Strojové čištění podlah

Čištění podlah, jako takové, je pro většinu z nás pravidelným úklidem každé podlahy, kterou máme v doma i venku na terase, nebo na balkóně. Musíme si uvědomit, že každý druh podlahové krytiny potřebuje speciální čistící přípravek a čistící údržbový systém. Pokud použijeme nevhodné univerzální prostředky nebo postupy údržby podlah, můžeme způsobit trvalé poškození podlah, nebo minimálně zkrácení jejich životnosti. My ze společnosti Podlahy Praha, s.r.o. umíme našim klientům nabídnout přípravky na úklid a údržbu podlah i vhodný systém pro strojové čištění podlah.

Většina úklidových firem používá při úklidu svěřených podlah, kromě klasického ručního postupu, také strojové čištění podlah. Pro tento způsob úklidu používají universální čističe, které samozřejmě nejsou vhodné pro všechny druhy podlahových krytin. My v Podlahy Praha, s.r.o. známe po praktické stránce většinu povrchů podlahových krytin, protože je nabízíme, prodáváme a zároveň instalujeme. O každém povrchu podlahové krytiny máme přesné informace a dobře víme, co jejich údržba vyžaduje. Umíme se přizpůsobit každému druhu krytiny.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Při správném výběru přípravků pro strojové čištění podlah umíme vyzdvihnout přednosti každé podlahové krytiny.

Máte doma, nebo v práci, podlahu, která je položená už několik let a pečlivě se o ni staráte přesně podle instrukcí prodejce? A přesto se Vám zdá, že je Vaše podlaha zašlá a opotřebovaná? Máte lakovanou dřevěnou podlahu, na které je vidět, že na ní žijete, že ji užíváte? Pořád nejste rozhodnuti pro její renovaci? Nejspíš nastal čas pro hloubkové strojové čištění podlah, které je verzí údržby podlahy mezi normálním úklidem a kompletní renovací podlahy.

Hloubkové strojové čištění podlah, které nabízí společnost Podlahy Praha, s.r.o. je patentovaným čisticím postupem, který na náš trh dodává švédský výrobce podlahové chemie, společnost Bona. Podle prohlášení Bona se jedná o systém „oživení podlah ještě předtím, než nastane čas jejich renovace“. Toto je zároveň nabídka, kterou naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. představuje svým koncovým klientům. Strojové čištění podlah Bona Deep Clean System je vhodný jak pro podlahy v interiérech, tak pro venkovní podlahy.

V místnostech je tento systém vhodný pro hloubkové strojové čištění podlah se všemi druhy povrchů. Tento systém rychle a efektivně oživí vzhled podlah, jako jsou PVC podlahy, dlažby, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, ale také podlahy dřevěné s povrchovou úpravou olej nebo lak. Jedná se o efektivní a vysoce účinný proces, při kterém toto čištění podlah zajistí hloubkový úklid krytiny, který běžným úklidem nedosáhnete.

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám nabídneme strojové čištění podlah s použitím vhodných prostředků.

Udržujete Vaši podlahu svědomitě, a přesto Vám připadá zašlá a opotřebovaná? Jde o pozvolný jev, který je běžný a vy jej ani nezaregistrujete. Stačí jedno zkušební přejetí části Vaší plochy podlahy čistícím strojem Bona Power Scrubber  a okamžitě můžete pozorovat, jak Vaše podlaha vypadala, když byla nová. Použitím čisticího přípravku Bona Deep Clean Solution tento dojem z „nové“ podlahy ještě umocníte. Hloubkové strojové čištění podlah Bona Deep Clean Systém Vám dokáže, že se o své podlahy můžete postarat efektivně.

Dřevěná podlaha, která byla ošetřena strojovým čištěním podlah, musí být následně ošetřena vhodnými přípravky, jako jsou leštěnky, poliše, osvěžovače nebo pečující oleje. Tyto údržbové přípravky nabízíme z produkce Bona, WOCA nebo OSMO. Při dobrém výběru těchto prostředků, a jejich vhodném použití, oddálíte potřebnou rozsáhlou renovaci Vaší dřevěné podlahy. Bona Power Scrubber zapůsobí nejefektivněji v kombinaci s čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.

Bona Power Scrubber je vhodný pro strojové čištění podlah v interiérech

Zařízení Bona Power Scrubber pro strojové čištění podlah hloubkové provádí čištění vodou a dvěma rotačními válcovými kartáči. Čištění povrchů podlah provádí do hloubky bez poškození jejích povrchů. Podobná, komerčně užívaná zařízení, obvykle čistí horizontálně rotujícími podložkami. Bona Deep Clean Solution je čisticí přípravek odstraňující skvrny a nečistoty. Tento čistič není toxický a je vhodný i pro lakované a olejované povrchy dřevěných podlah. Pro čištění lakovaných podlah je doporučeno ředění vodou 1:10, a pro olejované podlahy je stanoven poměr ředění 1:20.

Bona Deep Clean System je vhodný pro strojové čištění podlah na velkých komerčních plochách. Jedná se o vhodné řešení čištění podlah v potravinářské nebo farmaceutické oblasti, kde je vyžadována extrémně vysoká úroveň čistoty povrchů. Tento systém je také vhodný pro tělocvičny, veřejné sportovní haly a fitness studia.

Na dřevěné i dřevoplastové WPC venkovní terasy, i na kamenné a betonové nebo dlážděné venkovní plochy s ochrannými nátěry můžete použít uvedené strojové čištění podlah. Toto hloubkové čištění venkovních zpevněných ploch našim zákazníkům vřele doporučujeme. Máme s tímto postupem rozsáhlou praxi. Pro důkladnou údržbu by tento postup měl být použit na začátku a po skončení sezóny jejich používání. Následná údržba a ošetření dřevěných teras speciálními venkovními oleji například od výrobců BONA, WOCA nebo OSMO je pro nás samozřejmostí.

Strojové čištění podlah od společnosti Podlahy Praha

Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. klientům doporučujeme strojové čištění podlah Bona.

Údržba podlah a strojní čištění polah je také popsáno na webu Renovace podlah Praha.

Kategorie: 
Home page