpravě dokáže udržet dlouhodobě svůj vzhled a svěží lesk. Oleje proniknou hluboko do dřeva a zajistí optimální impregnaci. Tenká vrstva včelího vosku zajistí povrchu silnou odolnost proti vodě a nečistotám.

Třívrstvá podlaha Scheucher má vynikající tepelné i akustické izolační vlastnosti, nepřitahuje prach, je schopná absorbovat a uvolňovat vzdušnou vlhkost, což udržuje stabilní klima interiéru a tím se řadí mezi podlahoviny vhodné pro astmatiky a alergiky. V případě poškození je možná renovace broušením a následným olejováním a lakováním

Dřevěná podlaha Scheucher je extrémně odolná i vůči poškrábání, což ocení především majitelé čtyřnohých domácích mazlíčků s ostrými drápky.

Třívrstvá podlaha Scheucher – výběr z mnoha variant

Třívrstvá podlaha Scheucher je v nabídce společnosti Podlahy Praha s.r.o. v mnoha typech dřevin, dekorech, odstínech a barvách. Třívrstvá podlaha Scheucher lze upravovat vysoce kvalitními barvami. Tím je výchozí dřevině propůjčena perfektní konečná barevná úprava přesně podle přání zákazníka a ten si tak může přizpůsobit svůj interiér přesně podle svých představ.

Ttřívrstvou podlahu Scheucher a nejen jí si vyberte u společnosti Podlahy Praha, s.r.o.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. prodává a instaluje různé druhy podlahových krytin, ke kterým nabízí i vhodné doplňky, např. obvodové lišty, přechodové lišty, čisticí a údržbové prostředky. Do naší nabídky patří také kompletní servis pro jak pro dřevěné třívrstvé podlahy Scheucher, tak i pro ostatní podlahové krytiny.

V našem podlahovém studiu vždy ochotně poradíme. Zákazník si u nás může vybrat z řady masivních dřevěných podlah, z dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah, dýhovaných podlah, ale zároveň nabízíme také venkovní dřevěné podlahy na terasy.

Vážíme si každého zákazníka a naším cílem je Vaše spokojenost. Garantujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Kategorie: 
Produkty